Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farkiati

    farkiati Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A tegnap esti, éjszakai belépési hiba.. Jó rendben megszoktuk már.. Nekem most 1 bajom van, hogy nem tudtam átvenni Rackó ajándékát, ezért pár száz nap után ismét nullázódott. Várható e jóváírás utólag, csak mert ilyen (is) történt már nem is oly rég...
    Köszönettel várom válaszuk!
     
  2. pokocska

    pokocska Utánpótlás-írogató

    Miért nem látni a Boszorkány üst ketevöt csak ha ráviszem az egeret
    mert ugy látni elöször hogy üres az a hely
    Köszönöm:
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem egészen 1 órát volt probléma a játékkal (nem voltam itt, csak a hivatalos anyagot látom róla).
    Egyelőre ilyen jellegű döntést azonban nem olvastam, de ha van valami, akkor közzétesszük.
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Vannak dekorok/tárgyak, amiket már kijavítottak, ez valószínűleg nincs még köztük.
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Kérhetnék egy ellenőrzést.
    Hiba oka:
    Meglévő prémium szolgáltatás mellett, a tenyésztelepen nem számolja el,
    az 1db ingyen bájitalt.

    https://ibb.co/89GS1t5

    Farmnév: kovacsniki84
    Id.53679757
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Utánakérdeztem, mert nálam jó, de azt a választ kaptam, hogy megjelenítési probléma miatt nem jó, de állítólag az érési idő az jó. :|
     
    kovacsniki84 kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Köszönöm, nem mintha sajnálnám a bájitalt,
    de ez bizony nem megjelenítési hiba azt hiszem.
    Amennyiben nincs munkás előfizetés/kupon használva akkor fordul elő.
    Érdekes aktiváltam 1 órás kupont meg is szűnt ez a jelenség.

    1. https://ibb.co/YjyZwKH
    2. https://ibb.co/cFdpvmN
    3. https://ibb.co/zbk9NdX

    Manuális ha kattintok az első bájitalra akkor használja csak .
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.21
  8. Dori_M

    Dori_M Utánpótlás-írogató

    Köszi a választ! Próbáltam firefoxot és chrome-ot is, egyiken sem jó. Természetesen egyszerre csak egy böngészőben vagy a kliensen próbálkoztam. A munkahelyi gépemen egy régebbi firefoxon még eldöcög, lassú és fagy, de megyeget, míg itthon a legfrissebb van (most 86.0) és azon nem megy. A legutóbbi frissítés óta a 89-es chrome-mal szintén biceg, de legalább beenged (kb minden 2. esetben).
    Egyes funkciókat kikapcsoltam a játék beállításai között, ahogy még december-januárban javasoltátok (már nem emlékszem, kinek a posztja volt).
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Hogy is fogalmazzak... nem értek egyet a központi válasszal,de nem hajlandóak tovább vizsgálni a szitut :| Várjuk meg a hibajavítást, aztán utána ismét egy próba...
     
    kovacsniki84 kedveli ezt.
  10. panku.macsekocska

    panku.macsekocska Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Kérlek, segíts!
    Nem tudom levenni Rackó ajándékát (a fél osztály így járt)

    A nyitó ablak üres, egyik gombra sem reagál
    Mit tehetünk? Ki-be lépés volt
     
  11. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy mikor írják jóvá a tegnap beváltott bónuszokat?
    Vagy ez már a feledés homálya?
    Köszönöm: mamszi5107 ID31361068
     
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Takarítsd ki a gépedet, esetleg próbáld meg másik böngészővel vagy a klienssel.
     
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem került feledésbe, de egyelőre dolgoznak a megoldáson. Nyugalom.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  14. anobi

    anobi Járnitanuló

    Sziasztok! Sajnos egy jó ideig nem tudtam farmozni. igy segitséget kérnék hogy hogy is lehet szalamandrát tenyészteni? mert a tenyészthetö állataim között nincs:)
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia anibi!
    Egyelőre a szalamandrát csak szaporítani tudjuk a szalamandra ólban, de már elő tudunk készülni a tenyésztésére.
    Erről szól ez a közlemény:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...zások-2021-február-24-től.20675/#post-1179534
    Ez azt jelenti, hogy az eddig csak event nyereményként kapható, vagy ólválogatásban megszerezhető szalamandra ólak immár a gazdaboltban is, ráadásul CSP-ért megvásárolhatóvá váltak 2021. február 24-vel.
    Ezekben (is) tudjuk szaporítani ezután a szalamandrákat.
    Maga a tenyésztés pedig, a márciusi, előzetes event-naptár szerint egy külön event lesz, várhatóan 2021.03.10 és 03.16. között.
    Erre kell rákészülni szalamandra állatokkal és kellő szupertáppal.
    A pontos mennyiségeket majd az event leírás fogja tartalmazni.
    A tenyészthetőség bevezetését követően pedig a terményes ólját a Napenergiatelepet is meg tudjuk majd építeni a műhelyben.
     
  17. anobi

    anobi Járnitanuló

    Köszönöm szépen! :)
     
    KUNCZE és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. magika

    magika Fórum mestere

    Nálam folyton lefagy a játék, meg megy a talicska. Ha működik, akkor meg lassú. Másnál is így van?
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia magika!
    Kérlek végezz egy CCleanerrel való tisztítást.
    Ha Unity/webes felületen lassú, akkor játssz a Unity létölthető kliensével, amely egy egyszerűsített böngésző.
    A platformtól függetlenül viszont mindkettő használata esetében fontos és szükségszerű a rendszeres gépkarbantartás ahhoz, minél akadálymentesebben játszhassunk.
     
  20. magika

    magika Fórum mestere

    Kösz. X éve játszom. Nem erre voltam kívácsi. Azért kösz. Arra lennék kíváncsi, hogy másoknál is lassú-e, vagy lefagy-e a játék?
     
    mamszi5107 és Kukackukac kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.