Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A bahás állatos menüben érdemes körbenézned.
     
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A tenyésztőrobotot rendben megkaptad, egészen eddig az időpontig aktív nálad: 2017-12-11 07:47:28
     
  3. ssuggame

    ssuggame Fórum-zöldfülű

    szia Csocsov!sajnos nálam is az a probléma,hogy én tegnap megnyitottam a naptárat,meg is kaptam,de ma belépek és hoppá...fizessek aranyat...jogos ez?http://kepkezelo.com/images/f8g4mptz1ggz90qmkxry.jpg
     
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Adott napon nem nyitottad ki a zoknit, ezt 3 dolog támasztja alá:
    - az ajándékod nem került be a menübe
    - log adatai
    - játékban látható kép

    Azért tudod mi volt az ajándék, mert a játék ezt mindenkinek megmutatja, illetve láthattad más farmodon vagy akár a fórumon is.
    Azért látszik másnap az ajándék képe és nem a zokni, hogy mindenkinek legyen lehetősége eldönteni, azért a jutalomért cserébe hajlandó-e x farmaranyat beáldozni. Magyarul: ne legyen zsákba macska a jutalom.
    A kép amit hoztál nem hiba: pontosan így kell működnie a naptárnak.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan ugyan az a helyzet nálad is, mint az előbbi esetben: sajnos nem nyitottad ki.

    Adott napon nem nyitottad ki a zoknit, ezt 3 dolog támasztja alá:
    - az ajándékod nem került be a menübe
    - log adatai
    - játékban látható kép
     
  6. ssuggame

    ssuggame Fórum-zöldfülű

    elnézést..nem vitatom igazad van..annyi fennforgás volt a játékban,nem csoda ha nem jól emlékszem :( további kellemesebb napot!
     
    Csocsoovb kedveli ezt.
  7. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Már ne haragudj, de mint mondtam kinyitottam a tegnapi ajándékot, mert azzal kezdtem a farmozást! Minden évben eljátsszuk ezt a dolgot? Számomra már nagyon unalmas a dolog, mert konkrétan hülyének nézitek az embert! Kinyitottam, és még örültem is, hogy jé titok ólat kaptam. Ma is kinyitottam, minden nap kinyitottam eddig, ahogy láthatod is, nem a levegőbe beszélek. Az, hogy nálatok a rendszerben ezt nem látni, az már nem az én hibám, és őszintén nem is érdekel. Ahogy olvasom mások is jeleznek problémát, de ti mindig "megmagyarázzátok", hogy miért is a játékos a hülye, vagy miért is az ő hibája. Mint a múltkor is, amikor a játékkal volt probléma ( nem lehetett belépni, emiatt kevesen jelezték a hibát), hogy a játékos "készülékében" van a hiba, és még véletlenül sem nálatok. Azért tényleg jó lenne, ha ennyire nem néznétek *** az embert, mert bizony az ilyen *** köszönhetitek, hogy még van ez a játék, mert fizetünk bizonyos szolgáltatásokért. Arról már ne is beszéljünk, hogy sokan jelezték a tegnap esti belépési hibát, mások más hibákat, de ti csak azt tudjátok mondani, hogy takarítson, frissítse az oldalt, nála van a hiba. Nem lehetséges az, hogy a tegnapi belépési hiba miatt látod azt a rendszerben, hogy nem nyitottam ki az ajándékot? Igazán tudnánk értékelni, ha nem mindig a szokásos mantrát hallanánk, hanem végre beismernétek, hogy igen a játékban van a hiba. Ha tegnap nem nyitottam ki a zoknit, és a fórumon se jártam, egy farmot csinálok csak, akkor mégis honnan tudhattam volna már tegnap azt, hogy mi volt az ajándék? Én értelek, hogy neked ezt muszáj a játékosra ráhúzni, meg ugye kevesen jelzik is az ilyen hibákat ( mondjuk talán nem is véletlenül, hiszen úgyis ők a hibásak szerintetek!), de attól még ez nem feltétlenül lesz így.
    Továbbra is tartom magam az általam elmondottakhoz, és kérem a tegnapi ajándékot, mert kinyitottam azt a zoknit! Nem, nem emlékszem rosszul, mert ez számomra olyan, mint bevenni a reggeli gyógyszereimet, napi rituálé nálam.
    Köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.12.17
    .J.T.Irons kedveli ezt.
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Elolvastad a válaszomat?
    Ha nem, akkor tedd meg kérlek.

    Három dolog bizonyítja, hogy nem vetted át az ajándékot:
    - az ajándékod nem került be a menübe
    - log adatai
    - játékban látható kép

    Nem véletlen, hogy a menüben nem találod az ajándék titok ólakat, mert nem vetted át az ajándékot.

