Visszajelzés Kérdés a TOP event kapcsán - szavazás

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 26.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen-e TOP esemény, amely magában foglalja a rangsorolást?

  1. Igen, mindenképpen!

    429 szavazat
    54.2%
  2. Nem, még véletlenül se!

    291 szavazat
    36.7%
  3. Tartózkodom

    72 szavazat
    9.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Központ szeretné a véleményeteket kérni egy bizonyos témakörben.
    Mint ismert, a fejlesztői csoport jóval előbbre jár a tervezői munkában, és nem csak napokról, néhány hétről van szó, hanem több hónapról.
    Bizony, az őszt tervezgetik. Évről évre visszatérő az őszi szüret event, azaz a TOP event.

    Az elmúlt évi esemény rengeteg kérdést vetett fel, miközben feszültséget keltett a különböző fórumokon és frusztráltak voltak a játékosok a történtek miatt.

    Az alábbi kérdésre szeretnénk választ kapni tőletek:


    Legyen-e TOP esemény, amely magában foglalja a rangsorolást?


    Szavazást a topic tetején tudjátok megtenni.


    Szeretnénk leszögezni, hogy minden nemzet közzéteszi a szavazást, és szavazások eredményeinek összesítésében kerül meghatározásra az ez évi event sorsa.

    Itt a topicba nyugodtan osszátok meg kívánságaitokat, elvárásaitokat, ötleteiteket!

    Szavazási határidő: 2018. augusztus 2. (csütörtök) 18:00

    Szavazási határidő után természetesen továbbítjuk az eredményeket a központ számára.


    Üdvözlettel:
    a Farmerama csapata.​
     
  2. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Üdv!
    Természetesen egy igen!!:) Igaz másodiknak nyomtam, de az örökös elsőt megelőzni nem szeretném :music::music:xDxD
    Ki nem hagynám :D bármi is a top végén a eredmény, bent maradva vagy kiesve hatalmas buli.
     
  3. judorf

    judorf Haladó

    Természetesen igen! Ez 1 nagy esemény a játékban, mindig élvezettel drukkoltam.
     
  4. csio70

    csio70 Fórumlakó

    Ez az én véleményem is!!!!!
     
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Az alapötlet nem rossz,főleg a vége felé kezd beindulni a nyereménylista,viszont itt nem szabad megálni,aki akar és tud az hadd haladjon amig csak a pajta engedi,pl minden bedobott 500 millió után egy 100% tp dekor,vagy egy csp dekor ami napi 1 millát ad persze választási lehetőséggel,és rátérve a kis farmosokra és a lehetőségeikre,az ajándékokat az elején nem tp-ben vagy farmpengőben mérném hanem komolyabb mennyiségü csp szupertrágya és szupertápban és tényleg egy kis bőkezüség nem ártana ilyenkor,hogy hadd legyen kedve egyáltalán belefogni a szegény főldmüvesnek.
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hozzászólásokba ötleteket, elvárásokat, kívánságokat várunk.

    Igen/Nem/Tartózkodom hozzászólásokra nincs szükségünk, ezt fent a topic tetején a szavazásnál tegyétek meg.

    Köszi
     
  7. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Határozottan IGEN! Az alapötlet tetszik, viszont a végére én semmiképpen nem bagolytojást tennék, hanem egy X% TP-s dekort, ami minden 200.000.000 pajtaérték után kap egy újabb fejlesztést.
    Csocso áruld már el, hogy mit kezdesz majd 200 bagolytojással ? :D
     
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Még ha TOP -ról is van szó, 5 -10 darab 100 % TP bónuszos dekort nem fognak kiszórni egy játékosnak.
    Azért látod, a vége után is lenne éppen miért dobálni:
    Néhány játékos persze értékelné ezt, de nem mozgatna meg tömegeket - és fentről sem bólintanának rá egy ilyen ötletre.
    A kicsiknek szóló ajándékokról az elején: szintén a nem mennének bele, ezért nem is tettem le ilyen javaslatot. Nagyjából már ismerjük a szokásokat, mire lehet egy igent kapni.

