Ifjú rodeósok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 21.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Felröppenő van( boci, csikó), eventnövény nincs. :)
     
    -gyöngy-581, -orgona-, dalmata10 és 6 más kedveli ezt.
  2. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Nekem is tetszik az event,érdemes megcsinálni. Külön köszönet,hogy nem kell a felhősorra 1x2-es kitehető. ;)
     
  3. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szerintem nagyon jó nyereményeket ad az event, bár azt fájlalom, hogy a munkások azonnal indulnak és nem kuponként kapjuk őket :oops:
     
    tviki05, Gio, .-szederke-. és 9 más kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    szia
    hát meddig: végéig:inlove::inlove::inlove::inlove:
    tudod én a kakukknál jártam úgy,hogy a kicsike kövi kellett volna nem egyszer,de mindig nagyobb jött:D:music:
    ezért ajánlom mindenkinek, hátha nagyobb sikerélménye lesz tenyésztésügyileg, mint egy sima boomnál8)
     
    csio70, Gio, pormacska1 és 8 más kedveli ezt.
  5. Jucus1949

    Jucus1949 Fórumszaki

    Szia!
    Tudom, hogy a boci és a csikó felröppenőből lesz de én de én a szokásosra gondoltam ami általában szokott lenni.
     
    Gio, -orgona-, dalmata10 és 3 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Oké, értem. :) ;)
     
    dalmata10, anami1980 és Jucus19 kedveli ezt.
  7. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Kedves Tőled, de nekem nem szokott szerencsém lenni a tenyésztésekkel.. ezért örültem a kakukkos eventnek (a régebbinek, mert ott volt 1-2 színes ól)
     
    csio70, Gio, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  8. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A zöld matróztea nálam a piacon 93 000 Csp-nél kezdődik, 3 db-ot kapni belőle nagyon jó kis aji! :inlove:
    A 4 RA csatninak a 10 party pörinek és a többinek is igazán örülök!
    Remélem vidám szórakozás lesz ez az event mindenkinek ( jól működő malommal és Bboommal) !:)
     
    csio70, Gio, -gyöngy-581 és 9 más kedveli ezt.
  9. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Szia!
    Köszi, hogy elkészítetted az összesítés, szerintem nagyon jó az event az ajándékok is kitűnőek és, hogy még csillagot is kapunk az csak ráadás a sok jóra.
     
    csio70, genka53, Gio és 7 más kedveli ezt.
  10. tihanyievipmail.hu

    tihanyievipmail.hu Fórum-zöldfülű

    Minden papi keverése 12 óra.
     
    Gio, -orgona-, dalmata10 és 5 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Igen, de most fut az ajándék fürgemalom, épp most néztem, nekem 70 óra van hátra belőle. Még ha csúszva indul is holnap az event, akkor is be lehet tenni rögtön az első 3 tápot, répás, köményes, almás sorrendben, a répás estére kijön, 3. ba mehet a körtés, másnap még be tudok tenni legalább 8 szupit ;)
    Végre kihasználhatom a nyeremény rózsalekvárokat is, 68 tenyésztés, 34 telepet kiteszek, 2 kör bájitallal és lekvárral mennyi lehet? Fél óra? :pKincsem sok van az óriás ólból. a többit átszámolom délután... Jó lesz, nyugis:D

    Rózsaszín zselét természetesen, nem rózsalekvárt...:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.15
    Gio, -gyöngy-581, alpha58 és 6 más kedveli ezt.
  12. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Nekem nagyon-nagyon tetszik az event. Szerintem értékesek az ajándékok is, én minden kis ajándéknak tudok örülni:) Nagyon jó lesz a kis bébiket világra segíteni. Ezt a mostanit hasonlítani tudnám a húsvéti eventhez, az is határozottan jóra sikeredett:)
    Akinek meg nem tetszik, csinálhatja az egyéb tenyésztéseket;)
     
    csio70, heureca3, alpha58 és 11 más kedveli ezt.
  13. .Sookie69.

    .Sookie69. Törekvő

    Sziasztok:)

    Én nem fogom megcsinálni az egészet, csak a felhősorig szeretnék eljutni:)
    Nagyon tetszik az event és az ajcsik is:)
     
    Gio, heureca3, alpha58 és 7 más kedveli ezt.
  14. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Én már tervezgetek homokórát forgatom van 15 bioragacsom még kell 25 a 36 órás géphez de pénzhiány van de hogyha bejönne a pénz mikor van úgy hogy a legjobban kitudjam használni a répa búza stb termést piac köles zab stb... :D tehát gyerek suliba asszony dolgozzon és a legkevesebbet kelljen aludnom :D külön öröm a csillagok bár 2/4/6 csillagnak jobban örülnék mint a kaméleonos gazdakörinél :D
     
    csio70, Gio, pormacska1 és 7 más kedveli ezt.
  15. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    Az eper előtt ott van :)
     
    dalmata10 és Baby72 kedveli ezt.
  16. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Pedig én akartam megcsinálni,de beelőztél,amig az ebédeventtel voltam elfoglalva.Köszönjük nagyon rendes tőled.
     
    Gio, padamak, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  17. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Miért használod fel a rózsalekvárokat? TP növelő (20%)! Lehet, hogy kevered a rózsaszín zselével? Az csökkenti 50%-kal a tenyésztési időt. :)
     
  18. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Breki, te tenyésztésben isten-császár-főjaffa! :) gondoltam hogy ez az event tetszeni fog, az meg pláne tetszene, ha valami jó kis színes is beugratna... sok sikert hozzá, Breki!
     
    Gio, -gyöngy-581, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  19. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    a picon van
     
    dalmata10 kedveli ezt.
  20. Erzsike5110

    Erzsike5110 Haladó

    Nagyon jó kis event, jó ajándékokkal. Remélhetőleg péntektől babyboom. Mindenkinek sok sikert!:D:inlove:
     
    petrus0422, Gio, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.