Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aquapark

    aquapark Utánpótlás-írogató

    Szép jó reggelt Mindenkinek! Kérlek segitsetek abban, hogy silk57 gazda játéka csak németül jön be, az operán és nem tudom a nyelvet megváltoztatni. Tegnap ete 22 órakor eltünt tenyésztéskor, frissitettem, mert nem adta az állatot, és utána kiirta, hogy get error 504 vagy valami hasonló, ill az oldal nem töltódik, nem tudja a Farmerama kezelni, Kérlek valahogy állitsátok már vissza vagy jelezzétek valahová, hogy nem magyar a nyelv ID33916881 silk57 Köszi a segitséget!
     
  2. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    A multkori belepesi hibanal jovairtak 1x csak ujra a meglevo bonuszokat. gondolom lesz megint hasonlo, de lehetne jelezni a BP fele, hogy most hetvege volt ne munkanapra tegyek a jovairast? direkt ezert vettem a party csomagot es 120 bol 1 100%os termesbonusz lett. a 7 perces repa mar meg is romlott reggekre mire aratni tudtam :)
    koszonom
     
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden böngészőt használva sikerülnie kell a műveletnek - ha neked mégsem megy, akkor érdemes egy másik böngészőben megnyitni a játékot.
    A nyelv kiválasztására a fő oldal jobb felső sarkában van lehetőséged.
    x.jpg

    Tenyésztés: ellenőrizted, miből mennyi került be a pajtába, illetve a tenyésztések learatásra megtörtént, vagy le sem szedted őket?
     
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon előre szaladtál. Senki nem mondta, hogy egy éjszakai cirka 4 órás belépési probléma miatt ismét aktiválni fognak mindenkinek 24-48 órás bónuszokat.
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  5. aquapark

    aquapark Utánpótlás-írogató

    merész bakot szerettem volna, de csábost és eggyel alantit adott, reggel arattam le, mikor végül sikerült németül felmenni

    köszönöm, sikerült!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.17
  6. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Sziasztok !
    Nem a beírások számát szeretném szaporítani, de aki nem tudta kinyitni a Kalendárium 9-i zokniját a leállás miatt, az megkapja utólag? Nem szeretném FA-ért nyitni, mivel nem az én hibámból nem sikerült !Szerintem nagyon sokan lehetünk így:(
    Nem szeretnék valami kompenzációt kapni, hanem az lenne a jó, hogy mindenki megkapná kinyitva a 9.-ét, ez így lenne bölcs dolog a BP részéről !
    Kérem a kedves moderátorokat juttassák el a kérésünket a BP felé!
    Köszönöm !
     
    erdkert és PalMa kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Néhány órája történt a dolog, ráadásul éjjel, ma meg vassárnap reggel van. Ilyen kategóriás döntéshozó emberek holnap délelőtt (hétfőn) fognak először dolgozni. Sajnos Mi sem tudunk semmi olyan információt, amit más ne tudna.
     
    -ágianyu33- és Cyra65 kedveli ezt.
  8. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Szia.
    Optimista vagyok :) raadasul ez egy uzleti jatek es kell hogy a kedvunkben jarjanak. :) a 4 ora nagyon relativ szam. lehet 24 ora is.
    direkt porgettem este hogy par ora novenyternesztes utan 24 oras termenyeket kirakva erescsokkentokkel az uj feladatokhoz tobbszoros termenyt tudjak aratni. most ugye reggel mar hiaba tennem ki oket a kieses miatt mar nem erne be a bonuszok alatt. nembeszelve a 2x 200% es 1x 100 % tp bonusznak sem lenne hatasa ra bar a tp nem erdekel de a termenybonusz igen. Masnak a kuponja jart le gondolom. Szoval ez a 4 ora akar sokkal tobb kiesest is okozhatott. E gondolat menten szerintem kell hogy legyen karpotlas. Ami jo lenne ha tervezhetobb idopontban lenne.
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Vasárnap lévén, sajnos ezekről nem tudunk nyilatkozni, ez legkorábban holnap kerülhet szóba nemzetközileg. Nem csak nekünk nem működött a játék, hanem globálisan leállt mint a játék, mint a fórum.
    Amennyiben tudunk valamit, biztosan közzé fogjuk tenni. Türelmedet kell kérnem.
     
