Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján

    upload_2023-8-6_19-22-21.png

    Nem a virág következik jobb oldalon, hanem a madzagos cölöp, a kikötörcsin.
    5 db hiányzik még, s mivel nem lehet most részletekben beadni, ezért nem is tudod.
    Emiatt nem tudsz továbbhaladni.
    (Elöl pirossal van, amivel rendelkezel, a perjel után amennyinek lennie kéne.)
     
    Sali~*.*, Dolphin, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  2. Dudupapa1964

    Dudupapa1964 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.10 szintü kezdö vagyok,vettem XL alma fát,mért nem tudom ?
     
  3. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Kirakni nem tudod? Van normál almafád kint a területen? Lehet hogy azért nem tudod kirakni. Az XL almafa csak normál almafára tehető rá.
     
    Dudupapa1964 kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha Játékostársad javaslata nem megoldás a problémádra, akkor kérlek, fejtsd ki bővebben a gondod és add meg Farm neved és Farm ID-dat, hogy ellenőrzést tudjunk végezni Nálad.
    Köszönöm
     
  5. hermelbéla72

    hermelbéla72 Fórum-zöldfülű

    Kis farmra léptem be és elkezdtem "szórakozni" a gazdakörrel. Bármit is beadtam, az első tétel után mindig felugrott a legfölső tételre. Egyébként ezt már nagy farmon is tapasztaltam, hogy random "eldobja" az aktuálisat és ugrik a sor tetejére. Rendkívül idegesítő, főleg itt, ahol 200 tétel van, mert vagy ugyanoda szeretnék továbbiakat beadni, vagy a következőre ugranék. És 200 közt megkeresni az áhítottat, úgy, hogy nem jegyeztem meg a nevét, elég macerás. És különben is fölösleges nehezítés. Kérem javítani. Köszönöm!
    Más: 25x rákattogtam a "nem vagyok robot"-ra és mégsem engedte elküldeni ezt a posztot. Egyébként is miért nem elég egysdzer???
     
    Soma040102 kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Farm név és farm ID nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni a farmodon.
    Általános javaslatok:
    A "visszadobást" okozhatja pillanatnyi internet leszakadás, ezért célszerű frissíteni, mielőtt elkezdesz egy gazdaköri feladatot. Illetve, ha több farmon is játszol, akkor fontos a rendszeres Ccleaneres takarítás.

    A gazdaköri feladatok listájában többféle módon tudsz szűrni, érdemes ezeket kipróbálni, használni.
     
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Módosították a "Művészkert felhősor 2" kategóriáját.
    Mostantól az egyéb bónusz sorok kategóriában foglal helyet.:)
     
    aida2330, .dina1., Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  8. Cicicó

    Cicicó Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Úgy tűnik kezdődik a múltkori belépési probléma?
    Nem lehet belépni, ha mégis menetközben leáll minden.
    Egy véletlen sikeres belépési kísérletkor gyorsan felléptem a Fórumra, mert különben nem tudtam volna írni.
    Remélem csak ideglenes a probléma?!
    Üdv.
     
    -nyanya55- kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensen vagy böngészőben érzékelted a hibát? Én gond nélkül be tudtam lépni böngészőben, nem tapasztaltam az általad jelzett problémát.
    Próbáltad más módszerrel is a belépést? Internet sebességedben nincs esetleg akadozás?
    Köszönöm, ha visszajelzel.
     
  10. Cicicó

    Cicicó Utánpótlás-írogató

    Mindkettőn próbáltam belépni, de nem igazán sikerült.
    Megpróbálom a hálózati kapcsolatokat, majd jelentkezek.
     
  11. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. Nálam ugyan ez volt több mint 1 órán keresztül próbálkoztam de se böngészön se kiliensbe nem engedett be. Most sikerült remélem nem lesz probléma.
     
  12. Cicicó

    Cicicó Utánpótlás-írogató

    Lepróbáltam a hálózatot, de nem találtam hibát.
    Időnként fordul elő, hogy nem lehet belépni.
     
  13. -nyanya55-

    -nyanya55- Utánpótlás-írogató

    Sajnos már délelőtt 10 órakor sem működött , most végre sikerült de azért bosszantó hogy elég sokszor ez kell tapasztalnunk -nyanya55 ID 29417820
     
  14. szaki1979

    szaki1979 Haladó

    Helló.

    Egy egyszerű kérdés. Multitaszking zseni úgymond aratható 40 alkalommal. Ez a 40 alkalom után törölni lehet a területről és felhelyezni a felhőre vagy ez elött kell törölni?

    Köszönöm a válaszokat
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    központi jelzés nem érkezett problémáról, s tömeges jelzés sem érkezett itt a fórumon. Az elmúlt napi viharok több szolgáltatónál / hálózatban is okozhattak problémát, ez okozhat fennakadást, túlterheltséget, akár átmenetileg, rövidebb ideig.
    Érdemes ilyenkor egy gép és router ki és bekapcsolást végrehajtani (számítógép lekapcsol, Router lekapcsol, kis várakozás, Router vissza, számítógép utolsónak), illetve Wifi helyett vezetéken csatlakozni az internethez.
    Mielőbbi problémamentes játékot Nektek!
     
    irkuvasz és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    miután lejárt a 40 alkalmas plusz bónusz, azt követően töröld a területről. Amíg nem jár le a 40 alkalom, nem célszerű törölni (mert elviszik a le nem járt alkalom). Ezt követően tudod más területre áthelyezni.
    Itt olvashatsz erről bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/
     
  17. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    egy második farmot szerettem volna nyitni . Tévedésből a rajongói oldalra regisztráltam , csak ma vettem észre hogy nincs új farmom amikor be akartam lépni most mi a teendőm. vagyis hol kell új farmot regisztrálnom? Segítséget előre is köszönöm.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    regisztrálni a játékba a főoldalon tudsz, középtájon:
    Ki kell tölteni a kért adatokat, elfogadod a szabályzatokat, majd a kék nagy gombra kattintva jön létre az új farmod:
    upload_2023-8-7_17-52-55.png
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Érdeklődnék arról, hogy mit kéne megvásárolnom ahhoz, hogy ez a hely újra felszabaduljon?
    Pár perce vettem meg újra a segítő párost, frissítem ki-be léptem, de a lakat nem tűnt el. Valamit rosszul csináltam?
    Farmnév: -gyöngy-58
    ID: 40951777
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.23
  20. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Szia köszönöm a választ de mindig a saját farmomhoz visz nem tudok regisztrálni hiába írom be az uj felhasználó nevemet,és az új jelszót , kiírja hogy nem található ezekkel az adatokkal farm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.