Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ne a bal felső sarokba írd be az adatokat, hanem a Farmerama felirat alatti részbe, amit zölddel jelöltem most itt:
    upload_2023-8-7_19-6-52.png
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Segítő páros nem tartalmazza a Termelési segítőt, ahhoz a helyhez viszont az szükségeltetik, így arra még elő kellene fizetned :)
    Innen hoztam a képet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327
    upload_2023-8-7_19-30-32.png
     
    aida2330, Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen. Kissé elvesztem a segítők között, de majd érlelem magamban :) és persze elő is fizetek, megyek vissza a Gyopárra.
    További szép napot Neked és gratulálok a kinevezésedhez (elnézést, de ezt nem tudtam, hogy hová írhatom, hogy ne legyek off)
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    koszönöm sikerült..
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm a gratulációt, szemfüles vagy :)
    Még friss ez a terület a játékban, azért vagyunk, hogy segítsünk azokon a pontokon ahol a Játékosok elakadnak. További jó játékot!
     
    aida2330, Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

    Coki törlés után miért ugrik fel 3-x a fehér ablak németül-magyarul majd megint németül?
    https://kepkuldes.com/image/Dhd0yV
    nyomtam F5-t játék közben is kijön
     
    Utoljára szerkesztett: 8.8.23
    adri121100 és papirocska kedveli ezt.
  7. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    Sziasztok, kérdezném, hogy nem furcsa augusztus 8-a van és még a naptárba csak a Home Office szezon van beírva? máskor már előző hóvégén tele szokott lenni:oops: Üdv csibegazda2014
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Nekem is ugyan ezt csinálja akár hányszor belépek a farmra.
     
    vincecs kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Naptárba már csak a ténylegesen meghirdetett eventek, események kerülnek bele.
    Az előzetes event naptár tervezetből tudsz tájékozódni az adott hónapban várható eseményekről, ezt ebben a topicban találod, mindig legfelül érhető el, hogy ne kelljen keresni:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
    Közvetlen link:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-tervezete-2023-augusztus.23859/
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    a felugró ablakok problémájáról tudnak már a központban, türelmeteket kérjük a hiba javításáig.
    Köszönjük!
     
    aida2330, -ágianyu33-, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  11. mezosimaria

    mezosimaria Utánpótlás-írogató

    sziasztok nem csak belépésnél ugrik fel az ablak 3x de kilépéskor is magyar német váltakozva ID 22492758
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, tudjuk, hogy belépéskor és kilépéskor is jelentkeznek a felugró ablakok. :) Attól mert többen jelzitek ugyanazt a problémát a fórumon, nem fog előbb megoldódni. Érdemes mindig pár bejegyzést visszaolvasni is, ahogy az a Fórum szabályzatban is benne van. Ahogy a bejegyzésed felett írtam, a felugró ablakok problémája ismert a Központba, dolgoznak rajta. Addig türelmeteket kérjük. Köszönöm megértésedet.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.8.23
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Már egy órája nem tudtam belépni és igy aratni sem tudtam , miért mindig pont az én játékomnál van - ez
    A multkor bejöttek a farmonra mindent átraktak . ez már idegörlö
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    volt egy átmeneti belépési probléma, de azt az információt kaptuk, hogy megoldódott. Én be tudtam lépni, kérlek, Kérlek próbáld meg újra Te is.
     
  15. serenge2

    serenge2 Járnitanuló

    Szia!
    Miért van, hogy megjegyzések korlátozzák a játékot?
    Elfogadom,elfogadom, elfogadom, mire be tudok úgy lépni, hogy játszani tudjak.
    Több böngészővel próbálkoztam. Uez...
    Hajnal óta így van.
    Mikor lesz javítás?
    köszi
     
    Utoljára szerkesztett: 8.8.23
  16. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Be tudok lépni , de csak a fökertre , semmi mást nem enged.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    böngészőben vagy kliensen játszol? Kérlek, próbáld ki más módszerrel is a belépést, mint a megszokott (kliens helyett böngésző, vagy másik böngésző), s nézd meg ott is ezt tapasztalod-e.
    Javaslok egy Ccleaneres géptakarítást is.
    Kérlek, jelezz vissza, mit tapasztalsz a fentiek elvégzése után. Köszönöm
     
    Goldros kedveli ezt.
  18. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Szia! Olyan problémám van, hogy ahányszor beszeretnék lépni a birtokomra mindig felugrik egy ablak mely azt írja ,hogy fontosak az adataim a számára, én elfogadom majd ezt németül is -felteszi. Ha ez nem lenne elég ,3 birtokom van ezt azokkal is eljátsza velem. Már egy kicsit dühítő. Kérem a segítséget? ID:21206344
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ismert a felugró ablakok problémája a központban, a hiba elhárításáig türelmeteket kérjük.
    Köszönöm
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Unity -al játszom ,meg oldottam köszönöm
     
    Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.