Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Egy területre egyfajta raktárházból legfeljebb 5 db tehető ki.

Kuzdern, Havasi_Gyopár és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Farmercica

Farmercica Utánpótlás-írogató

Erre nem gondoltam, köszönöm szépen a segítséged.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  3. Böbi49

Böbi49 Törekvő

Üdvözletem!

A táp vásárlással akadt problémám ( ez nem az első eset).
    Macska tápot vettem sokat, a csp-t levonta ,a táp eltünt. A piacról is leemelte a mennyiséget.
    Visszatértem újból, akkor már sikeres volt a 30 db vásárlásom. Hova lett a csp-m és az első táp mennyiség??

ID: 5397193

4. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A kollégám ellenőrzése alapján:
    2021-08-10-én 13:39:06 és 13:40:07 között vásároltál összesen 139 db macskát 3.526.055 CSP-ért.
    A 139 db macskavásárlása után már helyesen, tápot vásároltál, tízesével, háromszor, összesen 30 darabot. A 10 db táp egyenként 505.680 CSP-be került, összesen 1.517.040 CSP-ért vásároltad meg a 30 db tápot.

ChocoBounty kedveli ezt.
  5. barni.gazda

barni.gazda Utánpótlás-írogató

Nem szoktam panaszkodni , írogatni, de ma katasztrófa ahogy a piac működött. Eventnövényeket akartam vásárolni, szinte mindig azt írta , hogy elfogyott az árú. Nem is ezzel volt a gomb, hanem mikor már eladott árúra kattintottam mindig lefagyott a piac, napraforgót mutatott. F5 kellett neki , eltöltöttem egy csomó időt nem tudtam szinte semmit vásárolni.???

6. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos ez borítékolható volt. Mivel sokan a piacról akarták megvásárolni a hiányzó növényeket az eventhez.
    Ilyenkor, érdemes nem a (leg)első ajánlatra rákattintani, inkább a közepének vagy a végének kell nekiesni...
    Tapasztalható volt némi lefagyás olykor, de az általad említett F5 megoldotta a problémát.
    Sajnálom, hogy így jártál. Fel a fejjel!

jófarmerlány és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. Böbi49

Böbi49 Törekvő

Szia !
    Köszönöm szépen a fáradozásotokat, így jár aki figyelmetlen.

8. petya2007

petya2007 Kivételes tehetség

9. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönjük a jelzést, gépelésnél lemaradt egy 1-es. 17.-én lesz vége. Javítottam.

petya2007 kedveli ezt.
  10. tyúkól1017

tyúkól1017 Junior szaki

Szia! Kérdezném, hogy van-e vmi hiba a játékban, ugyanis: délelőtt máshol másik gépen Unityben, most du. a sajátomon kliensben játszom. Mind a két esetben azt tapasztalom, hogy kézi vagy farmunkásos aratásnál várni kell, állatgondozónál mindegyik műveletnél szintén - Paszulyt nem is tudtam kézzel leszedni - forog a napraforgó, frissítés sem használ. Köszönöm!

11. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Azon túl, hogy kb. negyed órás késéssel indult az event nincsen benne hiba.
    A kliensben is Untyvel játszunk, csak az a BP saját fejlesztésű böngészője, ami leegyszerűsített kivitelű, így nincs olyan nagy memória igénye, mint amikor a böngészőben játszunk.
    Kérlek végezz el egy CCleaneres tisztítást a gépeden, mert lehet, hogy régi, beragadt sütik akadályozzák a játékodat.

12. Bodza-lány

Bodza-lány Utánpótlás-írogató

Szia! Semmi válatozás, nem tudom kitörölni a kitett tárgyakat... Köszönöm, ha ránéz valaki és akár ki is törli a kincses szigeten lévőket. :) Köszönöm szépen! Bodza-lány ID: 2042271

13. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórum hercege

Kiraktam néhány alakzatot, de baloldalon a haladási sáv nem változott. A lámpák nem aludtak el, így most az egész táblán világítanak a lámpások, nincs tovább játék lehetőségem és változás továbbra sincs a haladási soron. Számomra befejeződött eszerint a játék önhibámon kívül? ID 9805208

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    Lefuttattad a CCleaneres tisztító programot?
    Melyik tárgyakat nem tudod törölni?
    Weben játszol, vagy kliensben?
    Ha weben, akkor próbáld meg másik böngészőben, ha kliensben, akkor töröld és telepítsd azt újra.
    A törlést el kell végezni a vezérlőpultban, a letöltő mappában és a lomtárból is.
    Utána ismét egy CCleaner, majd lehet újra telepíteni a klienst.

15. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum félistene

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
    GA-BI-O-Farm
    ID1508500
    Már egy ideje befejeztem az eventet, de hiába be van adva minden alakzatnál a hozzávaló, valamiért az utolsónál nem akarja engedni a beváltást. Igy csak 14 lejátszott játékom van, bármit teszek.
    Már leültettem a fiam is a gép elé, átnézte az összes alakzatnál a beadandó dolgokat. Újra puceváltam, újra indítottam a gépet, de ez most valahogy kifogott rajtam. :wuerg::cry::music:

16. Havasi_Gyopár

Szia!
    Tudnak a központban a sajnálatos hibáról, az javítás alatt áll.
    Amint lesz újabb infónk, jelentkezünk.
    Addig is türelmet és elnézést kérünk.

cili53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

Köszi szépen, akkor várok, úgy is csak reggel aktíváltam volna a felhőt:)
    De megolvadt a jégkrémem, befontam a hajam és bevallom elmormoltam pár keresetlen szót,mondatot is :wuerg:

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

Bocsi, még egy észrevétel.
    Ez a felhősor nem jobb helyen lenne az ültetési bónusz soroknál?
    A többi eventes gazra ható TP növelő felhősorok is ott vannak.

19. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórum hercege

Kedves, aki áthozta ide a panaszomat, de segítséget nem kaptam Úgy csináltam, ahogy kell, de a beváltás után sem változott a haladási sáv. Semmi lehetőségem, hogy az eventet meg tudjam csinálni? Én biztos nem hibáztam.

20. Havasi_Gyopár

Szia!
    Frissítés, tisztítás után sem áll helyre?
    A baloldali haladási sáv akkor mozdul meg, ha meggyújtottuk a lámpásokat, és utána kérdezi ismét, biztos, hogy beváltod ezt az alakzatot? és akkor megint katt a beváltásra, és akkor a mintán is megjelenik a pipa, meg a bal oldali haladási sávon is jóvá íródik az egy alakzat elkészítése.