Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    0:07-órakkor meglepően tapasztaltam, hogy Írina még a megrendelők között lebzselt a gyopáron.
    Még 18 perces hátralévő időt írt ki, az újabb ajánlatáig. Azt hiszem hétfő van, ő nem tudom mit hit.
    Gondoltam kíváncsiságból felébresztem egy cukorkával. A rendszer szépen tájékoztatott, hogy ez a művelet nem lehetséges, azaz elvileg Írina már haza ment. De nem ment, mert még mindig ott várta, hogy kiszolgáljam. Frissítettem egyet. Na és csodák csodája el is tűnt minden köszönés nélkül.
    Na most azzal, hogy el sem köszönt, azzal nincs problémám. Na de mégis magával vitte az egyik cukorkámat! Most az volt a baja, hogy felébresztettem?
    Vagy megsértődött, hogy nem szolgáltam ki? Most én is megsértődtem rá!
    Se puszi, se pá és lenyúlta a cukorkát!
    Ha netán látnátok valahol nem szólnátok neki, hogy hozza vissza a cukorkám? (Ne csak a papírját)
    Valahol erre csatangol: alex0824 ID: 25662130
     
    Sziszi1950, bogisaci60, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elviszem kérdésed, türelmedet köszönöm a válaszig.
     
    Sali~*.*, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    javításra került Fülesnél a visszamenőleges elszámolás, kérlek Ti is ellenőrizzétek, hogy Nálatok is helyreállt a Küldetésben a rend.
    Köszönjük a türelmeteket.
     
    -gyöngy-581, farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Kedves Dolphin! Kérlek, akkor nézz rá a 12 papucskosbor küldetésemre. Aznap vagy másnap kezdtem, mikor visszajött Karcsi. lovolde ID: 11007320.
    Köszönöm szépen!
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatokat, és hogy elhoztad a kérdést a Segítségkérő topikba.
    Ellenőrzésem alapján Füles Karcsi küldetésében a Papucskosbor számláló 7 db-nál áll, s a Játék naplója alapján is eddig 7 Papucskosbor magot vetettél el.
    Az időpontok - alkalmanként egy magot helyeztél ki:
    - 02.10.2023 - 14:46:03
    - 02.10.2023 - 08:53:54
    - 01.10.2023 - 21:29:37
    - 01.10.2023 - 15:12:04
    - 29.09.2023 - 16:31:46
    - 28.09.2023 - 21:24:07
    - 28.09.2023 - 21:23:57
    Szóval még 5 magot kell elültetned a küldetés befejezéséhez. Sok sikert!
     
  6. ankina

    ankina Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Gyopárvölgy fák aratásakor látom, hogy kapok kerti ásót, még sincs az egyebek között egy db sem. Mi lehet az oka? Várom szíves válaszodat. ID 33358739
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Fák aratásakor nemigen kapsz Kerti ásót, mert az növények aratásakor érkezhet:

    upload_2023-10-2_16-19-45.png

    A Papucskosbor mag előállításához szükséges 1 db Kerti ásó is, ez okozhatja, hogy nincs a Pajtádban, ha már érkezett hozzád:
    upload_2023-10-2_16-25-30.png

    Az információkat innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/

    Kiegészítés:
    a játék naplója alapján ma Alpesi rózsa aratásakor, 02.10.2023 - 12:44:05-kor kaptál egy Kerti ásót, illetve Alpesi kékfű aratásakor, 02.10.2023 - 15:52:37-kor érkezett még egy. Mindkettőt Papucskosbor gyártáshoz használtad fel.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.10.23
    aida2330 és ankina kedveli ezt.
  8. juvika

    juvika Junior szaki

    Szia!Azt szeretném megkérdezni,hogy vadkörtét honnan tudok szerezni?Köszönöm válaszod
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    kerteszmarta és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szia Othep! Köszi. Lehet azért ment nehezen az adatok pontos megadáása, mert
    éreztem, hogy feleslegesen dolgozunk... sajnos a probléma megmaradt... Most rakhatom be újra... Ennyit a farm visszarendezőről...
     
  11. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen Neked az információkat! Így már könnyebb lesz figyelnem. (Szerintem érzésre többet tettem ki, de ezek szerint később indult a számolás.)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Farm visszarendező csak olyan dolgot tud visszarendezni, amivel rendelkezel a "Dobozban". Arról nem a játék tehet, hogy az elmentett képernyőn más típusú Vadaskerted volt, mint ami jelenleg elérhető a dobozban.
    Megértésedet köszönöm Othep nevében is.
     
  13. azénbabám

    azénbabám Fórum-zöldfülű

    Próbáltam keresni, de sehol nem találom. A Gyopárvölgyben hogy tudok minőségi humuszt, vagy gyakori faanyagot előállitani? Szinthez van kötve, vagy fel kell oldani valamit.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!A gyártásnál a felső csúszkát állítva tudsz minőséget választani;)
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a csuszka beállításával tudod szabályozni, hogy milyen humuszt és milyen faanyagot gyártasz:
    - 1 csillagos: alap humusz, alap faanyag
    - 2 csillagos: minőségi humusz, gyakori faanyag
    - 3 csillagos: luxus humusz, minőségi faanyag
    Ha a csuszkát elhúzod, s a lenti ábrára viszed az egeret, akkor kiírja, hogy mi lesz belőle:
    upload_2023-10-3_12-28-49.png upload_2023-10-3_12-29-26.png
     
  16. -cherry69-

    -cherry69- Fórum-zöldfülű

    Szia.Farmmunkásokat szeretnék venni,de nem tudok kártyával fizetni mert nem ad ilyen lehetőséget.Régi kártyát töröltem,újat szeretnék regisztrálni.Köszönöm ha segítesz. Farmnevem -cherry69- ID 33851461
     
  17. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szia. Az a kérdésem, hogy a Gyopárosnál a Alpesi faterméseket a 2000 db-os férőhelyet mikor tudom majd fejleszteni? Most ez a plafon, de elég szükös a hely igy,...Köszönöm elöre is a választ. zsóka56 ID: 1412578
     
  18. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Köszönjük a türelmedet.
    A cukorkád visszafoglalásra került.

    További sikeres játékot kívánunk!
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Érdekes dolgot tapasztaltam... A Kliensből eltűntek a megjegyzett jelszavak:wuerg:
    Nem töröltem, nem takarítottam túl alaposan... tehát ráhatás nélkül váltak kámforrá:(
    Vajon csak nálam?:music:
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a fizetési felületen belül a Fizetés hitelkártyával menüpont alatt lehet minden bankkártyával fizetni, betéti / debit kártyával is, hitelkártyával is. Ha nem jelenik meg ez az opció, akkor kattints a Több fizetési mód gombra.

    upload_2023-10-3_13-24-2.png
     
    kerteszmarta kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.