Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gergelyvitéz

    gergelyvitéz Utánpótlás-írogató

    Szia! Kivettem a vulkánbungalót és a tukánbugalót, mert át akartam tenni máshová, de most nem találom sehol, hogy hová lettek. Kérnék egy kis segítséget!
    gergelyvitéz ID 32141519
     
  2. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Kosarat is vettem, abban nem tudom hogy volt e...
    Megköszönném ha ránézne valaki arra is. :)
    Pokimoki72 ID: 17347716
     
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kiszsuzsi!
    Minden bónusz 30 pörgetásig visszanézhető a pörgetési ablak naplójában, meg a bónuszrekeszek fölötti bónuszsoron.
    Ugyanis a pörgetéseknél nem írja ki, hogy milyen típusú bónuszt kaptál, csak azt hogy sikerült pörgetned bónuszt.
    Időközben a kollégám utánanézett, és kiderült, hogy 2x is pörgettél +1 bónuszt, de ólakra, ami jelenleg is érvényben van.
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy a menüdben van mindkettő.
    A faládikó / váza ikon alatt találod.
    Ez a két dekoráció kirakható a Házi kedvenc futtatóba is, ha van ott üres /kiváltott helyed.
     
  5. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia! Látom többen is jelezték, hogy visszaváltották az érmeket. 20 darabbal én is csatlakozom: Arwen69 ID: 3481199
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Pokimoki72 kedveli ezt.
  7. gergelyvitéz

    gergelyvitéz Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos a kerek-kerék erősen szerencsefüggő eleme a játéknak.
    Legközelebb talán több szerencséd lesz.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép jó estét!

    Miért került átváltásra a most szerzett 20 csillagos érmém? Az ID számomat nem tudom megadni, mert az is eltűnt!
     
  10. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Nekem is beváltották a zsetonjaimat,ha jól emlékezem rá akkor 20db,olyan hirtelen jött minden,hogy azért nem tudom a pontos darab számot csak kapkodtam a fejem:(:(8),hogy ez meg mi akar lenn!Látom,hogy akkor már tovább nem is kell eventet csinálnom.:(ID: 24825308 szöszi50
     
    Optex2 kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Zsuana55!

    Ha nem tudod az ID számodat, mert pl. a kliensben játszol, akkor a játék beállításainál:
    [​IMG] ha megnyitod, akkor kijön egy ablak, annak a jobb felső sarkánál találod a farmneved, és alatta az ID számodat.
     
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szöszi50!
    Nyugodtan csináld tovább az eventet, az idő előtt beváltott érméidet vissza fogod kapni.
    A központba jeleztük. Türelmet kérünk a javításig.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  13. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Igen, már sikerült kiderítenem, a régi játékkal belépve. ID: 24442836
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Türelmet kérünk a javításig.
     
  15. Dori_M

    Dori_M Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Böngészőben a flash lekapcsolása óta nem tudok belépni itthonról, a birkák egymás tologatják 100%-n, és ennyi. A kliens pedig hol működik, hol nem. Most épp nem (An error occurred while processing your request. Reference #97.eee6655f.1614807922.9d4b1f5).
    A kurzor "ugrálása" nem akar elmúlni, hol látom, hogy hová mutat, hol teljesen máshová mutat, néha pedig egyszerűen eltűnik, a kliens lefagy és csak kikapcsolás (kilépés) és újra belépés után tudom folytatni a játékot. A ládákat hol ki tudom nyitna, hol szintén lefagy (kilépés, belépés). Hasonlóan kb. az esetek felében tudok vetni/aratni, lefagy (kilépés, belépés).
    Kezdem nagyon megunni a játékot, és sajnálom, mert szerettem, de így csak az idegeimet cincálja.
    (Windows 10 Pro, Intel Core i5 4GB, net 300/20) id: 8341474
    Esetleg valami ötlet? (az új gépen kívül)
     
    Optex2 kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A mostani hibajelzés eljutott már a központi kollégákhoz!
    Várni kellene a javításig, hogy a belépés rendben megtörténhessen.
    Kérlek, figyeld a felületet, próbáld meg a belépést, hátha sikeres lesz már.

    Nem írtad, melyik böngészőt használod, ha nem a kliensen játszol.
    Talán meg is próbáltad már más böngészőkből is a játékot? Melyiken megy ki-, belépés nélkül a játék?

    A géped paraméterei jónak tűnnek. A RAM értéket kérlek, hasonlítsd majd össze a feltételekkel, melyek az új felület leírásában szerepelnek.

    Elégnek kell lennie, de figyelned kell arra, hogy csak mindig az egyik változatot használd, vagy a webes, vagy a kliens felületét.
    Egyéb programokat ne használj velük párhuzamosan, ha megteheted.

    Gondolom, lassabb igénybevétel alapján használod a játék egyes részeit, nem több és sürgetőbb kattintással játszol. Még mindig türelmesen kell várni a betöltéseket, az adatok továbbítását.

    Kérlek, ne gondolkozz a játék abbahagyásán. Az feladás lenne, csalódás és mint ilyen, elkeseredést okozna számodra.
     
  17. Optex2

    Optex2 Járnitanuló

    Sziasztok. Ma este kb 20h tól nem birtam belépni a játékba. Ezt írta ki:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.7c2a3517.1614810789.d691b96 ---- 23.39 h.kor végre sikerüllt belépnem. Nem semmi. Nálam lett volna a hiba?Talán választ is kapok. Üdvözletem.
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos általános hiba volt a belépési gond mind a webes, mind a kliens változatban!

    Időközben a hibát elhárították, mint ahogyan írtad Te is, hogy sikerrel jártál már, be tudtál lépni.

    Köszi a megértést, a kitartást az újbóli sikeres belépésig.
     
    Optex2 kedveli ezt.
  19. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Ne érts félre nem bántó,sértő szándékkal írom.február 5-én kezdtem újból játszani.Minden egyes alkalommal játék közben ment a youtube,facen három játékkal játszok(ebből az egyik egy farmos ahol jelenleg megint eventezek) párhuzamosan farmeramaval.Az előző eventig semmi gondom nem volt a játékkal,simán gördülékenyen ment minden.Eventes minijátékok is.Aztán kezdődtek a lefagyások.Először a posta fagyott,aztán már teljesen mindegy alapon aratásnál,ültetésnél,területváltásnál.Most 1.5 órán keresztül képtelenség volt belépni.Ccleaner nincs a gépemen és nem is lesz.Minden más dolog működik egy játék kedvéért pedig nem fogom letölteni.Talán a központban kéne elgondolkozni azon rossz irányba mennek.És ne hidd moderátor társaiddal együtt hogy ez ellenetek szólna,de fejlesztés terén tényleg komolyan el kéne gondolkozniuk a központban.
     
    Optex2 kedveli ezt.
  20. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A tegnap esti belépési probléma a játék hibája volt, ez egyértelmű, nem volt senki számára elérhető a játék egy darabig.
    A többi problémád viszont a géped állapotának köszönhető elsősorban. Igazad van, semmit nem kötelező letöltened. Csak azt ne felejtsd el, egy takarítást végző program letöltésével nem nekünk teszel szívességet, hanem magadnak! Természetesen nem kötelező pont ezt a programot használnod, sok más hasonló létezik még a világon. Szabad a választás.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.