Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia Havasi Gyopár:)
    Köszönöm szépen :) Kicsit belassult, (vagy én vagyok túl gyors), de simán tudok játszani tovább, ennél nagyobb hibám ne legyen. Majd igyekszem lassítani a játéktempót.
    További szép estét és jó munkát kívánok Nektek :)

Andzsi1971 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  2. h040057

h040057 Járnitanuló

Új
    Hogy lehet 365 csillagos érmém, amikor 40-et ad 1-1 játék?
    farmnév: h040057
    ID: 4704818
    Beírtam az event csevegőbe is.​

bokaerzsi kedveli ezt.
  3. SnéDóri

SnéDóri Junior szaki

Én is megnéztem, és nekem is 365 érmét mutat. SnéDóri ID 56643292 Olvastam a csevegőben, hogy van olyan mező ahol ad plusz érmét. Valószínűleg ez történt.

Utoljára szerkesztett: 29.7.21
  4. vénsárkány48

vénsárkány48 Törekvő

Szervusztok!
    Volt 110 triviaérmém, és megvettem 3 azaz három darab Fényösvényes láda IV. -et. Ki akartam tenni a tisztásra a piccoló ládák mellé, de eltüntek, és sehol nem találom őket.
    Kérlek segítsetek kideríteni, hogy hova lettek.
    Köszönöm előre is a segítségeteket!
    vénsárkány48 ID: 25432220

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján
    Mindhárom ládát bontottad is: 2021-08-01. 13:16:14 órakor.
    Kaptál belőlük:
    - 1 db "Piccolo" titokzatos ládát,
    - 2 db Jószágok ládát,
    - 2 db Ólas ládát
    A Piccolo dekort kihelyezted az Erdei tisztáson 2021-08-01. 13:19:58 órától.

6. vénsárkány48

vénsárkány48 Törekvő

Köszönöm szépen

Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.8.21
    Othep kedveli ezt.
  7. moncsika68

moncsika68 Fórum-zöldfülű

Szia!Nem tudom hova írjak!Július 29-én 13 óra 12 perckor 3000ft.értékben telefonos rendelésem volt a moncsika68 ID:2858572-re amit máig nem írtak jóvá.Mit tehetek?

8. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A telefonos vásárlás problémáját a fizetéssel foglalkozó Payment supportra kell jelezned.

A levélfelület kiválasztásánál a "probléma a megrendeléssel" témát kell kiválasztanod, majd az ott látható űrlapot kellene kitöltened.

https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-a-fizetéssel-a-payment-support.766/

Számíts arra, hogy a Payment support Hamburgban, irodai munkaidőben dolgozik, az intézkedés 5 munkanapba is beletelhet.

9. moncsika68

moncsika68 Fórum-zöldfülű

köszi!!!!

Othep kedveli ezt.
  10. brasihugi

brasihugi Fórum hercege

Szép napot. Szeretnék egy problémát leírni. A csillagos érmék számolása valahogy nem stimmel. Volt160 érmém amin vettem ládákat. A gép nem tüntette el a 160 érmét, de minden ajándék alatt kifehéredett. Azóta számolja az új csillagokat, hozzáadva a már elhasználtat is. De vásárolni csak 20 érméért enged. Ránéznétek ha van időtök? Köszönöm.
    ID38179666

11. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Összekeverted a csillagos érme készletet a trivia pontszámokkal.

A csillagos érmékért az event felhősorát és a rá való dekorokat tudjuk megvásárolni.
    Te megvásároltad már a felhősort (610 cs. érme) és egy garnitúra dekort ( 3db - egyenként 410 cs.é),
    de még van csillagosérméd 480 db.
    Azt ne felejtsd el levásárolni a dekoros kínálatból.

A trivia pontokért ládákat és egyéb hasznos dolgokat tudunk a boltban levásárolni.
    Megvettél:
    -3 db Fényösvényes láda IV-et, (90 trivia pont)
    - 1 db Fényösvényes láda III -at, (30 trivia pont)
    - 1 db Fényösvényes láda II-őt. (30 trivia pont)
    Van még +26 trivia pontod, amit elkölthetsz az event végéig.

Ezeknek az adatoknak a birtokában írj majd, mi is hiányzik, mi a probléma.
    Az általam adott vásárlási adataid az ellenőrző panel információit jelentik.

12. brasihugi

brasihugi Fórum hercege

Köszönöm a választ. Látom a 480 csillagomat, de nem engedi felhasználni, csak csak a 10 ill 20 csillagosnál

13. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A csillagos érméket a bolton belül, csak a Főjutalmak részlegben lehet elkölteni.
    A másik részlegben pedig a Triviajutalmak vannak, amiket triviapontokért lehet megvásárolni.

