Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Úgy döntöttem először a rémséges területen kezdek, bár nem tudom mi maradt a földben.
    A többi eventes területet nyugodtan tudom tervezni.
    Event kellék,
    Fenyőág
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség: az event kezdetével automatikusan 10 darabot kapunk. Prémiumtagsággal rendelkező játékosok +5 darab Fenyőágat kapnak az event kezdetével!
    Felhasználási terület:
    az eventnövények lekeveréséhez szükséges.
    Visszaváltási érték: (1 TP, 1 CSP, 1 BTP) /db
    Honnan lesz a többi fenyőág? Mindhárom eventnövény malomkelléke?
     
    zspotyi80, Lenczy, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Néztem az eventismertetőben, de nem vettem észre a vonatkozó részt, így a tapasztalatom írom le: fogunk utána még kapni (általában úgy, hogy x óránként a rendszer automatikusan ad, ha nem érzékeli pajtakészletként), így érdemes lehet a malomban dugdosást játszani.

    Ismétlem, ez a tapasztalatom, nem találtam rá vonatkozó konkrét leírást.
     
    szekulagábor, Gio, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  3. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/hogyan-vidítsunk-fel-egy-mufurcot.23123/#post-1296116

    upload_2022-12-20_12-5-57.png
     
    szekulagábor, Gio, PZoli64 és 16 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszod. Ebben a hosszú ismertetőben valahogy elkeveredtem. :)
    Szia!
    Pontosan a dugdosás jutott eszembe, hogy talán érdemes.
     
  5. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

  6. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Ilyen bonyolult event, ez már nem játék, hanem szövegértelmezési kihívás, borzasztó....
     
    edina242, mamszi5107, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Ne aggódj! Menet közben rájössz majd, hogy játszani sokkal egyszerűbb, mint értelmezni az ismertetőt. ;)
     
  8. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    A Fenyőág ismertetéséhez is odaírtam ezt az információt a biztonság kedvéért.:)
     
    Fuhur, maszilva, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönöm, így legalább egy helyen látható és talán egyértelmű.:)
     
    Sali~*.*.*, Kuzdern, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  10. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nem találom, mennyi csillagos érmét kapunk a minijátékok után.
    Mennyit?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez az információ lemaradt.
    Minden lejátszott minijáték után fixen 10 db csillagos émét kapunk.
     
    Síkvölgy, szekulagábor, Gio és 13 más kedveli ezt.
  12. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Köszönöm!
     
    juliannakoczkas és Swallow kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Képtelen vagyok végigolvasni, majd megértem ha látom. Remélem. A lényeg, hogy hol mit, és mi röppen, a többi majd alakul.
    Jó hogy van rá idő és a teliholdas is addig lesz nyitva.
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez nagyon jó, mert nem a dobás eredményétől függ, hanem a lejátszott minijáték mennyiségétől.:)
     
    hóóvirág, maszilva, Sali~*.*.* és 10 más kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Kár, hogy a minijátékok mennyiségét az automaták korlátozzák.
     
    mini76mini, jutka190226, helena64c és 6 más kedveli ezt.
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Majd holnap este fogom tudni csak felszaporítani a gazt, no meg látni a gyakorlatban az eventet. Már megint utazom. :D
     
    hóóvirág, ildiko44, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A 2. felhő kiváltásához a rávalókkal együtt 150 csillagos érme kell. Akkor ha ezt átváltom 15 minijáték kell. Jól számoltam?
     
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Mintha úgy rémlene, hogy volt már ilyen eventünk (ha a térképeket nézem), csak nem tudom, hogy össze volt-e vonva a kockadobálóssal. Nem olvastam végig az ismertetőt, mert valami rémlik a múltból. Egy biztos, nem a rémségessel kezdek, mert ha jól emlékszem rémtököt felejtettem kint legutóbbxD
     
  19. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szerintem igen.
    Ha jól látom, az 1. útvonal 1 részterületének teljesítése viszont kevés a kiváltáshoz.

    Ha lesz egy kis időm és kedvem -és ha Toma meg nem előz ;)-, kiszámolom, mennyi kockajátékot tudunk szerezni összesen, ha tűpontosan aratjuk az automatákat. Attól tartok, nagyon jól kell a kockákat dobálni ahhoz, hogy a haladási sort végigvigyük.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
    mini76mini, -kaktuszable-, Lenczy és 4 más kedveli ezt.
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szuper, köszönöm a választ! :)

    Én biztosan választom így, a malomban dugdosást. Ifjabb játékosok kedvéért írom le a lényegét.

    A malomba tápot kell betenni keverni, hosszabban, mint 5 óra hossza. Ez rád van bízva, hogy mennyi. Az időbeosztásodtól, az eventben való haladásodtól is függ. Kiszámolod magadnak, hiszen amit beteszel keverni és megállítod, az "elveszett idő", mert nem lesz lekevert tápod. Tehát érdemes úgy kalkulálni, hogy tápod is keverődjön, időd is maradjon. Ehhez tanácsos lehet felhasználni mindhárom rekeszét a malomnak.

    Mivel mindkét malom használható ezen eventben, érdemes lehet megfontolni a bahás használatát, mivel oda nem nagy kunszt hosszabb keverési időt produkálni (akár több naposat is), így elfelejtődés esetén sem lesz az, hogy a felgyűlt fenyőág mennyiségünk vetőmagként végzi. (Egyszer már jártam így.) A farmos malmot meg használhatjuk rövidebb keverési időkkel, hiszen az eventben majd koszorúkat is kell a malomban előállítanunk az újabb vetőmagok mellett.

    Példa: Tehát, felteszem, hogy beraktál mondjuk 100 db pandatápot, ami 2-4 nap, attól függően, fürge-e a malmod. A következő fakkba tehetsz újabb adag valamilyen tápot vagy használhatod egyből dugdosásra. Ha előbbit választod, akkor a 3. rekeszed lesz a fenyőágas. Ide behelyezed keverésre az összes készleten lévő fenyőágad és elindítod. Mivel ténylegesen majd csak 2-4 nap múlva indulna el a keverés, a számítógép elől "eldugtad" az ágakat, hiszen pajtában már nincs, így ő úgy érzékeli, hogy elfogyott, ad újabbakat 5 óra elteltével. Amikor látjuk, hogy pajtánkban újabb 5 ág landolt, kivesszük az utolsó használatban lévő rekeszből a betett fenyőágas kombót és újraindítjuk az éppen aktuális maximális mennyiséggel. Tehát a pajta készletünket újból lenullázzuk.

    Én azt javaslom, hogy használd mindhárom rekeszt, vagy borzalmasan hosszú keverési időt tegyél be (pl. 1 hét), mert ha elfelejted, az összegyűjtött ágaid lekeverődnek már meglévő vetőmagra.

    A módszer előnye, hogy sokkal több kezdő vetőmagnak valót tudunk már előállítani a következő kulcs feloldásakor, hiszen addigra így több 10 db ágat lehet összegyűjteni.

    Szia!

    Jól emlékszel, tavaly karácsonykor volt hasonló, de akkor tényleg nem pókereztünk az én emlékeim szerint. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.