Ifjú rodeósok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 21.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Sziasztok! Kérdésem lenne: Ti már most elkezdtek tenyészteni, vagy megvárjátok az event kezdetét (hogy legyenek kicsikék is), esetleg a boomkor kezditek? A rengeteg (169) sztápommal nem tudom eldönteni, mikor kezdjem el. Ötletek? Előre is köszi.
     
    tviki05, Gio, -orgona- és 4 más kedveli ezt.
  2. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már beiratkoztam a tenyésztőtanfolyamára, majd hétvégén referálok, hogy mit sikerült kihozni a rendelkezésre álló készletből:);).
     
    csio70, Gio, Marika312 és 11 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem vannak tenyészállataim,be tudom őket rakni tenyésztés nélkül.A szürke marhából hiányzik egy pár, az meg meglesz menet közben,úgyis kell 68 tenyésztést csinálnunk a bocik és csikók miatt. Jó kis eventnek nézünk elébe.Kell 136 szupitáp,de visszakapunk 95 db-ot. Már alig várom!
     
    Fätum, csio70, Gio és 8 más kedveli ezt.
  4. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Szia!
    Mindenképpen a boom-kor mert kell 68 tenyésztést csinálni, ami 68x2 szurertáp. Így lesz kisállat is, tenyészállat is egyszerre. A sztápot meg a feladatból vissza lehet venni 95 db-ot.
     
    Gio, Csacskamacska, -orgona- és 6 más kedveli ezt.
  5. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia!Nem tudsz többet szerválni akkor természetesen várd meg a boom-ot
     
    Gio, -gyöngy-581, Marika312 és 10 más kedveli ezt.
  6. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Megtörtént a csoda az én malmommal is:)
    Tegnap: 16-kor 8-8-4 felhősor+turbómalom =47 óra ( már ez is gyanús volt)
    Ma reggel: rekesz óra 9,47-36-18 = 27,47 ó ( ezt mutatta az óra)
    újabb felhő akt. 11ó: első rekesz pajtába(8) a 3.ugrott az első helyre (4) 1,36ó a 2.rekesz 36 ó és most a 4 db ismét pajtába ( tehát tegnap du.4-től ma délig 12 db került a pajtába):)
    Nagyon jó....bár mindennap így lenne:)

    Szia! Én mindenképpen megvárom a boom-ot, mert nekem is kevés a szupitápom .....remélem lesz boom, mert ha nem akkor érdekes lesz, de akkor is elvégezhető;)
     
    csio70, Gio, Marika312 és 11 más kedveli ezt.
  7. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A bébipapikat is csak akkor kapjuk meg, ha minddel készen van a malom amivel elindítottuk? :eek::eek:
     
    Gio, dalmata10, Jucus1949 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A malom működését figyelembe véve a válasz igen.
     
    Gio, -gyöngy-581, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is végigviszem, nem is kérdéses.:D Az ajándékok jók, alig valamit kell a pajtából adni értük.
    Na igen, mert sokan meggondolatlanul megvonatoztatták a bájitalfát, pedig vitte az a szilvafát is.:D:D
    A helyedben én meggondolnám magam. Az első rész ad egy csomó munkást - ebben már megint nem találok semmi logikát, majd a következő kényszerültetős eventnél csak aratót kapunk:eek: - a második résznél van 10 party pörgetés, a többinél ott az eventhez szükséges szupertáp, az utolsónál a felhő, ami legalább az XXL-es fákkal egyszerre aratható. Saját készletből csak 41 szupertápot kell elhasználni, ennyit még ez a kerge malom is könnyen leteker.:D
    Jó eventezést s nagy ugrásokat Mindenkinek!
     
    Fätum, csio70, Gio és 16 más kedveli ezt.
  10. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Ez jó kérdés már én is feltettem, de nem jött válasz, ha úgy működik mint eddig, akkor igen:music:
     
    Marika312, Baby72, dalmata10 és 3 más kedveli ezt.
  11. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Köszi a válaszokat! :)
     
    iboly54 kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ott a pont;)
     
    csopke1, Baby72, dalmata10 és 2 más kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!
    A tenyésztést boomkor kezdem, nincs pazarolni való szupertápom, de a malmot azonnal indítom, mert lehet eltünteti a keverést, azért ilyeneket is szokott csinálni.:oops:
     
    csio70, Gio, -gyöngy-581 és 13 más kedveli ezt.
  14. .Sookie69.

    .Sookie69. Törekvő

    Szia Nóci:)

    Én mindig a számomra fontosabb ajcsikat szerzem meg az eventeknél. Aztán rákapok az ízére és végig csinálom, ha van rá időm;)
    Tudod, a család is mindig kitalál valamit, a VV kerthez is leginkább hétvégén jutok, így okoskodni kell az idővel:)
    Egy marhahúsleves + 2 2.fogás valós event és egy palánta beszerzős piaci körút várható a hétvégén:music:
     
    Gio, Kukackukac, pormacska1 és 7 más kedveli ezt.
  15. dereret

    dereret Fórumőrült

    Mivel 4 féle bébipapi van, így egyszerre 3 félét tudunk kevertetni.
    Érdemes a rekeszekbe úgy bepakolni a "tápokat", ahogyan az event kéri, így az elsőbe a 144 répást, a másodikba a 72 édesköményest, a harmadikba pedig az almás-zabost. Amikor a malom végzett a répással, akkor mehet az utolsó is, a körtés.
    A bébipapikat egyben, a végén kapjuk meg, de fajtánként a végén, nem pedig úgy, amikor mind a 3 elkészül.
     
    Fätum, csio70, Gio és 14 más kedveli ezt.
  16. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Már csak arra leszek kíváncsi, hogy a malom hogy fogja viselni magát az eventes tápok keverése alatt... most elég kiszámíthatatlanul működik... :S


    Nekem is kellene egy kis továbbképzés... :S :D rámférne.
     
  17. dereret

    dereret Fórumőrült

    Azért kell már holnap, eventinduláskor bepakolgatni, hogy ha gond lenne... és sok játékosnál a végéhez közelít az ajándék turbómalom is, így ajánlatos nekik megnézni, hogy mennyi idő is van még belőle, mert utána már dupla idővel fog keverni.
     
    csio70, Kukackukac, -gyöngy-581 és 15 más kedveli ezt.
  18. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    szia

    én jelenleg úgy gondoltam hogy malmozok az első két napba meg tervezem kivenni egy farmunkást a gazdakörből és répa búza termesztésbe fogok event rajtkor meg a malmos cuccot lekeverem aztrán boomkor kezdődhet a móka hidd el 169 szupitáp az nulla én annyit boom első 6 órájába ellövök és akkor sincs se volt aranyállatom pedig egy arany malac jól jönne vagy picasso :D
     
    Lili060504, csio70, Gio és 12 más kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Addig meg két kézzel keverjük a szupertápot;):Damíg a bébiételt gyártja a malom.:)
     
    Gio, heureca3, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  20. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    az eventhez szükséges:

    - 144 répapapi
    - 72 édeskömény papi
    - 36 almás zabpapi
    - 24 körtepapi

    Jó kis event lesz, várom már nagyon, a hétvégét és a boom-ot.
    Sok szerencsét a tenyésztéshez Mindenkinek!:)
     
    apuci30, Fätum, csio70 és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.