Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ezek gazdaköri feladatok.
    Rémítő füvészkert 1. és Rémítő vadaskert 1. a nevük. A 2. számmal illetett feladatokból pedig a továbbfejlesztésükhöz szükséges tervrajzokat szerezheted majd meg.

Rémítő vadaskert: https://board-hu.farmerama.com/threads/Új-rémítő-vadaskert.17819/
    Rémítő füvészkert: https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-7#post-789882

2. viziszirom

viziszirom Fórum-zöldfülű

Köszi a választ :)

Kuzdern kedveli ezt.
  3. seszkrisz1969

seszkrisz1969 Junior szaki

Sziasztok!
    Az egyéni kifutót mire tudom használni?
    Köszi a segitséget.:)

4. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem a teliholdasra hogyan lehet meg szerezni az ÉJFÉLI GYÜMÖLCSÖT?Előre is köszönöm!

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Egy dekor féleség, tenyészállatot tudsz beletenni, és ahhoz mérten ad némi TP-t.

genka53 kedveli ezt.
  6. |Tamás|

Szia!

Éjféli tölgy termése az éjféli gyümölcs. Ez a fa eventnyereményként került a játékba.

marcsi5556 kedveli ezt.
  7. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Köszönöm szépen!Ha nem volt meg az az event akkor nem is találok?

8. |Tamás|

Akkor sajnos nem.

9. seszkrisz1969

seszkrisz1969 Junior szaki

köszönöm

Kuzdern kedveli ezt.
  10. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Köszönöm!

Kuzdern kedveli ezt.
  11. vigyor36

vigyor36 Utánpótlás-írogató

Szia! Ma meg szereztem Éjféli tölgy XXL-t,Pokoli sétáltatás-ból de nem találom az alap fát.Köszönöm Gazda: vigyor36ID: 50615788

12. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A gazdaköri feladatból csak a fejlesztés kapjuk meg.

Az alapfa eventnyeremény volt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boszorkányfőzet.17247/

A közelgő csereevent alkalmával van/lesz lehetőséged az alapfa beszerzésére.

genka53 kedveli ezt.
  13. 99patto7015

99patto7015 Járnitanuló

Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem. Megcsináltam a Baha Vadaskert 4. gazdakörit és nem találom az" építményt " a szigeti menűben. Hol keressem még ? ID :8064 879 Köszi a figyelmet !

14. Kékmadár1

Szia!
    A gazdaköri feladat nem ad vadaskertet. A fejlesztéshez szüksége építési terveket lehet ott megszerezni.
    1db baha vadaskertet a maja szentélyben tudsz kiváltani aranybanánért. A további baha vadaskerteket farmaranyért tudod megvásárolni a piros kosárból.

Részletesen olvashatsz a raktárházak működéséről az alábbi linkekre kattintva.

Raktárházak

genka53 kedveli ezt.
  15. 99patto7015

99patto7015 Járnitanuló

Köszönöm a segítséged ! Szép napot kívánok !

Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  16. gkittus

gkittus Haladó

Sziasztok!

' év kihagyás után visszatértem:) Kérdésem, hogy nem oldódott meg az a probléma, hogy a felhőnél a kedvenc kategóriába tett sorok ne aratódjanak le gépi aratásnál a saját kategóriájukkal? PL. a gesztenyés sor Ültetési bónusz kategóriában van eredetileg, de bejelölöm kedvencnek, hogy csak feladat/ akció esetén aktiválódjon. De ha learatom az Ültetési bónuszt, akkor Ő is aktiválódik sajna. Régebben azt csináltam, hogy az Ültetési bónusz kategória minden sorát tettem a kedvencekbe ?! , és csak a gesztenye maradt a saját Ültetési bónusz helyén. Így tudtam vele külön gazdálkodni, de elég értelmetlen, hogy az egyáltalán nem kedvencekkel tele pakolom a kedvencek kategóriát. Persze, ha van más megoldás, azt megköszönöm, főleg, hogy van/lenne néhány kedvenc ugyebár, de így mindent bepakolhatok a kedvencbe, és csak 2-3 dolog maradna a helyén.

köszi

zsani_apja kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

Szia!
    Nem változott a felhősorok arathatósága.
    Sok játékos alkalmazza az általad leírt módszert. Az-az hogy szinte minden felhő a kedvencekben van. Ezeket aratja géppel és a fontos sorokat, a kategóriák elejére sorolva azokat külön, kézzel aratja mikor aktuálisak.

Ajánlom a fejlődési taktika topik olvasását, ott bátran kérdezhetsz, kérhetsz tanácsot gazdatársaidtól.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/page-187#post-1065088

genka53, zsani_apja és gkittus kedveli ezt.
  18. gkittus

gkittus Haladó

köszi a gyors választ, még azt hadd kérdezzem meg, hogyan sorolja a fontosakat a kategória elejére? Mi a módszer? Most átraktam minden számomra nem fontosat a Kedvencekbe, arattam is őket, de a saját kategóriájukba ott tolonganak. A fontosak pedig valahol köztük megbújnak. A keresőbe meg úgy látom csak konkrét nevet tudok írni. Köszi

19. Kékmadár1

Ha kiválasztasz egy kategóriát a felhősor ikonjánál megjelenik a fel és le nyilacska. Erre kattintva a felhősor egyel feljebb vagy lejeb kerül.
    Néhány kattintással a kategória elejére/tetejére lehet léptetni a kívánt felhősort.
    upload_2020-1-19_16-24-39.png

genka53, Kuzdern, gkittus és még 1 ember kedveli ezt.
  20. rezeske

rezeske Utánpótlás-írogató

Kékmadárnak köszönöm szépen, a rémisztő vadaspark és füvészkertről tájékoztattál, hogy hol találom meg. Sikerült! köszi
    Más - Prémiumgazdánál hogy van, ha lejár a teliholdas nyitvatartási ideje:), amíg újra ki nem nyit, hogy viselkednek pl a fák, megkapjuk-e a termést. Ólaknál lejárnak-e az ólak, nem vész-e el az állat.
    Úgy vettem észre, hogy a fák automatikus aratása nem vonatkozik a teliholdas kertekre.
    Köszönöm szépen, szép estét!
    sziasztok:)

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.