    Természetesen ez csak egy alap koncepció, ha meg is veszik az ötletet, minden érték és jutalom lehet teljesen más lesz.

    Szia!

    Igazad van, teljesen jó ötlet.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon jó ötlet!
    Annyival egészíteném, ki hogy a bagolytojás mint ajándék nagyon jó... de a nagyon magas szintekre tennék Pl raktárházat... - minden 5. bagolytojás helyett...
    -ugyan én nem fogok elérni ilyen magasságokba! de ha valaki igen akkor ő megérdemelné!
     
  10. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Mint már előttem megírta a két Főnök:D és sokan mások.Igen!Kell a top!A gazdák többségének ez az év fénypontja.Nem a kezdetektől vagyok top függő és az utóbbi két évben nem sikerült,de ki nem hagynám még így sem,idén is indulnék.Az a hangulat a drukkolás eszméletlen,nem lehet hagyni,hogy ezt az élményt elvegyék.Ez azért Nemzetközi esemény,nem csak egy házi verseny.De azt a bagolytojás helyett valami mást kellene találni.Középmezőnyig jó,de utána valami ütősebb kellene.Üdv mindenkinek,szépeket:)
     
  11. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Pedig érdemes lenne elgondolkodniuk azon,hogy müködnie kellene a valamit valamiért alapon,ha már bedob az ember pár milliárdot amiért egész évben gürcölt akkor hadd legyen már egy vagy akár több db értékes kütyü,vagy akkor no topp.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)
    Kívánom neked, hogy sikerüljön :D
     
    heureca3, nolina1965, kicsy0123 és 11 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Lehet, hogy nem leszek népszerű ezzel a hozzászólással, de a TOP soha nem a kicsikről szólt. Nekem az első 2 évben még csak eszembe sem jutott, hogy a pajtám (akkor még meglehetősen szerény) tartalmát feláldozzam a bizonytalan esélyekkel kecsegtető őszi megmérettetés oltárán.
    Valljuk be, így 200 felett, tömött pajtával és csp-pénztárcával egy-egy eventet csukott szemmel lenyomunk 2 nap alatt. A "Nagyoknak" egyetlen lehetősége maradt, hogy megvillantsák, hogy igen-igen, még ők is itt vannak, szorgosan gazdálkodnak, jól taktikáznak, és velük is számolni kell --- és ez az Őszi TOP. Ha ezt is elveszik tőlünk, mármint a régi, rangsorolós formában az izgulós feeling-gel (a kiesés lehetőségével) és a fergeteges hangulatú TOP-csevegővel, őszintén mondom, komolyan nem tudom, hogy mi fog továbbra is itt tartani a játékban - mert a több száz milliós és milliárdos szintlépések már így is elég demotiválóak...
     
    Rudolfbeer, ulmo12, kekmaci75 és 36 más kedveli ezt.
  14. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Nagyon-nagyon szimpatikus, hogy senki nem csúszna le a nyereményről. Így ebben a formában sokkal több lenne az induló is, és senki nem bánná, ha kiüresítené a pajtát. Mert tuti lenne értelme. A kisebb pajtaértékű játékosok sem éreznék kirekesztve magukat, és ez is nagyon fontos, ha az érzelmi oldalát nézzük az eventnek :p Szóval ez egy szuper TOP ötlet :D
     
