Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Az Esőerdőben tudod elültetni, ott keresd
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia nagyon szépen köszönöm További szép napot
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. durnieva

    durnieva Fórummogul

    ezt tudom láthatad hogy hol tartok de mire oda értem már nem volt meg légyszi nézd már meg ID40620183
     
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Zergét a fő farmon tudsz etetni, papagájt pedig csak az esőerdőben.
    Érdemes átnézned az event ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fészeképítő-barátok.19400/
     
  5. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Javaslom az event ismertető alapos tanulmányozását, mert látszólag el vagy tévedve benne.
     
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Az utoljára használt fizetési módot kell törölnöd.
    Megnyitod a megrendelési oldalt, az oldal jobb felső részén rákattintasz az "Állapot és felmondás" feliratra, és ott a megjelenő szövegben:
    "Ha szeretnéd az utoljára használt fizetési módokat törölni, kérjük, kattints a „törlés” gombra. "
    Ezt követően a vásárlás alkalmával meg tudod adni az új kártya adatait, amit el lehet menteni.
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Event növény mennyiségének alakulását nem rögzíti a log, így nem tudunk neked megkeresni 4 darab event növényt, mi történt vele.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. durnieva

    durnieva Fórummogul

    szia nem event növény hanem fészek 4 darabot adott a zerge az tüntelkérlek kérleksegits hiába van meg a felhő ha a kitehető nincs Id40620183
     
  10. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor a zergét megeteted, az Papagáj-fészekpáfrányt ad neked. Ez event növény!!! Ezt kell elültetned az esőerdőben.
     
    -ágianyu33- és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. durnieva

    durnieva Fórummogul

    hát tényleg elkeseritő hogy nem akarjátok megérteni amit kérekigen kaptam a zergétől még valamikor 7óra körül 4fészek páf rány mentem az esőerdőbe de ott már nem volt meg ezt reklamálom reggel 7óra óta nagyon sok pénzt költök erre asz.... és gondolom jár nekem is a segitség köszönömID40620183
     
  12. cziczas

    cziczas Fórum-zöldfülű

    Összegyűjtöttem 40 db papagájfészket, de nem tudom sehogy se odaadni Arrara Pepinek. Hogyan kell, mit tegyek?
    Kérem, hogy a választ az üzenetek levelezésemre írjátok meg, ha lehet.
     
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mindenkinek jár a segítség, te is megkaptad már rengeteg alkalommal.
    De ha azt írom, hogy az event növény mennyiségét nem tudjuk technikai okok miatt ellenőrizni, akkor ezt meg kell értened.
    Hiába írom neked, hogy megkaptad, de nem tudom bizonyítani a log adataival, mert az event növény darabszámának alakulásáról nincs log. Akkor sem, ha fejemre állok.
    Akár holnapig is lehet ezt folytatni, akkor sem tudok mást mondani.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha valaki a fórumon tesz fel kérdést, ott is kap rá választ.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/fészeképítő-barátok.19400/


    Papagáj karakter


    Etetéséhez 50 db Papagájfészek szükséges!

    A Zergétől kapott Papagáj-fészekpáfrány növény elültetéséből tudunk szerezni. (Papagáj-fészekpáfrány egyszerhasználatos!)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. durnieva

    durnieva Fórummogul

    nem értem nem event növényt keresek hanem a fészek páfrányt vagyez szerinted event növény? akkor azt ird légyszi 68éves vagyok kicsit v. nagyon értetlenés azt sem látod hogy abból volt reggel 4db de mire az erdőbe értem már nem volt meg szerinted mi történhetett a gépemmel volna a baj tisztitottam ID40620183 köszönöm
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Csocsonak más dolga akadt, ezért írok én.

    Igen, a Papagáj-fészekpáfrány az eventnövény.
    El kell még ültetned, és leararnod, emiatt az.
    Csocso írta, hogy nem tudjuk visszaellenőrizni az aratásokat, sajnos.
    Nem tudjuk megmondani, mi történhetett a magokkal.
    Most akkor több zergét kell megetetned, de szerencsére nem pótolhatatlan, ami eltűnt.
    Van még idő befejezni az eventet.
    Sikerülni fog! :)
     
    durnieva kedveli ezt.
  17. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Szeretném megkérdezni, hogy az elefánt tenyésztéshez milyen gazdaköri néven szerepel a feladat.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  19. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Othep kedveli ezt.
  20. erka55

    erka55 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    ha valaki meg tudna mondani hol talalom a vadaskertet...ma aktivaltam 500 csengoert de nem talalom sehol.koszonom
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.