Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    elviszem kérdésed, türelmedet köszönöm a válaszig.

Sali~*.*, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

Sziasztok,
    javításra került Fülesnél a visszamenőleges elszámolás, kérlek Ti is ellenőrizzétek, hogy Nálatok is helyreállt a Küldetésben a rend.
    Köszönjük a türelmeteket.

-gyöngy-581, farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. lovolde

lovolde Utánpótlás-írogató

Kedves Dolphin! Kérlek, akkor nézz rá a 12 papucskosbor küldetésemre. Aznap vagy másnap kezdtem, mikor visszajött Karcsi. lovolde ID: 11007320.
    Köszönöm szépen!

4. Dolphin

Szia,
    köszönöm az adatokat, és hogy elhoztad a kérdést a Segítségkérő topikba.
    Ellenőrzésem alapján Füles Karcsi küldetésében a Papucskosbor számláló 7 db-nál áll, s a Játék naplója alapján is eddig 7 Papucskosbor magot vetettél el.
    Az időpontok - alkalmanként egy magot helyeztél ki:
    - 02.10.2023 - 14:46:03
    - 02.10.2023 - 08:53:54
    - 01.10.2023 - 21:29:37
    - 01.10.2023 - 15:12:04
    - 29.09.2023 - 16:31:46
    - 28.09.2023 - 21:24:07
    - 28.09.2023 - 21:23:57
    Szóval még 5 magot kell elültetned a küldetés befejezéséhez. Sok sikert!

5. ankina

ankina Utánpótlás-írogató

Szia!
    Gyopárvölgy fák aratásakor látom, hogy kapok kerti ásót, még sincs az egyebek között egy db sem. Mi lehet az oka? Várom szíves válaszodat. ID 33358739

6. Dolphin

Szia,
    Fák aratásakor nemigen kapsz Kerti ásót, mert az növények aratásakor érkezhet:

upload_2023-10-2_16-19-45.png

A Papucskosbor mag előállításához szükséges 1 db Kerti ásó is, ez okozhatja, hogy nincs a Pajtádban, ha már érkezett hozzád:
    upload_2023-10-2_16-25-30.png

Az információkat innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/

Kiegészítés:
    a játék naplója alapján ma Alpesi rózsa aratásakor, 02.10.2023 - 12:44:05-kor kaptál egy Kerti ásót, illetve Alpesi kékfű aratásakor, 02.10.2023 - 15:52:37-kor érkezett még egy. Mindkettőt Papucskosbor gyártáshoz használtad fel.

Utoljára szerkesztett: 2.10.23
    aida2330 és ankina kedveli ezt.
  7. juvika

juvika Járnitanuló

Szia!Azt szeretném megkérdezni,hogy vadkörtét honnan tudok szerezni?Köszönöm válaszod

8. Dolphin

kerteszmarta és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. zorcso

zorcso Aktív író

Szia Othep! Köszi. Lehet azért ment nehezen az adatok pontos megadáása, mert
    éreztem, hogy feleslegesen dolgozunk... sajnos a probléma megmaradt... Most rakhatom be újra... Ennyit a farm visszarendezőről...

10. lovolde

lovolde Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen Neked az információkat! Így már könnyebb lesz figyelnem. (Szerintem érzésre többet tettem ki, de ezek szerint később indult a számolás.)

Dolphin kedveli ezt.
  11. Dolphin

Szia,
    a Farm visszarendező csak olyan dolgot tud visszarendezni, amivel rendelkezel a "Dobozban". Arról nem a játék tehet, hogy az elmentett képernyőn más típusú Vadaskerted volt, mint ami jelenleg elérhető a dobozban.
    Megértésedet köszönöm Othep nevében is.

12. azénbabám

azénbabám Fórum-zöldfülű

Próbáltam keresni, de sehol nem találom. A Gyopárvölgyben hogy tudok minőségi humuszt, vagy gyakori faanyagot előállitani? Szinthez van kötve, vagy fel kell oldani valamit.

13. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Szia!A gyártásnál a felső csúszkát állítva tudsz minőséget választani;)

14. Dolphin

Szia,
    a csuszka beállításával tudod szabályozni, hogy milyen humuszt és milyen faanyagot gyártasz:
    - 1 csillagos: alap humusz, alap faanyag
    - 2 csillagos: minőségi humusz, gyakori faanyag
    - 3 csillagos: luxus humusz, minőségi faanyag
    Ha a csuszkát elhúzod, s a lenti ábrára viszed az egeret, akkor kiírja, hogy mi lesz belőle:
    upload_2023-10-3_12-28-49.png upload_2023-10-3_12-29-26.png

15. -cherry69-

-cherry69- Fórum-zöldfülű

Szia.Farmmunkásokat szeretnék venni,de nem tudok kártyával fizetni mert nem ad ilyen lehetőséget.Régi kártyát töröltem,újat szeretnék regisztrálni.Köszönöm ha segítesz. Farmnevem -cherry69- ID 33851461

16. zsóka56

zsóka56 Aktív író

Szia. Az a kérdésem, hogy a Gyopárosnál a Alpesi faterméseket a 2000 db-os férőhelyet mikor tudom majd fejleszteni? Most ez a plafon, de elég szükös a hely igy,...Köszönöm elöre is a választ. zsóka56 ID: 1412578

17. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönjük a türelmedet.
    A cukorkád visszafoglalásra került.

További sikeres játékot kívánunk!

18. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Sziasztok!

Érdekes dolgot tapasztaltam... A Kliensből eltűntek a megjegyzett jelszavak:wuerg:
    Nem töröltem, nem takarítottam túl alaposan... tehát ráhatás nélkül váltak kámforrá:(
    Vajon csak nálam?:music:

19. Dolphin

Szia,
    a fizetési felületen belül a Fizetés hitelkártyával menüpont alatt lehet minden bankkártyával fizetni, betéti / debit kártyával is, hitelkártyával is. Ha nem jelenik meg ez az opció, akkor kattints a Több fizetési mód gombra.

upload_2023-10-3_13-24-2.png

kerteszmarta kedveli ezt.
  20. Dolphin

Szia,
    jelenleg ez a max elérhető kapacitás. Használj fel belőle, szolgálj ki Vevőket, dobd be az átalakítóba. A Gyopároson nem cél a javak felhalmozása, mint a Farm többi területén.
    upload_2023-10-3_13-26-27.png
    Megértésedet köszönöm!

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.