Képregény 8. történetének csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 24.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. evyike

    evyike Fórum-zöldfülű

    Kakukktenyészetem hogyan lehet?
     
  2. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    Igen, azt hiszem, nekem is elég lenne, és tudnék összpontosítani a többi feladatra :)
    Jövök, jövök :) Így van, együtt egyszerűbb :)
     
    -orgona-, Kukackukac, mamika57 és 2 más kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    -orgona-, Kukackukac és PocsékFarmer kedveli ezt.
  4. an-csika

    an-csika Törzsjátékos


    Szia, a félreértés elkerülés miatt, én nem írtam egyetlen egy szóval sem, hogy Te vagy bárki más ne termelje le a növényt az első feladathoz! Azt írtam nem fontos, van aki a többi nyereményt jobbnak találja, vagy csupán előbb szeretne végezni, mert nincs annyi ideje, vagy csupán, mint én is nem szeretem a sok eventnövényt ültetni. Én is elkezdem, de nem dől össze a világ, ha nem sikerül a 65ezer tp-t összegyűjteni, de a többi nyereményt, akkor is megszerzem.
     
    Csöpi02, Kukackukac és mamika57 kedveli ezt.
  5. Editanya51

    Editanya51 Aktív író

    Sziasztok!
    Már megint 26000 gaz, és 950 db repcsi, hát ez felháborító! Nagyon jól indult az elején, mikor átvette a stafétát Varun, de nagyon elkanászosodott, vagy kétségbe esett valamiért. Megint ott tartunk, ahonnan indultunk. Nem értem mi a jó ebben? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezen a farmomon régóta meg tudok csinálni minden eventet, ha akarom, és márpedig akarom, de ez a k é n y s z e r gép elé ültetés nem tudom kinek tetszik illetve megfelelő? Ja és főleg hetente!! Szegény kézzel aratók csukló fájdalma még el sem múlik, nincs idő regenerálódásra. Már pajta töltésre gondolni sem lehet.
    Nem tudom ki hogy van vele, de én nem a "versenyszférában meghírdetett idegbaj futamban" kezdtem el a játékot, hanem egy lazító, kikapcsoló, szórakoztató játéknak gondolt stratégiai játékban. Hááát tévedtem, de jó nagyot.
    Az "ingyenesség" nem foglalkoztat, ha tudok költök ritkán gépekre, ha nem, hát nem, de akkor is be tudok lépni és játszani, mert maga a játék ingyenes, csak a fejlődés kerül sokba, de nagyon sokba.
    A termelendő gazok db száma viszont a zsigereimben táncolnak mikor megismerhetem a leírást , és a kalapot a felröppenőkkel teszik fel és durrrrrrrrr!

    Mindenkinek kellemes délutánt kívánok!
     
    bercy58, Csöpi02, suzyyy és 12 más kedveli ezt.
  6. evyike

    evyike Fórum-zöldfülű

  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    vaksi lennék, de sehol nem látok olyat, hogy szivarvirág :oops:
     
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A fatermések között keresd;)
     
    -orgona-, soramay72 és Kukackukac kedveli ezt.
  9. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    A szivarfa termése. Egy időben minden kerek-kerék, meg meglepi esetén szivarfát kaptunk. :) Biztos van neked is.
     
    -orgona-, _Cygnus_, soramay72 és 2 más kedveli ezt.
  10. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Gondolom, felnőttek vagyunk itt többen is!! Az event ismertetője után, el tudjuk dönteni, hogy hozzáfogjunk-e. Ennyire egyszerű! Semmi kényszer!
    Ha sokan nem kezdenének hozzá, lehet, elgondolkodnának a számokon.
    Addig, mig mérgelődünk ugyan, de csináljuk, felkelve sokan éjszaka is, addig nem várhatunk változást! :D :D
     
    HadfiMira, kekmaci75, -orgona- és 6 más kedveli ezt.
  11. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Pont így látom én is, nem fogom kivégezni a szomszédaim, ha nem lesz 65 ezer, lényeg, hogy tovább tudjak lépni és a többit befejezni.;)
     
    iboly54, Csöpi02 és Kukackukac kedveli ezt.
  12. bubucucu

    bubucucu Járnitanuló

    Szia! Nem nekem írtad, de nem tudom hogyan működik okostelón a farm. Leírnád nekem? Köszi!!!
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Én nem szoktam karácsonyi sütit enni és nincs gesztenyés felhősorom. Viszont öntözök és trágyázok. Így szokott a hagyma komforton 4 óra 37 perc alatt beérni.
     
    iboly54, -vadocka70-, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    -orgona-, _Cygnus_, dereret és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Kukackukac kedveli ezt.
  16. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Köszönöm :)
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  17. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    köszi, így már ismerős, végig a növények között kerestem :), és igen van belőle rogyásig
    köszi
     
    Csöpi02, -orgona-, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Vettem a fáradságot, és tüzetesen átnéztem az event ismertetőjét!
    Magam részéröl, köszönettel kihagyom.
    Nem szabály az, hogy minden eventet meg kell csinálni! xDxDxD;)
     
  19. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nagyon igazad van! Én is sajnálom, hogy tartottam 2 hosszabb szünetet a játékban, és így pl. a mamutfák nagyon hiányoznak. És a gesztenyés felhősorom is azért hiányzik, mert drágának találtam.
    Mióta szorgalmasan olvasgatom a fórumot, sokkal jobban élvezem a játékot, ráadásul sokmindent hatékonyabban csinálok. :)
    Persze nyavalyoghatnék, hogy miért voltam olyan figyelmetlen korábban, de én szeretem, ha a "poharam félig TELE van". Azzal gazdálkodom, amim van. Odáig jutottam, hogy a fontos információkat tartalmazó hozzászólásokat összegyűjtöm, és mielőtt elkezdem az eventet, átolvasom. Ez így nagyon jól működik. ;)
    Nekem tetszik ez az event - különösen a sok BTP miatt. És - ha lehet - ezentúl nem hagyok ki semmit!!! :)
     
    HadfiMira, meszimarsi, Csöpi02 és 9 más kedveli ezt.
  20. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.