    A tömeges belépési gond nem tegnap este volt, hanem tegnapelőtt este.
    A problémádat ma jelezted, amikor már látható volt a naptárban a tegnapi ajándék.

    Igen, minden éveben ez megy. Ugyanis az emberek nem változnak, és minden évben lesz néhány játékos, aki elfelejti adott napon átvenni az ajándékot. Ez így volt eddig is, így lesz a jövőben is - erre bármiben mernék fogadni.
    Egy kulcsot, egy telefont, egy bérletet stb. nem azért szokott otthon felejteni valaki, mert nem szokta magával vinni. Igen, a napi rutin része, hogy zsebre vágjuk a személyes tárgyainkat és magunkkal visszük. Azonban ennek ellenére kevés olyan ember van a világon, aki még soha nem felejtett el semmit.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.17
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Kedves blackcica!
    Köszi, hogy beleszólsz a nem rád tartozó dologba, és közben még olyanokat is adsz a számba, amiket nem is mondtam.
    Mint írtam nem napi rutin, hanem rituálé, van némi különbség a kettő között, javaslom az értelmező kéziszótár beszerzését. :D
    Hasznos lesz a számodra.
    Mikor kinyitottam a zoknit ( mint minden nap), nem gondoltam, hogy kelleni fog egy képernyőmentés, így bocsánat, hogy arról nincs. Nem igazán úgy tervezem a napi játékot, hogy mindig biztosítsam be magam, mert hát anélkül már nem ér semmit se az ember szava. Mit ne mondjak érdekes hozzáállás ez a fejlesztők részéről. Gondolom amit nem látnak, az akkor még véletlenül sem létezhet, mert csak. Jó üzletpolitika, már ha az a cél, hogy senki ne akarjon játszani ezzel a játékkal.
    Mivel pedig nem mindig lépek be a fórumba, így kimaradt nekem ez a nagy értékű ajándék adása, ha hozok képet, szóval szintén bocsika, de nem itt élek a játékban, van mellette valódi életem is, és hát több tíz oldalt se fogod csak a te kedvedért visszaolvasni, vagy egész nap böngészni a fórumot.
    Én megértem, hogy a játékkészítőknek kellenek a "beépített" játékosok, akik valamilyen fura mód mindig védik a játékot, a modikat, és egyszer sincs rossz véleményük a játékkal kapcsolatban, de azért túlzásokba nem kellene esni. Az utóbbi időben elég feltűnő lett a jelenlétük, amit mások is megjegyeztek már itt a fórumban, vagy egy-egy event csevegőjében, vagy máshol.
    Kérlek szépen, hogy ne szólj bele abba, ami nem a te dolgod, ebből kifolyólag nem tartozik rád, és tartsd meg magadnak az okosságaidat is, mivel azt sem kértem. Teljesen irreleváns az, hogy te mit csinálsz a farmodon, mert nem a te farmodról van szó, hanem az enyémről. Szóval, ha már érvelni akarsz, akkor lehetőleg azt tedd úgy, hogy releváns dolgot hozol fel példának. Én egy farmot csinálok, mert ez is bőven elég melós, nem vagyok se mazochista, se mártír, hogy kiszúrjak saját magammal. De ugye nem vagyunk egyformák, ha neked ez így jó, akkor csináld csak úgy, ahogy akarod.
    Plusz infó csak neked, csak most, hogy ha hibázok, akkor azt beismerem, sőt még elnézést is kérek érte, de jelen esetben nem nálam a hiba. Az viszont sajnálatos, hogy ennyire sz@rt se ér itt a játékos szava, hogy simán lesöprik a hiba jelentését, csak mert...
    Mondjuk ugyanígy jártam akkor is, amikor nagy nehezen bejutva a fórumra sikerült jeleznem, hogy nem lehet belépni a játékba, hogy állandóan kidobál, vagy hiba üzenetet ír ki. Akkor is azt kaptam meg, hogy más nem írt ilyen hibáról, nálam lesz a hiba stb okosság, aztán egy kis idő elteltével csak kiírták a modik, hogy baj van a rendszerrel, ezért nem elérhető a játék, és hogy nem az egéyn készülékében van a hiba.
    Ezek után azért én kicsit visszavennék az arcból, amikor valaki hibát jelent. Jelezhetném a többi hibát is, leginkább grafikai hibák, nem jól működnek a nyilak a lapozható oldalaknál, vagy hogy olykor nem jeleníti meg a dekorokat a felhőn, stb, de őszintén megmondom, hogy már fáradt vagyok én ahhoz, hogy hetente ezzel jöjjek, meg nagyon értelme sincsen, hiszen úgy is mindig a játékosnál lesz a hiba, még véletlenül sem a játékban..
    A moderátor válaszát tudomásul vettem, ezért felkeresem a supportot a problémámmal, továbbá amint újra időm engedi, írok egy szépet a panaszos topikba is.
    Innentől kezdve ebben a topikban befejezettnek tekintem a témát, meg hát értelmetlen is lenne tovább folytatni, hiszen mint mindig, a játékos a hülye, a béna, a hibás. ( aztán ugye jön az a szöveg, hogy csak 1 ember jelzi a hibát, amin ezek után annyira nem kellene csodálkozni, hisz tökéletesen illusztrálja azt, hogy miért is felesleges jelezni egy-egy hibát)
    Mindenkinek további szép napot!
     
