Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bota493

    bota493 Aktív író

    letiltottak 72 órára

    Már üzentem a supportnak.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.23
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Rendben. Ez így jó lesz, mert ők tudnak ebben az ügyben intézkedni.
    A Fórumon már nincs teendőd.
    A velük folytatott levelezés a levéltitok tárgykörébe tartozik. :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. *Katóka*

    *Katóka* Járnitanuló

    Sziasztok !

    Hol lehet átváltani téli háttérre ? Vagy már nincs meg a száguldó szán miklása sem múködik ?
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    még nincs információnk arról, hogy mikortól lesz elérhető a Téli grafika a játékban.
    Figyeld a fórumot, s akkor egészen biztos nem maradsz le róla :)
     
    Sali~*.*, Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  5. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! ID24920027 tarkacica47 A vidámparkban szeretném megvásárolni a Mézeskalács rudi tojást. Biztosan valamit rosszul csinálok, mert tegnap este óta többször próbálkoztam és nem sikerült. segítségeteket előre is köszönöm.
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kolléga utólagos engedelmeddel megvette számodra.

    upload_2023-12-3_10-50-26.png

    A Láda / Váza / Dekorációs tárgyak fül alatt találod.
    Kézzel tedd ki, a munkások nem látják a tojásokat.
    Használd egészséggel. :)
     
    Sali~*.*, jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  7. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Köszönöm a további tájékoztatást.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  8. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Hatalmas köszönet!
     
    jófarmerlány, Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Lazlol

    Lazlol Utánpótlás-írogató

    Szép napot!
    Előre is elnézést kérek a kellemetlenségért, de az aktuális event során csináltam egy butaságot, figyelmetlenségből.
    Beadogattam minden termést amit eddíg tudtam, meg is kaptam a sok fogaskerék érmét. Be is váltottam az összes termékre, és pár egyébre. Ekkor vettem észre, hogy a felhősort így nem fogom tudni már kiváltani fogaskerék érméért valószínűleg, hiszen azt nem kaptuk meg a kitehetővel együtt. Azt szeretném kérdezni az illetékesektől lenne-e lehetőség, hogy levonják a palytából amiket kiváltottam, és vissza adják a fogaskerék érméket érte. Nem használtam fel semmit abból amit kiváltottam.
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ebben a kérdésben itt a fórumon nem tudunk segíteni.
    Kérlek, fordulj a Supporthoz a problémával, hátha lesz megoldás rá.
    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat. Olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.
    (ha a "nem vagyok robot" igazolásához nem találod a gombot, akkor változtasd meg a képernyő méretezést a CTRL és -/+ gombok segítségével, vagy a CTRL és az egér görgőjének segítségével)
    Az event ismertetők elolvasása, áttanulmányozása segít az ilyen problémák jövőbeni elkerülésében. (Kiemelésre került most is, hogy összesen mennyi érme szerezhető az eventben és benne volt az is, hogy a dekorokat nem kell kiváltani, mert megkapjuk a haladási sorban)
    Megértésedet köszönöm!
     
    NagyG1950 kedveli ezt.
  11. Lazlol

    Lazlol Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen.
     
    Dolphin és Kuzdern kedveli ezt.
  12. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    Szia,Megtudnád nézni nekem ,hogy mi a csudát vettem farmaranyért ,HOPIHE1978 ID10705929 KÖSZÖNÖM
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm a türelmed. A Paszulyon vásároltál egy felhősort, 2023-12-04 07:37:46-kor, 54 FA áron.
    Ezen a néven keresd, a kép Nálad készült nemrég:
    upload_2023-12-4_12-53-26.png
     
  14. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    Szia?Köszonöm hogy megnézted nekem?hát ezt jól elszurtam?de már mindegy ?a fáradságodér hálás vagyok.további szép napot
     
    Othep kedveli ezt.
  15. marcsi5556

    marcsi5556 Fórumlakó

    Szia!A gyopáron léptem a 10 szintre és kaptam valamit de nem tudom mit!Tudnál segíteni hogy mi az?marcsi5556 ID:33327404..Köszönöm!
     
  16. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Szia!
    Ezt biztosan kaptad: Alpesi rét felhősor - Gyopárvölgy 10. szintjétől
     
    marcsi5556 kedveli ezt.
  17. marcsi5556

    marcsi5556 Fórumlakó

    Köszönöm szépen!Az a felhősor hol található?Bocsi de még nehezen megy ez a gyopár!
     
    BÚÉK2011 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    BÚÉK2011 és marcsi5556 kedveli ezt.
  19. marcsi5556

    marcsi5556 Fórumlakó

    smoldering, Dolphin és BÚÉK2011 kedveli ezt.
  20. Anyóca70

    Anyóca70 Haladó

    Miért nem tudok megint belépni a játékba?? Frissítettem, újra indítottam, vírust irtottam, kiléptem beléptem és összeomlik a belépés.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.