Képregény 8. történetének csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 24.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dereret

    dereret Fórumőrült

    Kihagyni nem lehet, de van ilyen esetekben egy alsó "érték", amit ha elér a Gazda, 24 óra múlva tovább engedi a 2. feladathoz.
    Viszont ha valaki/k/ egy aratásra teljesítik, vagy jóval 24 órán belül, nekik nem kell kivárni a 24 órát, tovább léphetnek.
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem lehet kihagyni az első feladatot, ha teljesíteni szeretnéd az eventet. A második kérdésedre a leírásban egyértelműen megtalálható a válasz. Kérlek, olvasd el figyelmesen.
     
  3. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    Szia, az egér már eddig is volt színesben :p
     
    _Cygnus_, Kukackukac és Baby72 kedveli ezt.
  4. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Sziasztok!
    Én is most mogyorózom az eventet, hogy mit hogyan kell majd csinálni!?
    Akkor ha jól értelmezem akkor elsőnek letermelünk annyi eventnövényt hogy meglegyen a 65000 tp.:oops:
    Ezen még kell egy kicsit matekozni,hogyan lesz a leggyorsabb.
    Aztán ha beadjuk a második feladatot ,ott kapunk 4 fésűt amiből meg lehet építeni a 4 bajuszgyárat.
    Mivel jó lesz a régi kakukk hozzá így azzal nem kell foglalkozni.
    Szerencsére nálam is van több mint 10000 a pajtába.
    Szóval ,a 4 óllal kell előállítanunk a 26 bajuszt amit a 3.és 4. feladatba kérnek.
    De mivel elég sok eventgazt is kérnek oda,így simán meg lesz addigra.
    Aztán az utolsó feladatnál be kell dobni a 4 bajuszgyárat amit építettünk.
    Jól mondom?;)
    Szóljatok ha valamit kihagytam!:D
     
    biborka70, sziszi1965, -orgona- és 11 más kedveli ezt.
  5. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Összeírtam a nyeremények sorát:
    - 500 barkácscucc (a táblázatban nincs a neve, de az 1. feladatsor ismertetésében szerepel a képen)
    - 5db 3órás munkáskupon
    - 1db répás-almás csatni
    - 2db "Orion" titokól
    - 6db party pörgetés
    - 30db KacsaKata szupertrágya
    - 50db szupertáp
    - 80X, 100X, 120X és 180Xszint BTP (207-es szintem ez 99360!)
    és az ólak:
    - 2db egérlyuk + 1db sárga egérlyuk
    - 4db fésű a 4db bajuszgyár megépítéséhez
    - 4db kakukklak (ha nem lenne elég a pajtában... ráadásul új tápot is fogyaszt...)
    - 4db bajusz szalon + 2db narancssárga bajusz szalon

    Én különösen a titokólaknak, a BTP-nek és a szupertápnak örülök. :D Köszi, BP!
    Jó gyűjtögetést mindenkinek! o_O
    Örülnék, ha valaki kitaktikázná, hogyan lehet az első feladatot a leghatékonyabban megcsinálni! ;)
     
    csio70, MamaMeseKertje, -orgona- és 6 más kedveli ezt.
  6. dereret

    dereret Fórumőrült

    Jó, de ne felejts el előre 26 kakukktápot is legyártani a bajusz-gyárhoz.
     
  7. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hát az event első része érdekes lesz..65ezer TP eventgazból...izgi..asszem, hogy holnap nem aktiválom a gesztenyés felhőt, mert inkább majd következő nap, addig simán szaporítom az eventgazokat...viszont, jó lett volna, hogyha legalább a bónusz rekeszeket kibővítik az event idejére, mert az, hogy aratáskor kidobjam a szupitrágyára hatókat, hogy helyükre TP-re hatókat tegyek, igen luxus, még úgy is, hogy meg tudom venni őket...:(....mivel a gesztenyés felhőt nem tudom már kezdéskor aktiválni, és majd amúgy is az eventgazokra fogom elhasználni, így a felröpik nem biztos, hogy meglesznek az event végére :(..nálam csak úgy lett meg az előző eventnél is, hogy kapásból 4 kör 0 perces szegfűt nyomtam, és így sem halmozódott fel jelentős mennyiség belőle az event végén...Valakinek más tipp, hogy hogyan is kellene neki kezdeni az eventnek?
     
  8. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Nálam sajnos a Sajtkészítő elég sok egeret "eszik", ezért minden egérólnak örülök (főleg hogy az előző event is kért). Hidd el, jól fog az még jönni.
     
    -orgona-, _Cygnus_, _tHUNder_ és 2 más kedveli ezt.
  9. dereret

    dereret Fórumőrült

    A felhősor is nagyon szépen hoz majd a szigetre. Azt kifelejtetted a nyeremények közül.
     