14. 44maya

44maya Járnitanuló

Sziasztok! a táblajáték 40 csillagot ad ,levonni kerek összegbe von.nálam mégis 165 a vége .ez hogy lehet?: 44maya ID: 53030344

15. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A kollégám ellenőrzése alapján. Azért lehet, mert az egyik táblán "titkos" meglepetésként szerepel 5 db csillagos érme, amit sikeresen begyűjtöttél 2021-08-01-én 09:18:10-kor.
    A Kalózrejtekhely pályán 720 db, a kemping pályán 880 db, a Sólyomorom pályán pedig 405 db Csillagos érmét gyűjtöttél össze eddig, ez összesen 2.005 db.
    Megvetted a felhősort és a rávaló dekorokat egyszer. Így maradt 165 db csillagos érméd a végére.

16. 44maya

44maya Járnitanuló

köszönöm a választ,nem értettem ezért kérdeztem

17. hMagdi8

hMagdi8 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! hMagdi 8 ID,50150448 Kérek szépen segítséget tőletek ,nézzen be valaki a farmomra,Minden működik csak játékkal nem tudok játszani. Van mindenem növényem stb .Nagyon szeretném a felhőt,de nem tudok vásárolni,pedig takarítom, a gépet újra indítom,de sajna hiába dolgoztam!Írjatok valami tanácsot! Fejezem be?Köszi segítséget!!!!

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A kollégám benézett a farmodra, és azt mondta, hogy minden rendben van a farmodon.
    Persze ő a saját gépén tud belépni, ezért nézd meg, hogy a beállítások megfelelőek-e? Minijátékos eventnél a grafikát a "magas" pozícióba tanácsos beállítani a játék beállításainál (farmablak jobb felső saroknál katt a fogaskerék párra, a lenyíló kisablaknál a bal oszlop alján levő villáskulcsra szintén kattints rá, majd a kijövő új ablakban a jobb felső sarokban a grafikai beállításokat állítsd "magas" szintre, majd kattints a mentésre).
    Ha van mindened, mármint növény, meg a felröppenők is, akkor a malomban készítsél kártyapaklikat, amit aztán be tudsz adni az event ablakban a 3 játékvezérlő figurának, és akkor beadja a kiválasztott játékfigurához tartozó játékasztalt, amin végig kell lépkedni, miután beadtad egy kattintással a kártyapaklit.
    Ha weben játszol, és problémás a játék, akkor nézd meg egy másik böngészőben.
    F5 -tel bármikor tudsz frissíteni, ha muszáj, a játékod nem veszik el.

19. palnezso

palnezso Utánpótlás-írogató

SZIASZTOK ,SEGÍTÉST SZERETNÉK KÉRNI ..... ID .:31287534 NEM TUDOM A KÁRTYÁKAT LE ADNI .ÁLLANDOAN KI DOB FEKETÉK A FIGURÁK ÉS MÉG A BOLTBA SE TUDOK BE MENNI , HOGY VAN E MÁR ANNYI ,AMIVEL KI VÁLT HATOM A FELHŐT S RÁVALÓKAT .mot is valamiért csak nagy betűkkel irt elnézést köszönöm

20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Webes felületen (Chrome, Firefox, Edge, Opera....) játszol, vagy kliensen?
    Másik böngészővel próbáltad már a játékot?
    CCleanerezést megcsináltad? F5-re sem működik rendesen?
    A minijátékot magas grafikai beállításon ajánlatos játszani. (Farmablak, jobb felső saroknál katt a fogaskerék párra, a lenyíló kisablaknál a bal oszlop alján levő villáskulcsra szintén kattints rá, majd a kijövő új ablakban a jobb felső sarokban a grafikai beállításokat állítsd "magas" szintre, majd kattints a mentésre.)
    A kollégám a saját gépén megnyitotta a farmodat, és nála működik rendesen:
    upload_2021-8-2_17-20-38.png

A bolti vásárlóeszközeid mennyisége:
    Csillagos érme 1680
    Trivia pontszám 144

Technikai probléma a hiba forrása, a kollégám ellenőrzése alapján.
    Egyébként általában a videókártya drivereinek a hiányossága okozza ezt.
    Feltétlenül nézesd meg szakemberrel, nehogy nagyobb probléma legyen belőle, de addig is nézd meg, hogy másik böngészővel is ugyanezt csinálja-e, vagy pedig még elmegy rajta.