    inanna11 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nem tisztem nekem efféle hozzászólásokat írni, de azért lássunk tisztán! A tegnap esti/éjszakai leállás mindenkit másként érintett, kit jobban, kit kevésbé. Biztosan van aki már aludt, és észre sem vette. Biztosan van valaki a világon, aki épp dolgozott, és tökmindegy volt neki, hogy megy-e a játék, avagy sem. Biztosan van, aki akkor akarta a feladatok nagy részét megoldani; én például akkor akartam indítani minden tenyésztést, pont időben ki tudtam volna tenni a kitehetőket, hogy elég dinamitot/jégcsákányt adjanak. A tenyésztések (felhősoros bónusz nélkül kicsit hosszabb idő alatt) ugyan még megoldhatóak, a kitehetők már nem biztos, de megpróbálom. Van viszont, akinek több száz szupertrágyája, kipörgetett vagy megvásárolt bónusza van oda, esetleg nem tudta a napit átvenni vagy a naptárat nyitni. De egy biztos: NEM LESZ olyan kompenzáció vagy kárpótlás, ami mindenkit tökéletesen kielégítene. Sőt, mivel csak 4 óra volt, az ÁSZF alapján még csak nem is kötelesek bármit is adni.
    Ettől függetlenül valami biztosan lesz, mert tudják ők is, hogy ez azért jelentős kiesés lehet (én magam +1 napra és hétfő esti bébi boom-ra fogadnék, ha már ma estig nem lehet döntés annak hosszabbításáról), úgyhogy figyeljétek a közleményeket, és próbáljátok a "károkat" minimalizálni :)!
    Üdv:
    Minimaci
     
    Farmer*54, igaba, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. igaba

    igaba Junior szaki

    Eleg kinos ez az esti szerver kieses, nekem 8 FA- ba kerul, tudva, hogy este meg leszedheto a naptar, es ugy tovabb... nem toltottem az idot napkozben vele, hogy egyeb dolgaimmal is halajak este pedig nagy banatomra nem tudtam belepni, hat igy jartam, ebbol most tanultam. Leghamarabb feladnam, de annyit kuzdottem mostanig, hogy nehez feladnom a 99. szinten.
     
  12. sipocz82

    sipocz82 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    A mesterségek völgyében a lekvárfőzőt választottam .. Tudom hogy a 4- es szintet el kell érni ahhoz hogy almás - répás csatnit tudjak termelni + 199FA a recept megvétele
    De mivel még nem értem el a 4 -es szintet de előbb meg tudom venni a receptet megfogom kapni ha elérem a 4- es szintet
     
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hol tudod megvenni a receptet? Csak akkor jelenhet meg a gazdabolt kínálatában ha eléred a 4. szintet.
     
  14. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Szep napot.Azt szeretnem kerdezni,hogy a viragkoto melyik szintjen lehet Demoni bokretat ,Feher artatlansagot es Tavaszi koszorut keverni?
     
  15. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Démoni bokrétát a 3. szinten
    Fehér ártatlanságot a 4. szinten
    Tavasz koszorút az 5. szinten
    Kérlek előtte olvasd el a mesterség tájékoztatóját hisz nem minden recept jár automatikusan mikor eléred az adott szintet.
    https://board-hu.farmerama.com/inde...szet-avagy-egy-virágzó-mesterség-alapjai.537/
     
    mebajah és gumicsizma26 kedveli ezt.
  16. Lengyel95

    Lengyel95 Junior szaki

    Sziasztok! A renzo jegyeket mire lehet felhasználni?
     
  17. kicsilany8651

    kicsilany8651 Fórum-zöldfülű

    hali
    titán talányos tenyészetet kaptam az adventi naptárban,mégsem találom.
    merre keressem
     
  18. -Enéh-

    -Enéh- Utánpótlás-írogató

    ID7017044 nem kaptam meg a tenyésztőrobotot.
     
  19. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Jó reggelt!
    Hibát szeretnék jelenteni. Tegnap kinyitottam a zoknit, meg is mutatta, hogy mi volt az ajándék, ami a krokodilos titok ól volt. Ennek ellenére nincs a pajtámban, és ma látom, hogy 8 FA-t kér érte a nyitáshoz, de közben a titok ól grafikája van ott, és nem a zokni! Eddig nem volt baj a játékkal, és nem, nem felejtettem el kinyitni, mert akkor nem tudnám, hogy mi volt az ajándék ( fórumot nincs időm látogatni, főleg azért, hogy megtudjam, hogy mi volt az aznapi ajándék!). De hozom a képet a dologról, hogy lássátok a hibát!
    Kérem az ajándékot, amit tegnap nem kaptam meg, annak ellenére, hogy kinyitottam a zoknit!
    Köszönöm. Kép linkje: [​IMG]


    Szama ID: 1997550
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.17
  20. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ennél a mini eventnél tudod felhasználni:
    Valdemár vándor vidámparkja
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.