  10. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Igaz. Meg a matricáááááát! xD;)
     
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Múltkor én komfortba vetettem a magasabb tp-t adó növényt + húsvéti lekvár + egyéb tp növelők / kinek mi áll rendelkezésére / és a tojások - varjú, sárkány, bagoly és a táltos.
     
    iboly54, -orgona-, sziszi1965 és 3 más kedveli ezt.
  12. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Igen,igazad van.
    Én úgy gondolom hogy komfortba szegfűvel várom az eventet.Ez nálam bejött.Szigeten szintén a leghosszabb komfortba.
    Aztán a szokásos módon indítok 2x2-be felszaporítom a két eventgazt két körbe mindennel megszórva és elindítom a gesztenyés felhősort ,eszek fehér ártatlanságot.
    Aztán éjszakára teljes farmon 1x1-be a 8 órást.
    Reggel indítom az eventórát ,ébresztem a baglyot,sárkányt meg ami van és eszek húsvéti lekvárt és tavaszi koszorút.
    Azt néztem hogy érdemesebb a 4 órással csinálni a tp gyüjtést mert időarányosan az több tp-t ad.
    Szerintem meg kell lennie!:)
     
  13. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    Megint egy róka fogta csuka event. Szívem szerint el sem kezdeném a rengeteg letermelendő eventnövény miatt (2x13000 db), de a tendencia miatt, lehet, hogy rákényszerülök. Legutóbb megnéztem, már ott tartunk a bahamán, hogy aki telerakta a kincses szigetet btp-t adó kütyükkel, megszerzett minden btp-t adó felhőt, az ezekből már jóval több btp-t kap, mint termelésből a zsebkendőnyi területen. És bizony az egyik nyeremény megint egy ilyen felhő. Persze még mindig jobb az ilyen pozitív "kényszer", csak ne kellene annyi gaz. Egyébként arra kíváncsi leszek, hogy ennek a nem is tudom hányadik különleges terményesnek lesz-e funkciója vagy ez is "csak" lesz. Egyébként hmmm... nem olyan rossz ez az event, hát hajrá, mindenki csapjon bele - akinek kedve van/lesz hozzá !
     
    lalika67, csillagocska19, Kriszti és 7 más kedveli ezt.
  14. dereret

    dereret Fórumőrült

    Én mindig megveszem a kiskosarat, így már a 2. vetésnél 2 eventnövény esetén teljesen szétszórhatom őket 1x1-be a 4 letarolt területen, és ezekre is megy a szupertrágya. A gesztenyés nagyon jó idővel dolgozik.
    Az első vetésnél a tölgyest kihagyom és ott komfortozok 0 percest annyit, hogy a felröppenők fele meglegyen.
    Mvel most 950 kell, így 500 körüli db-ot el kell érni az első eventnövények beéréséig.
    Kezdésre jön kb. 100, vagyis majdnem 10 kör 0 perces hagyma-szegfü kell.
     
    sziszi1965, -orgona-, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  15. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Aki nagyon számolós típus leírhatná mivel hogy jön ki tutira a 65k TP 1x1-es területtel!
     
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Csak 3 terület a főfarmra nem ültethetsz
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Már megint egy haszontalan nyeremény. A sárga ólat én legalábbis nem nézem semmibe. Az a néhány perc rövidítés nem kihasználható, úgyis az alap-ólakkal együtt aratjuk. A TP minimálisan több, ez sem vonzerő. A nyeremény számomra a narancs ól és fölfelé, ami 2 állatot ad. Ahogy egyszer régebben fogalmazta egy gazda, azt már érdemes "megbecsülni". Több másokat is hallottam/láttam úgy nyilatkozni, hogy még a terményesből sem nézik semmibe a sárgát. Talán egyedül a 48 órásaknál van némi jelentősége az érésidő miatt, egyébként semmi. Ebben lehetne Varun bőkezűbb - vagy nagyvonalúbb.
     
    macsek., bessie79, Zsolti23 és 4 más kedveli ezt.
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    A tavaszi koszorút azért eszed, mert a kergés kütyükre is tekintettel akarsz lenni ?
    Érdemesebb biztosra menni, így inkább cukkinira cserélném a helyedben, és az ezüstbe még répás kenyér is menjen, és a legfontosabb: gyémántba a csatni.
    Mivel én már eventkezdéskor indítom a gesztenyést, így már az első aratásnál indítom az órát, és remélem, mire lejár a 6 órás gesztenyés, a 65 ezres első feladaton túl is leszek.
     
    macsek., iboly54, MamaMeseKertje és 6 más kedveli ezt.
  19. dereret

    dereret Fórumőrült

    és ezt hol olvastad ? Mert az eventismertetőben lehet:
    [​IMG] Kockatök


    Tulajdonságai:
    Érési idő:
    04:00 óra
    Amit ad: 32 TP
    (2x2-es területen)
    Ültethető: Fő farm, Erdei tisztás, Szédült szántó, Bahamarama sziget

    [​IMG]
    Kockadinnye

    Tulajdonságai:
    Érési idő:
    08:00 óra
    Amit ad: 48 TP
    (2x2-es területen)
    Ültethető: Fő farm, Erdei tisztás, Szédült szántó, Bahamarama sziget
     
    iboly54, sziszi1965, -orgona- és 3 más kedveli ezt.
  20. jolanda1948

    jolanda1948 Fórumprofi

    Bocsi de azt miböl is lehet keverni,ott elvesztettem a fonalat
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.