Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Esetleg a sarki étterem szakácsa?;)
    Szia!
    Jó, jó! De már itt is? Kérdés, hogy megtaláljuk-e a nagy dugdosásban?:)
     
    Nagyii58, inanna11, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Talán:)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Ez most komoly? Azért az nem semmi hogy karácsonyra betesznek egy ilyen bonyolult evenet, elkezdtem olvasni aztán abbahagytam. A tenyésztőset kihagytam azt hiszem ez is abba a kategóriába tartozik. A bp-nél nincs karácsony?
     
    mini76mini, ildiko44, Neni60 és 8 más kedveli ezt.
  4. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Nagyon szeretem az ilyen fajta összetett eventeket.....csak most az ünnep előtti nagy pörgésben nem éppen
    erre vágytam.....
    26.-nál előbb nem tudok nekiállni, utána aztán éjjel-nappal!!!!:D:D:D
     
    Gio, [erika05] és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Fél éves felhősor, nem éves. 4380 órás. Én a héten fogom aratni harmadjára. (első volt, mikor felraktam rá a dekorokat, majd nyáron még egyszer) Így már három neon ólam van/lesz abból a felhőből. Csak nem tudom, melyik három. :D :D :D

    Ismeretfrissítésnek, ha valakit érdekel, a tavalyi hasonló event felhőinek ajándékai.

    Télapó szikla titka 1 felhősor - 22 órás - szint*1800 TP és 1 órára 60% TP/TTP bónusz
    Télapó szikla titka 2 felhősor - 4380 órás - 1 db Neon ólak ládája I., 5 db Bónuszláda, 5 db party pörgetés, 32 db szupertáp
    Télapó szikla titka 3 felhősor - 22 órás - Bónuszláda III.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
    Baktati, maszilva, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Köszi a számításokat...a tavalyi díszek is itt porosodnak a raktárban [​IMG] xD
     
  7. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hozzám is jöhetne a sarki szakács, a zserbót megsütöttem /remélem nem eszik meg karácsonyig/ az eventet kihagyom mert nem jön a sarki szakács, meg a takarítónő!;)
     
    nagymami2, mamszi5107, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! 14 nap az event, az a pár perc aratás belefér a pihenő idődbe ;)
     
    csopke1, maszilva, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Norbi!
    Ez meg hogy lehet? Azért valljuk be, vannak még furcsaságok ebben a játékban.
    Idén könnyebb dolgod lesz.;)
    Gyorsan körülnéztem nálam, egy sincs. Hova lett?
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ezek tuti nem játszanak...jövőre kell kész lenni az eventel, van időm:D
     
    Nagyii58, ildiko44, szekulagábor és 3 más kedveli ezt.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sajnos nem valószínű,hogy hasznát tudjuk venni...nekem is van.Azért gondolom ezt,mert egy régebbi eventből volt 5 db olvadó hóemberem és nem régen volt egy event amiben ugyanolyant kellett gyűjtenünk és mégsem tudtam felhasználni,vagyis besem váltották.De gyufaszálam is van rengeteg,kitudja mióta...
     
  12. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Ha valakinek van ilyen kelléke a pajtában, az egyebek között, az régi eventes elem.
    Tudni kell, hogy a holnap kezdődő eventben a régi ilyen kellékek nem használhatók fel.
     
    Nagyii58, ildiko44, Tavirózsa és 2 más kedveli ezt.
  13. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát nem nagyon lesz pihi idő. Ma sütöttem, vásároltam, holnap és pénteken takarítás, csütörtökön jön az unokám akkor ez az ő napja. Majd meglátom két ünnep között mire jutok.:) Még a lényeget elfelejtettem szombaton, halászlé, rántott hal, krumpli sali, sült krumpli, rizs, töltött kacsa lila káposztával.;)
     
    nagymami2, Nagyii58, hóóvirág és 2 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Igen tudom, elnézést kérek, hogy nem zölddel írtam.:) Már kiszíneztem.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
    Kuzdern és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    A játék első olvasatra sokkal bonyolultabbnak tűnik, mint majd játék közben.
    Nálam a következő számok jöttek ki:

    A Télapó sziklához vezető 1.
    Farmkoszorú: 11.267 db
    (9 kör + felszaporítás, idő 5:30, vízzel 4:24, víz+tr. 3:57)
    Szigeti koszorú: 10.222 db (9 kör + felszaporítás, idő 6:00, vízzel 4:48, víz+tr. 4:19)
    Teliholdas koszorú: 5.683 db (9 kör + felszaporítás, idő 5:00, vízzel 4:00, víz+tr. 3:36)
    Gömbdísz: 1.610 db

    A Télapó sziklához vezető 2.
    Ünnepi koszorú: 7.540 db
    (6 kör + felszaporítás, idő 7:30, vízzel 6:00, víz+tr. 5:24)
    Gömbdísz: 860 db

    A játék két hétig tart. Ennyi idő alatt még ezt a sok növényt sem túl nagy gond megtermelni.
    A huncutság az, hogy csak szépen sorjában (az általunk választott sorrend szerint) lehet őket termelni.

