Visszajelzés "Hontalanok" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Reggel sikeresen learattam a jó kis hosszú érésű ólakat is, és fákat is.. Kaptam is kezdésnek 8 db felröpit! :D Viszont arattam most egy sárga tigriskifutót, és az adott 1 db felröpit.. Kíváncsi leszek, hogy este mennyit kapok, ha learatok egyszerre mindent. Szerintem nálam marad a jelenlegi felosztás, sok állat+sok fa vegyesen minden területen. Ólakból inkább a hosszú érésűek vannak kint, de a zebra, tengeri póni marad kint, mert kellenek a gk-i feladatokba még. Később, ha tudok, akkor hozom a számokat.
    Reméljük, hogy itt nem mérik szűkösen a felröpiket, és elég lesz a 71 óra arra, hogy teljesen megcsináljuk a feladatot..
     
    osztrak12, Gio, -katalinjani- és 6 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az érésidő rövidítő fejlesztéseket (sárga ólak) érdemesebb lehet most félretenni, mert a felröppenő mennyiségét az ólaknál is az alapérésidő hossza befolyásolja.
    Viszont az aratási szokásaidat is figyelembe kell venni, és a farmod sajátosságait is.
    Ha mondjuk, sárga ólakkal napi 2x tudok aratni, rózsákkal meg egyszer, lehet, hogy azt választanám...
     
    osztrak12, Gio, mebajah és 6 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    208 felröpi 90% fa a többi állat....:)
     
    Gio, -katalinjani-, zsona416 és 3 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    2 terület 10-12 órás fa 37 pannival aratva plusz 1 zuhatagnyi 20 órás fa panni nélkül, mert elfelejtettem őket kitenni:wuerg:...271 röpi. A bahán a szantálok zoknit kaptak a fabónusz miatt, azt ma még 1x aratom, az esőerdőn reggelre könnyezőpálmák, a zuhatagon 20 órások érnek, a gk 37%-a kész, 2 gyárfejlesztés megvan. Gondolom holnap kész leszek.;)
     
    Lillapilla73, Gio, -katalinjani- és 7 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam ez a rutin;):music:
     
    Gio kedveli ezt.
  6. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Beszeretnék pofátlankodni a csapatotokba:D
    A másik farmomon 2 területen növénnyel vártam a kezdést..... Van 40 db felröpim.....
    Igaz, nem így emlékeztem:D:D:D
     
    Gio, -katalinjani- és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! 2 terület ól,széleken fák,és 1 terület fa 171 felröpit adott!
     
    Leho69, Gio, -katalinjani- és 4 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    3 terület tollfa, 8 db Pannival 348 db felröppenőt adott.:)
    A két gyárfejlesztést már meg is szereztem.
     
    Gio, bukta-agi54, -katalinjani- és 9 más kedveli ezt.
  9. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Baki, hozott! :D Hajrá, meglesz az neked is.
     
  10. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Jobb reggelt!
    Ahogy elnézem, ez az event nem lesz meg teljesen, bár a másik sem annyira biztos, hogy meglesz. :( Tegnap egész jól adta a felröpiket, ma már nem igazán... Nem is tudom mit mondhatnék.. Fogalmam sincs ki számolja ki a felröpi mennyiséget, mi alapján, de szerintem keressen egy illetékes tanárt hozzá, mert valamit erősen nem jól számolt.. Tudom még 2 nap vissza, de ha ennyire nem adja, akkor kb lehetetlen lesz összeszedni a 725 db felröpit. Nem értem miért jó ez? Kapunk rá 3 napot, ami ilyen felröpi szám mellett egyáltalán nem elég. Miért kell ezt csinálni a játékosokkal? :(
     
    szida57, dalmata10, Szélcsengő1 és 7 más kedveli ezt.
  11. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Szia!
    A Hontalanokban szerezhető Légierőt ki lehet tenni a Házi kedvenc futtatóba?
     
  12. miranda7979

    miranda7979 Járnitanuló

    már megint a felröppenőkkel lesznek gondjaim....:wuerg::wuerg::cry:
     
    Ribiszke, dalmata10 és kovacstne kedveli ezt.
  13. babi358

    babi358 Fórummogul

    Sziasztok! Nem tudom kiknek lett kitalálva ez az event , de nálam nyögve-nyelős, lassú és kimondottan irritáló ,már kipróbáltam a fákat
    ólakat és mégse ad felröpit ,a gazdaköribe még az első feladat van kész,másnál már a vége fele jár, nem ad koszorút ha beledöglök se,
    mit ültessek már, hogy felröpit adjon mindkét event, se a törött üveg, se másik. Komolyan érdemes ezt annak elkezdeni aki nem utal?
    Ja a mobilos vásárlás itt nem számít mert FA-ért se lehet vásárolni érdemlegesen .

    Na én is ezt akartam Neked írni ,hogy most tudsz venni farmpengőért barátcserjét. Szia
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.2.19
    miranda7979 és -katalinjani- kedveli ezt.
  14. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, mamóka!
    Igen, nálam már meglelte ott a helyét.
     
  15. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nekem holnapra simán meglesz.
    Semmi erőlködés.
     
  16. miranda7979

    miranda7979 Járnitanuló

    mázlista.:inlove:;)
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  17. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Nem vagy egyedül:sleepy:
     
    miranda7979, dalmata10 és Ditti58 kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem vettem elő a pannikat és estére kész is a gazdaköri. Zömmel szantálokat nyomok, és a raktárházak (5 db) van kinn.
    Arra figyeljen mindenki, hogy a 6/2 és 6/3 sorok nem kellenek a kitehető megszerzéséhez.
     
    maszilva, kosagi, denisadina és 4 más kedveli ezt.
  19. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Köszönöm a figyelmeztetést! Nekem is csak a 6. és 7. sor hiányzik a nagy farmon. Nálam van kint minden, mit a búcsúban, de reggelre biztosan készen leszek. No és ha marad elég röpi a 6. sort is 100%-ra teszem.
    A másik farmom..., ahol növénnyel vártam két földön is az eventet:D, a 3 sorból a gyémánt is vissza van:oops:
    No, de még van idő, hétfő reggelig készen leszek. Remélem:p
     
    Ribiszke, Gio és Leho69 kedveli ezt.
  20. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    A reggeli aratással kész is leszek......legalábbis remélem. Nem készültem rá,nem rendeztem át a bahát.;)Zömében fák vannak,raktárházak,és némi ól.....
     
    Imi*, Kuzdern, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.