    MamaMeseKertje, heureca3, taga1 és 19 más kedveli ezt.
  15. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!Szia Kata!
    Reagálnék arra az első sor végére.
    Nem a kicsikről nagyokról szól a top, elsősorban természetesen készülni kell rá, másodsorban meg mennyit áldozunk rá mind szabadidőben, mind anyagiakban.
    Feltehetjük a kérdést, hogy valójában miről is szól a TOP. Merthogy lássuk be, hiába is van meg a megfelelő játék ismeret, tudás, taktika, ha nincs mögötte támogatólag erre fordítható szabadidő és pénz.
    Lehetnék már én is 200-as szint felett, de a 155-öt taposom tök üres pajtával, akkor én most kicsi vagyok, vagy nagy? (Farm területén kicsi vagyok, zsebbe nyúlok nagy leszek. Költői kérdés.) Mindenki eldöntheti magában.
    Ezért hagyjuk a kicsi-nagy stb. témát.
    Az én taktikám: pitomba fa és szegfű nullpercezése, természetesen a party keréken megfelelő mennyiségű terménybónusz kipörgetése mellett.
    Számomra a nyeremény lényegtelen, egy matrica is elég lenne, maga a hangulat és a versenyszellem számít.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.18
  16. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Jó ötlet, esetleg 1-1 mamutfát is belehetne rakni , illetve nagyon de nagyon a csúcson 1 farmaranyfát ;)
    Természetesen, ez a kisebb gazdáknak is egy motivációt adhat/ illetve a topba nem szándékozó bedobáló emberek kedvét is meghozná.
     
    heureca3, nolina1965, revaa és 18 más kedveli ezt.
  17. kutyaütő03

    kutyaütő03 Fórum-zöldfülű

    Igen jó ötlet 65 millióig , de a fölött egy kis versenyt az első 300-nak jó nyereményért azért nem lenne rossz .
     
    heureca3, revaa, Rebcsok és 9 más kedveli ezt.
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Ha jól számoltam ez a száz szint cirka 650 millió csp érték. Ne felejtsétek el hogy az előző években pajtaérték alatt lehetett vásárolni beadható dolgokat. Most jó ha pajtaérték duplájáért lehet vásárolni valamit. A nyeremények közé lehetne valamilyen termelést segítő bónuszt adó dolgot betenni. Pl: fákra, ólakra, növényekre és terményesekre ható bónuszt és ebből egyet választhat aki elérte a beadandó limitet.
     
    kekmaci75, heureca3, rozo52 és 22 más kedveli ezt.
  19. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szia Csocso!
    A szavazatom egyértelmű, le is adtam. :)
    Az ötleted is jónak tartom, de ha már előkerült egy ilyen lehetőség... elmondanám megint azt, amit egyszer az egyik ötletes vagy milyen topicba is leírtam.
    Eddig is, és most hogy jött a szintbővítés pláne nagyobb érdeklődés övezi a tp-s kütyüket. Minél többet adjon, minél nagyobb százalékba. Megértem, sokan hajtják a szinteket, céljukat szeretnék elérni. Megértem.
    Na de olyan sokféle lehetőség lehetne még, ami esetleg azoknak is kedvezne, akiknek nem olyan fontos az, hogy mikor érnek el X szintre.
    Nem tudom megvalósítható e, de esetleg olyan dekorok, vagy olyan event tervezése, amelynél van választási lehetőség. Akinek a tp a fontosabb azt választaná, akinek más az pedig ezt. Lehetne olyan kütyü ami X időnként adna +1 termést pár órára. Vagy heti (vagy talán havi) egyszer +1 gyémánt rekesz 12-24 órára. stb stb.... :)
    Én most is indulni fogok, bármi is legyen a nyeremény... de tényleg nagyon tudnék örülni, ha egyszer végre olyan nyeremény lenne benne, aminek hasznát is tudom venni. Talán nem lennék egyedül.
     
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szavazat leadva elsőre nem tetszett de jobban átolvastam és a véleményem hamar megváltozott!:music:
    Úgy látom a bájital mindig követni fogja utamat...:wuerg:
    Tavaly éreztem magam késznek ahhoz, hogy induljak a TOP nevű eseményen (98 szinten voltam)!
    Ahhoz képest szerintem szép helyen zártam, igaz akkor nem számított a helyezés de idén lehet...
    Kicsinek én úgy gondolom 90 alatti farmot lehetne mondani de még ők is megcsinálhatják a lehetetlen, 100 fölött mindenki nagy úgy gondolom!8)
    Én már nagyon várom!
    Jó ötlet! :)
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.18
    Gio, heureca3, rozo52 és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.