  10. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a két mondatod csak szerintem üti egymást?

    Elárulom neked a titkot, miért nincs senkinek róla képe: mert nem záródik vissza a már kinyitott ajándék!

    Úgy látom, szereted az összeesküvés elméleteket, de ez csak egy fórum, nem egy film. Így még a célozgatást is a leghatározottabban visszautasítom.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.17
    Cyra65, butuka, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  11. margit_p_e

    margit_p_e Utánpótlás-írogató

    Baj van a piaccal. Reggel óta ez a gondom.
    Nem tudok eladni, mert ha belépek egy növényhez, teljesen üres az oldal, pedig azt mutatja,hogy több oldalnyi ajánlat van
    Tudnátok valamit csinálni?
     
  12. borcsa220

    borcsa220 Törekvő

    Én vásárolni nem tudok!
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A piaci felületre lépés előtt is érdemes frissíteni a játékoldalt, hogy a régi sütik helyett az új adatok alapján láthassuk a kínálatot.

    Ezt különösen akkor célszerű elvégezni, ha több órája nyitva van a farm. Az ideiglenes internetfájlok terhelik a gépet, akadályozzák a munkavégzést, ha egy területváltás vagy vásárlás következne az állásidő után.

    Aktuális oldal újratöltése gomb: a böngésző címsorában található körbenyíl. Ezt lenne jó kattintani a frissítés érdekében.

    (Néha a napi tevékenység sokoldalúsága miatt a rutin takarítást is ajánlatos többször elvégezni...)
     
  15. kovácsmester

    kovácsmester Járnitanuló

    Szombat 22.00 körül hosszú ideig nem lehetett belépni...
    Erről információ?Mivel más is jelezte visszaolvastam moderátorok jeleztétek a főnökeitek felé?
    Még mielőtt cc cleaner gyorsítótár ilyenekkel jönnétek...nem ez volt a gond.
    Köszönöm.
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nemcsak Te nem tudtál a farmra lépni, a fórumban olvasni.

    Minden gazda, akinek dolga lett volna abban az időben így járt.

    Még a moderátorok is toporogtak, várakoztak ...

    Tudjuk a dolgunkat! Nem a Te bejegyzésedre vártunk, hogy továbbítsuk az észleléseket. (Nem írtunk sehol takarítást, ccleanerezést! A cinikus magatartás nem épp a megfelelő viselkedés most részedről!)

    Valamennyi Bigpoint játékot érintette a belépési probléma.

    Amennyiben kapunk a Központtól információt, haladéktalanul megosztjuk a fórum hivatalos részlegén.
     
    k.a.t.i, Neni60 és butuka kedveli ezt.
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! A tegnapelőtti belépési gonddal kapcsolatban van valami fejlemény? Csak mert 4-ből 1 farmon kinyitottam a zoknit, a másik 3 viszont kimaradt, mert be sem tudtam lépni, este kb. fél 10-től éjjel fél 1-ig próbálkoztam...:( Húzós lenne pár csp-ért 3 farmra farmaranyat venni...van esély rá, hogy jóváírják az aznapi ajándékot? Köszi. nyuszi
     
  18. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Türelmed kérem a központi tájékoztatásig!
     
    nyuszika215 kedveli ezt.
  19. Bigsanyi

    Bigsanyi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Olvastam a kompenzációs csomagot és a naptár nyitó scriptet is.
    Én másnap reggel kinyitottam a bennragadt zoknit farmaranyért... :( Van esélyem visszakapni?
    Köszi:
    Bigsanyi
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    Igen, van esélyed rá.

    Kedden visszakönyvelik a dec. 9-i FA-ért kiváltott ajándék ellenértékét egy szkript futtatásával.

    Sok játékost érint, várjuk többen.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.