Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Azt tapasztaltam hogy aratás után a tp számlálóm ugyan annyit mutat mint aratás elött! Ellenőrizném kérlek! A bahanán nem aratok le ! Ott is talán ugyan ez a helyzet! Köszönöm! id:21356122
     
    SparrowC kedveli ezt.
  2. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves farmeres53!

    Elvittem ellenőrzésre a kérdésedet.
    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, ezért türelmedet kérném.

    Köszönöm szépen!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU




    Szia!


    Tapasztalatpont-változást sajnos nem tudunk ellenőrizni. Annyira sok információ keletkezik minden egyes farmon 1-1 aratás, vagy ládanyitás, pörgetés alkalmával, hogy ezt már a rendszer képtelen lenne követni.
    Aratás előtt kell mindig a számlálót nézni, mert az aratás pillanatában már jóváírja a rendszer azt a tételt, ami a számláló alatt megjelenik, hogy az aratással mennyit kaptál.
    Ebben a kérdésedben sajnos nem tudunk a segítségedre lenni.

    Megértésedet köszönjük!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Közben learattam a másik farmomat ott rendben volt minden! Visszatérve fél óra múlva már nekem is l rendben volt! De nem tudtam reagálni a leveledre mert a lap nem volt elérhető !
     
    Enike** kedveli ezt.
  5. Soma040102

    Soma040102 Utánpótlás-írogató

    Szia! Már 2 napja folyamatosan lefagy a játék!
     
  6. simex1994

    simex1994 Fórum-zöldfülű

    sziasztok. Nemtudom nálam van e a probléma de ma megvettem a farmpengőrt egy felhősort a bubó könyvei felhősort.
    Felmentem a paszulyra, de nem találom a felhősort. vagy rossz helyen keresem?

    ID: 44429060 Simex1994

    köszi
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A paszulyon van kereső. Kezd el beírni a felhősor nevét, s kiadja. :)
     
    aida2330, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    A paszulysoron, vagy a keresőbe ha beírod a Bubó nevet, akkor kiadja a felhősort, vagy kattints rá erre a "befejezetlen sorok" részre,
    [​IMG] s akkor szintén előadja a keresett felhősort, amely így néz ki most nálam:
    [​IMG]
    Ha még nem szembesültél vele, ez tematikus felhő. Erre a "Kis könyvtárosok", "Könyvkölcsönzés, Egy könyvtáros képe dekorok valók, amelyeket szintén az FP-s boltban lehet megvenni.
    >> ITT << tudod megnézni a játékban való megjelenéséhez tartozó értesítést.
     
    Sali~*.*, Dolphin, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  9. njOoy

    njOoy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Most vettem észre, hogy nekem nincs gereblyém? De hol tudok készíteni?
     
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kuzdern, Luminary, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Jelenleg nem tudunk központi problémáról. Érdemes a helyi internetet is ellenőrizni, hogy valóban azt kapod, amit az előfizetésed tartalmaz. Amennyiben wifi routert használsz érdemes kábeles csatlakozásra váltani, ha van rá lehetőséged, legalább a játék ideje alatt.
    Kérlek próbáld meg ezeket az ajánlásokat követni, remélhetőleg segítségedre lesz.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Megértésedet köszönöm.
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  12. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Sziasztok! Nem találom a fürge malmot a felszerelések között. Másnál se található?
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mit értesz "felszerelések" alatt?
    Ha valaki rendelkezik Fürgemalom előfizetéssel, akkor a Bónuszrekeszben jelenik meg nála.
    Példaként hozok egy képet:
    upload_2024-2-24_11-38-29.png
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  14. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Nem tudom megrendelni.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A Fürge Malom előfizetés lehetősége nem állandó.
    Időszakosan kerül be eventként általában havonta, 11-12-e körül.
    Figyeld a Hivatalos közleményeket, hogy ne maradj le róla:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
     
  16. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Ma elvileg van. Mégse tud

    Igazából már mindegy másra költöttem a farmaranyat. De jó lenne tudni hol is van.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.2.24
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.*, Dolphin, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  18. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    Belassult a kliens. Be lehet lépni, de a farm munkásokat ( betakarítás ) indítva csak forog a virág, és semmit sem csinál a játék. A térképen sem lehet váltani. Böngészőben megy rendesen.

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
  19. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Sziasztok!
    Na kezdődik, csak pörög a virág, nem tudok aratni.
     
  20. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy miért nem töltődik be a kliens nálam?
    Jelenleg modzilán játszok de nagyon lassú :(