Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Nekem egyetlen flös van meg, a többi sajnos nem jön. Hiába van 3 nap nem fog menni még 3ezer pont. Sajnálom, mert azt hittem mindent megtettem amit csak tudtam. Ez is egy balul sikerült "ünnepi" event. Ráadásul már 14 hkor vége van. Az estimiatt nem is lesz teljes nap az utolsó.
    Eztán sem fogom szeretni a szerencsefaktoros eventeket.
    Van 300 akárhány érmém és nem tudom melyik vackot vegyem meg. Ez a másik rendellenesség.
    Na nem morgok, mert egész évben morogni fogok :) BÚÉK :)
     
    Anulu73, 9Csillag, zotya280303 és 4 más kedveli ezt.
  2. -Enéh-

    -Enéh- Utánpótlás-írogató

    Tudja valaki hogy ki váltottam az ünnepi koszorút és nem kaptam meg az 5 fenyőágat ,hogy hol találom.köszi
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Malomban találod, mint a többi esetben.
    De ha elfogyott, mert elhasználtad az előző koszorúkhoz, akkor az elfogyástól számított 5 óra, míg kapsz 5 db Fenyőágat.
    Várnod kell.
     
    ulmo12, furmint111, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Kedves Mindenki!
    Itt, ebben a külön kis világban, és a való világban is:
    B.U.É.K!
     
  5. -Enéh-

    -Enéh- Utánpótlás-írogató

    Most váltottam ki a többiné az ünnepi koszorut és ahoz nem adott

    közbe meg lettköszi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.1.23
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sziasztok! Boldog új esztendőt minden játékosnak és modinak! :inlove:

    Kérek segítséget is. A mufurc 2. felhőjét is le akartam zárni, de nem tudtam, hiányzik az Ünnepi hinta. Segítsetek, melyik játékelem adta, hogy utánanézhessek. Már mindkét út a Mikuláshoz kész van.
    mimineni ID 10641913
    --------------------
    Köszi, megtaláltam. :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Csillagos érméért tudod kiváltani a boltból:)
     
    Puszpang, mandityalexandra, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Békés boldog új esztendőt, kívánok minden jóból elegendőt!
    Kiraktam a piccoló ládákat (korábbi nyeremények is), FA fa nem lett, de nagyon örültem a nyereményeknek:
    [​IMG]
    cheap hosting forum
    Klassz évkezdés :)
     
    maszilva, Puszpang, vcsaba18 és 13 más kedveli ezt.
  9. béka

    béka Haladó

    BUÉK! Mi a csudáért nem lehet beváltani a kódot?????????
     
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Lehet rosszul másoltad be, ez a kód, semmi szünet se előtte, se utána. NEWYEAR23
     
    PZoli64, stb_farmer, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    11.830 pontom van a kocka játékon, és még mindig bent van 5 flössöm:wuerg:
     
    Puszpang, rozo52, mamszi5107 és 6 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia .Boldog Új évet.:)
    11760 ponto_O;)
    3 db 5 pókerem van meg a 6-5 és a 3-as:music::wuerg:
    A fura az hogy más is hiányzik lejebb is:sleepy:
     
    rozo52, Sali~*.*, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  13. rozo52

    rozo52 Haladó

    Sziasztok!
    13020 ponttal fejeztem be a kockázást, az új évbe átívelő event véget ért :)
    Mindenkinek további jó játékot ,sikereket, jó gazdálkodást és kissé késve, de Boldog Új esztendőt !
     
    Rizstej, GA-BI-O-Farm, Samborg és 8 más kedveli ezt.
  14. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    12930 pontom van és hiányzik az 1, 3, 5. 6-os flösöm. A 2-es az 2X is volt, de talán az utolsó
    2 nap még sikerülhet csak azért, hogy teljes legyen a paletta.;);)
    BUÉK és további sikeres játékot kívánok Mindenkinek!
     
    Rizstej, GA-BI-O-Farm, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Gartulálok Mamszi! Így már tuti végigmész.
    Nálam 12420 a pontok száma. Tegnap szörnyű rossz sorozatom volt 20-40-60 pontokkal. xD
    Ma viszont szerencsém volt, 2x jött első dobásra nagy sor, bejött egy flös is, ami még nem volt 400 pontért.
    Még a 97. sorból szeretném a 28 szupertápot. A többit el tudom engedni. Persze még egy ilyen szerencsés sorozat, és már túl is teljesítettem. Holnap még lesz 6 dobásra való, szerdán már csak három, mert a hatból három helyen csak negyed 3-ra érik be a kockaszett.
    Szerencsés dobásokat kívánok Mindenkinek! :inlove:
     
  16. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Most tartok ott, hogy látom a végét, de nem fogok odaérni... bár nem is tudom... 690 pont kell még :music:
     
    Puszpang, mamszi5107, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  17. Geri092003

    Geri092003 Utánpótlás-írogató

    Eddig is igazságtalan játéknak tartottam a kockapókert, a hozzászólásokat is figyelembe véve a véleményem nem változott: 8690 pontnál tartok. Vajon meddig jutok ezzel a "szerencsével"? Dobásonként mostanság szinte csak 40 ponttal növekszik ez a "hatalmas" mennyiség (de volt 20 pontos is, Flös azonban még véletlenül sem, amin már meg sem lepődök, hiszen az eddigi összes kockázós játékot figyelembe véve talán egyszer sikerült ilyent dobni)...
     
    edina242, mamszi5107, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  18. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Meglepő módon 13020 ponttal a végére értem. A holnapi utolsó kockaszedés játékai már csak jutalomjáték 8)
     
    Puszpang, ulmo12, mamszi5107 és 7 más kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Az én taktikám, hogy egyformákat próbálok összeválogatni, ezzel sokkal jobb pontátlagot produkálok, mintha pl. sorokra megyek rá. De nem feltétlenül minden áron, csak a leggyakrabban.
    BÚÉK!
     
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Bár nekem lenne ilyen szerencsém. Még ma tudok 1x aratni, 8 után, aztán kész. Még 1 flösöm sincs :( Én is a sztápot tűztem ki, de nem lesz meg, hacsak nem kapom meg a flösöket. 11600 pont körül járok. Nem tudtam azonnal indulni, igaz, a nagyját behoztam erővel. Rossz ez a 24 óra, ha nem aratok percre, minden csúszik. 23 órában van egy kis mozgáslehetőség. Ezt minden fejlesztőnek tudnia kell már a felhők kapcsán, miért nem vették figyelembe? Még jó, hogy nincs felhő a végén, mert guta ütne meg. Néztem a kosarakat is, amit esetleg rászánnék, abban nincs játék, amiben van, annyit meg nem ér meg.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.