Visszajelzés Hopp az óra körül - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Elkészültem mindkét oldallal. Nyuszikkal nyomultam, kellenek egy kis anakondatáp ellátmányhoz. Most tyúkozok. Kimerítő volt a mai nap, hazaköltöztem "home office"-ba bizonytalan időre. Vigyázzatok magatokra és másokra is. :inlove:
     
    csopke1, nyuszi63, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. tifani56

    tifani56 Junior szaki

    Sziasztok csak ide tudok irni sajnos meg de megvolt a farmaranyam most du ra eltünt 21 farmaranyam régi játékos vagyok tudom hogy nem vettem semmit!!!! Sehová nem enged hogy irjak köszönöm ha valaki utána nézne tifani56
     
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan mi a problémád, miért nem tudsz máshová írni?
    Ellenőrzéshez, a Farmnév mellet az ID számra is szükségünk van!
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megvan a felhő :D Lesz sok tápos ládám :inlove:
     
  5. Fezzan

    Fezzan Utánpótlás-írogató

    Helló ! A felhőm elkészült, csak a kitehetők nem tudom hol vannak.Bal feladat sor készen van, a jobb oldalon 40-nél tartok.Ott is mindet végig kell csinálni ? Köszönöm a segítséget.
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Összesen 100 feladat kell . Azt a jobb és bal oldal feladat összege adja meg . :p
    Frissíts , és meglesz szerintem :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.