Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    12.800 a kocka játék pontjaim száma...már én látom a végét;)
     
  2. rencsike982

    rencsike982 Junior szaki

    Sziasztok!...Ma kész lett a kockázás ...egy darab Flös sem lett.....így is meglett!
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még holnap van némi esélyem arra, hogy végig vigyem a kockázós nyeremény listát...:music:
    Még 1280 pont kell hozzá:wuerg:
     
    juliannakoczkas, Puszpang, Rizstej és 4 más kedveli ezt.
  4. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Még bármi lehet, 3 napja még nekem is úgy tűnt, hogy nem sikerül.
    Nemrég arattam 3 dobásra valót és abból meg is lett a vége. A tegnapi 12420 potról indultam, az első dobásból sikerült egy flös, ami ért 400 pontot, a másodikból pedig egy 180 pontos póker. Így két dobásból pont kijött a hiányzó 580 pont. Harmadikra meg csináltam egy 20 pontos semmit. xD Ma még tudok aratni 3 dobásra valót és holnap negyed 2 körül még 3-ra valót. Az így nyert érmékkel váltok ki party pöriket.
    Mindenkinek hasonló sikeres, szerencsés befejezést kívánok szívből! :inlove:
     
  5. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Alig hiszem el, de sikerült kikockáznom a 13000 pontot! :inlove:
    Aki már végzett, annak gratulálok! Aki még csögeti a poharat annak jó dobásokat, sok pontot kívánok! Még van egy nap hátra! ;)
     
  6. Kleopátra2

    Kleopátra2 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok szinte mindennel kész vagyok már csak a kockadobálás van hátra, még sem tudom kitenni a mufurc1 felhősort. Mindig visszadob a játékba. Tud valaki segíteni mit csinálok rosszul? A 2-est és a 3-mast simán kitettem
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! A kék ajtón belépve a középső gyertyatartóra kattintva kiváltottad? A szélsőkön ami a földterületeken vethető növényekhez tartozó gyertyatartók, ott a rátehető dekorok vannak.
     
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A Mufurccal végeztem, a kockák nem voltak kegyesek. Sok volt az alacsonyabb pontszámú dobás, mint a magas. Úgy érzem nem rajtam, inkább a szerencsén múlott az eredmény.
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/YPd5

    [​IMG]
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én úgy érzem, hogy amit kb. 3000+ szupertrágyával el lehet érni, azt én elértem. (Vannak mammutfáim azért tudtam ennyiből gazdálkodni)

    A kockánál 6970 pontot sikerült összekaparni, de a boltból így is ki tudtam venni mindent, amire szükségem volt. Egyébként ilyen ügyes még sosem voltam kockajátékban, nagyon sok minden meglett, azt hiszem a póker sor volt az egyetlen, ahol nem tudtam elérni semmit. Összeségében a kidobható "alakzotok" 85-90%-a sikerült.

    A 2. útvonalon ki tudtam váltani az Ünnepi libikóka dekort a felhőre, szóval ez is pipa. :inlove:

    A legelső útvonalon pedig elértem középre, megvan a felhő, sőt az oldalt felszedhető dekorokat is ki tudtam váltani, mert bőven volt felröppenő. :music:
    Összességében két felhőt, Piccolókat, csillagokat, kuponokat szereztem és nagy örömömre bővíthettem a matricásalbumomat is. :music:
    Nekem abszolút siker volt az event és nagyon fog hiányozni. Jó lenne, ha nem csak egy hét lenne az eventekre. :)
     
  10. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Végeztem a kocka játékkal, holnapi leszedés már időn túl lenne. Dobásaim eredménye 11560, hogy ez hány kockából lett nem jegyeztem fel, na de nem ez a lényeg, hanem a kiváltott Piccoló láda farmaranyfát adott. Nekem jól kezdődik a 2023-as év a farmon. Mindenkinek BUÉK!
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  11. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Társulok az örömhöz és egyben gratulálok is :inlove: 10 év után megkaptam én is az első farmaranyfámat :inlove::inlove:
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Még 200 pont kell a végéhez és nálam is vége...van szerencse is, lett párducmacskámxD
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 11 más kedveli ezt.
  13. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Nálam ez már a második. Kb. 2 hónapja lett meg az első fa. Most egyáltalán nem számítottam rá., de nagyon örültem neki.
     
  14. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    Jó neked. Már 11 éve várok 1 aranyfára. A piccoló! Nem akarja ideadni. Ragaszkodik hozzá.
    12 790 ponton zártam. Már nem lesz meg az ól, de nem bánom.
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  15. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Kedves Modi!
    Az 564.szám alatt feltettem egy kérdést, de sajnos nem találom rá a mai pillanatig a választ.
    Kérlek térjünk vissza rá......
    Köszönöm ha válaszol valaki
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ünnepi csúszda nem kell egyik felhősorra sem, így nem feltétlenül szükséges a kiváltása.
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  17. Kleopátra2

    Kleopátra2 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen valóban ez volt a gond :)
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  18. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Szép estét!

    Szerintem a dobókockás rész 13000 pontjának megszerzéséhez 2 dolog kellett:
    1. Minél előbb eljutni az eventben azokra a mezőkre, amik a dobásokat adták naponta, hogy minél több alkalommal játszunk vele.
    2. Nem elfelejteni a 24 óra lejártával begyűjteni őket.

    Sajnos én a 2. pontban írtakat két alkalommal is elmulasztottam, így nem jutottam el a végéig. Lehet úgy sem sikerült volna, de ezt már sosem tudom meg :)
    Akinek sikerült és sosem felejtette le, annak gratulálok!
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én sem gondoltam, hogy eljutok a végére, de 13.030 ponttal befejeztem az eventet.
    A vége 1 nagy sor, 3 full és 1 poker volt.
    Szép volt, jó volt, elég volt.
    Szerencsétlen teliholdast mindig elfelejtettem aratni, azzal kezdtem, utána már nem is gondoltam rá.
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    13.220 ponttal én is elértem a végét...hosszú volt de legalább végexD
     
    maszilva, rozo52, ulmo12 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.