Képregény 8. történetének csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 24.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. TULIPÁN57

    TULIPÁN57 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sajnos nekem is hiányzik 90 db a felröppenőkből:(
    Nem szeretem a felröppenős eventeket, mert most is hiába ültettem el az utolsó részhez a 13 ezer növényt, a felröppenők miatt nem tudom teljesíteni.Nincs arányban a sok elültetett növény a felröppenőkkel. Sajnos, akinek nincs farmaranyra pénze, és nem tud venni a befejezéshez felröppenőt ill. csomagot , az mehet a sóhivatalba:( :( Valamit módosítani kellene, hogy a szegény játékosok is be tudják fejezni az eventeket...
    Gratulálok azoknak, akik befejezték !!! :) :)
     
    ada77201 kedveli ezt.
  2. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    Szia! Szerintem cserenapon tudsz cserélni!
     
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    -Agi07-:
    Szia!

    Kérlek figyelmesen olvasd el a topicot nyitó hozzászólást.
     
  4. Nárcisz28

    Nárcisz28 Fórum-zöldfülű

    Szasztok! Hol kell leadni a bajuszgyárat hogy másikat kapjak?
    o_O
     
  5. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    Sikerült épphogy befejeznem az eventet, a felröppenőkkel volt a gond, de a végén sikerült.
    A 2 ólból egy kakas és egy galamb fejlődött ki. Kakasom még nem volt, ennek örülök, galambból van több is. Hátha egyszer még gólyám is lesz.
     
  6. agnes1950

    agnes1950 Járnitanuló

    Köszönöm Laboviti, tudtam hogy van ilyen topik, de kapkodtam!!:music:
     
  7. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    Annyira a bögrére koncentráltam - 100 db kocka görögd hiányzott a leadáskor és már nem bírtam letermelni, - hiányzott az 1 óra, az óra állítás miatt!!!
     
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek ne feledd, az event 5. feladatába a bajuszgyárakat kellene a menüből beadni.
    Az event ablakában megjelenő információs buborék is segít.
     
  9. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    sikerült csak meglettek a bögréim mind két farmon .
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  10. sobir

    sobir Fórum-zöldfülű

    :( 118 dinnye hiányzik. nem sikerült. Az elején kicsit rosszul alakultak a dolgok, hiába küzdöttem. Kár, hogy nem lehet csökkentett nyereményt adni annak aki legalább 3/4-ét teljesítette. Így most nem, hogy nem lesz 4 bajuszgyáram 2 narancs fejlesztéssel, hanem 1 sem. :(
     
  11. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Mégis meglett, a széna megadta az utolsó bögrét, nehéz volt, de jó kis event volt !
     
    ada77201 kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Meg lehet csinálni, hidd el! Ha segítségre van szükséged, küldj nekem egy levelet a Kata_rzis névre és közösen kitaláljuk, hogy Nálad mit lehet tenni annak érdekében, hogy legközelebb ne legyen ilyen problémád.
     
    kekmaci75, -vadocka70- és Anett0310 kedveli ezt.
  13. Aandi

    Aandi Járnitanuló

    Köszönöm! :) Remélem lesz lehetőségem, csak jöjjön el az a bizonyos cserenap:)
     
  14. ordog1973

    ordog1973 Törekvő

    Tegnap még 11 db hiányzott a mai kettő óráig 140 db. jött hogy lehetséges ez.
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.