III. Neonfényes event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    üdv, meg másoknak is:
    :)
    nem is annyira a távoli múltban még mindenki veszettül vette a titokólakat aranyért hátha ezek fejlődnek majd ki...
    még pár hónap és azon megy majd a búbánat hogy már megint hattyú, euroborz és a tizenkettedik vidra

    én bezzeg kiraktam egymás mellé a 22 békát mert olyan jól mutat:))
     
    taga1, ideals20111, mebajah és 5 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Melyik a 22ből?
     
    kissme6, Meellcc, ideals20111 és 4 más kedveli ezt.
  3. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    A titokzatos ólakról azért se nyilatkozom!!!
    Csak , mert ott porosodik a pajtában!
    Olvasva a fentebbieket, nincs miért kapkodni!!xDxDxDxD;):mad:
     
  4. krumpliskocka

    krumpliskocka Járnitanuló

    2 farm titkosai:

    sün, 2gólya, narancs kaméleon, narancs tyúk, narancs lúd, 2 narancs juhakol, 2 kakas. :D :D de legalább nem sárga. :D :D
     
    Meellcc, ideals20111 és mebajah kedveli ezt.
  5. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    2 napja leraktam a titokólakat.
    Eredmény:Farkasbarlang,Disznóól piros,Jégmadárfészek, 2 kacsacsörü emlöslak
     
    Peszi2, taga1, Meellcc és 3 más kedveli ezt.
  6. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Szia! - majdnem egyetértek veled...- ami a party pörgetést illeti, azt azért neheztelem annyira én is, másokkal együtt, mert ott "kemény farmarany valutában" kell érte fizetni. És ha olyan drága, akkor adjanak is olyan értékben jutalmakat. Ezekben az event-jutalmakban és a baha kövekben is az a baj, hogy - tudom, kezdők is vannak - régen túlhaladták magukat. Szóval, a fejlesztők nem mindig vannak a helyzet magaslatán, majd egyszer kiderül, hogy "direkt" vagy "véletlenül" csinálják ezeket a dolgokat. Ha a gazdaköri küldetésben lenne még mondjuk sün, vagy bármilyen régi, egyszerű jószág, akkor megérteném, de így sajna, nem...:(
    Ami a lottót illeti, én már igyekszem leszokni róla. Vettem helyette egy perselyt, és bedobom, amit ráköltenék, jó lesz karácsony előtt... - :D Viszont a luxorról még nem tudok ennyire leszokni, mert abban van matematika...-.-- egy jó matekos ki tudja számolni...8)- ha megfigyeljük, kb. 6 hetenként ugyanazokat a számokat húzzák, max. egy-két szám változik benne. Aki ügyes matekos, minden héten meg tudja nyerni, de legalábbis 6 hetenként, ami nem egy rossz lóvé.. :music:


    Gazda: ideals20111ID: 33849186

    Adni tudok...:) kifejezetten érzékeny vagyok azokra a félmondatokra, amikben a szeretteim megmondják, mit szeretnének :) és igyekszem teljesíteni :D- ajándékot kapni valóban nem szeretek, ez tény, mert utálom a meglepetéseket...>:(- sose azt kapom, amit szeretnék:wuerg:, biztos azért van, hogy elégedetlen vagyok.. :wuerg:- szerettem volna a titok ólakban egy európai borzot (azt hiszem, így hívják)..8) - vagy minimum 1 db, azaz egy darab vidrát... 8)

    Gazda: ideals20111ID: 33849186

    Azt írod, "kisfarmomon" - lehet, hogy nem mindegy, melyik farmra tesszük ki??? - elképzelhető, hogy egyik farmon alacsonyabb a fokozat, mint a másikon? - 8)

    Gazda: ideals20111ID: 33849186
     
    Peszi2, Leho69 és Meellcc kedveli ezt.
  7. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Sziasztok! De jó, hogy rákérdeztél! elfelejtettem beváltani. Volt még 200 lakatom, gyorsan lett még egy egész sor+egy disznó. :)
    Jókor jöttem olvasni. :p A lovacska 1500 pontja külön tetszik. A többit meg kiteszem a régi tyúkjaim helyére, mert ezek több pontot adnak. :) Köszönöm! :)
     
    Peszi2 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kis farm = alacsony szintű farm ;)
     
    Peszi2, ideals20111 és Meellcc kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nos a titokólokban is van matematika. Az ismertetőket kellene olvasni. Phönix-ből nem lehet sem borz sem vidra, de még egy hattyú sem.
    https://board-hu.farmerama.com/inde...os-tenyészet-titokzatos-ólak.506/#post-290826
     
    kissme6, Peszi2 és ideals20111 kedveli ezt.
  10. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.