    A kockapókerek száma:
    (Ezt a részt átdolgoztam, mert a 2. útvonalat egy az egyben kihagytam először.)
    Az 1. útvonalon:

    Főfarmról: 12 db
    Baháról: 12 db
    Telihold: 14 db
    Bónuszmező: 84 db (2-2 ösvényenként, 24 óránként) 14 nap x 6 db/nap = 84 db (ez csak elméleti szám)

    A 2. útvonalon:
    A nyeremények közt: 20 db
    Bónuszmezőből (2+4) 6db ez újabb 14 nap x 6 db/nap = 84 db (ez csak elméleti szám)

    Ajándákba kapunk 4 db-ot
    Összesen: 230 db (maximum)
    Ezzel összesen 115 játék játszható. (maximum)

    A bónusz 29 x 100 pont
    115 x 100 = 11.500 pont (100-as pontátlagot feltételezve a játékban)
    Összesen: 15.000 pont. Ez csak akkor elég a jobb oldal végig viteléhez, ha "ügyesek" vagyunk és gyorsan "lezavarjuk" a növények termelését.

    A játékot a három felröpi gyűjtő helyen hosszú növényekkel (amaránt, ixora, terror-tojásnövény) várom.
    A többit ráérek holnap lebontani annak sorrendjében, ahogy haladok a termeléssel.
    Az első a Telihold lesz, a második a Főfarm, a harmadik a Baha.

    Igyekszem minél gyorsabban haladni, ezért veszek egy közepes kosarat. A 75 (60+15) fenyőágból bekeverek 25-öt. A többit eldugom a malomban. A következő két körre így marad 25-25 db fenyőág. Arra nagyon kell figyelni, hogy a játék csak 5 óránként ad újabb 5 fenyőágat. Ha ennél gyorsabban haladunk, akkor várni kell az 5 óra leteltére az újabb adagért.
    A termelést gyorsítom zöld cseppel, és kacsa katával. Pörgetek, a rekeszekbe fehér ártatlanságot és karácsonyi sütit teszek. Aktiválom az egy szem felhőmet.

    A játék tetszik, a felhők is jók.
    úgy tűnik a boltban is egészen jól be lehet vásárolni.

    Kívánok mindenkinek sok sikert, jó játékot.
    Jól tervezzétek meg, hogy milyen sorrendben haladtok.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.22
  16. kabocatanya

    kabocatanya Utánpótlás-írogató

    Szerintem ez olyan, mintha két eventet kellene csinálni, de végül is pont annyi időt is kaptunk rá. Egyébként ha heti eventeket be tudsz fejezni néhány nappal korábban, akkor ez is menni fog. Fel a fejjel!
     
    Nagyii58, -W-595-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen az érthető munkád.
     
    Lenczy, lovardatanya, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  18. Suzy8415

    Suzy8415 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm :) hát sajnos nem mindig sikerült befejezni időre az eventeket. Még a századik szint alatt vagyok, és van mit gyűjtögetnem. De igyekszem.
     
  19. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia! Az event két hétig tart. Ha karácsonyig naponta csak egyszer is be tudsz lépni, 26-án elmosogatsz, összeszeded a romokat, 27-étől már kényelmesen játszhatsz, és akkor is be tudod fejezni. Ebbe még az is belefér, hogy 1-én józanodsz. :D
     
    mini76mini, nagymami2, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  20. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!

    Tudjuk hogy nem használhatók fel ezek a régi felröppenők. De nem lehetne valami "tisztítóprogramot" lefuttatni, hogy ne éktelenkedjen ott ez a sok kacat? Vagy csak valami szemetesládát beiktatni, hogy bedobáljuk ezeket a lomokat? Nálam is van madárfészektől kezdve a gumihal vagy csaliig minden "szemét", ami nem oda való már. És gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
     
    mini76mini, nagymami2, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.