Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Van most partypörgetés-hegyek akció.
    Kis farmon előjön a vásárlási ablak, de a nagyon nem jelenik meg, a kattintásra nem történik semmi.
     
    ördög0 kedveli ezt.
  2. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Nálam ugyan ez a helyzet:(
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek hozz Farm nevet és ID-t, ezek nélkül nem tudok segíteni. Kliensben vagy böngészőben játszol, ez az információ is fontos. Próbáltad más módon belépve is a vásárlást?
    Köszönöm, ha visszajelzel.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek hozz Farm nevet és ID-t, ezek nélkül nem tudok segíteni. Kliensben vagy böngészőben játszol, ez az információ is fontos. Próbáltad más módon belépve is a vásárlást?
    Köszönöm, ha visszajelzel.
     
  5. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Nekem sem működik a PP csomag vásárlás, az óránál meg sem jelenik. Ott a Turbó gazdálkodás csomagot dobja be. A hírek felületéről kattintva nem történik semmi. Kliensből, másik böngészőből is ez a helyzet.
    Gazda: aida2330 ID: 14654588
     
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    49043685 az ID, de ahogy látom másoknál is ez a helyzet.
    Böngészővel játszom, farmnév: Sagittarius69.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    jeleztük a Központ felé, türelmeteket kérjük!
    Lehet tévesen jelent meg a Hírek felületén az ajánlat Nálatok, ezért nem tudtok élni vele.
    Megértéseteket köszönöm!
     
    ördög0 és aida2330 kedveli ezt.
  8. .evita389.

    .evita389. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni volt régen egy kitehető amikor kiraktam a farmomon átszáguldott egy télapó
    szánkóval. Sajnos nem emlékszem a kitehető nevére.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    azt a visszajelzést kaptuk, hogy ez egy egyedi ajánlat. Egy hiba miatt több játékosnál is megjelent a Hírekben tévesen, de akikre az ajánlat nem vonatkozott, azok nem tudtak rákattintani. A hiba javításra került.
    Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.
    Megértéseteket köszönöm
     
    ördög0 és Nagyii58 kedveli ezt.
  10. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Kétféléről tudok, csatolom a képet róluk:
    [​IMG]
     

    Csatolt fájlok:

    • szanok.PNG
      szanok.PNG
      Fájl mérete:
      146.2 KB
      Megtekintések:
      19
    szelídgesztenye, aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. .evita389.

    .evita389. Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a segítséget!
     
    aida2330, Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  12. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Köszönöm szépen, hogy utánajártál!:) Jobban szeretnék egy PP csomagot, mint a Turbót. Így viszont, nem kell költenem;):music:
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Ez nekem már magas! Már a vásárolható, (hogy pénzért vagy aranyért mindegy) bónusz megjelenése is hibás?!?1
    Ès ezt csak egy visszajelzés bizonyította be. A gazdák szava nem elég ..... és jön a stereotyp mondat: elnézést stb.
    Csodálatos módon van még játékos aki ezt megköszöni:wuerg:xD:cry:
     
  14. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Bár nem csevegő, de igen, megköszönöm, mert dolgozott vele! És nem tehet róla, max. jelzik a központ felé, hogy ez nem jó gyakorlat. Értem én, hogy a kis farmokat kell támogatni, de azt nem gondolom, hogy ilyen szinten kell szelektálni.:wuerg: Volt szerencsém pár 300%-os bónusszal találkozni az elmúlt napokban 100-as szint alatt. Számomra ez azért megdöbbentő, mert a 236-os szinten még nem is láttam ilyen Teljes bevételi bónuszt, csak hallottam, hogy létezik.:music:
     
    genka53, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Ez nagyon nem így van.
    Ha már elérhetővé tették olyan farmon, ahol szoktak is venni pörgetést, akkor az lett volna a minimum, hogy helyrehozzák a hibájukat és megvásárolhatóvá teszik, sőt, elnézésüket kifejezve akár duplán vagy triplán ... is.
    Ez egy hiba volt, a játékos hibás szolgáltatással szembesült.
    Erre nagyon nem az a megoldás, hogy egyáltalán el nem érhetővé teszem azt, ami addig ott volt, hiszen nyilvánvaló, hogy azért tették ezt, mert ott, azon a farmon amúgy is vásárolnak.
    Ha ezt így nézed, akkor az látszik, hogy ez a viselkedés nagyon visszatetsző és ha ez vagy egy hasonló egy boltban történik veled, azt a boltot - ha teheted - onnantól kezdve messze kerülöd.
    Végül is 300 ft-tal volt olcsóbb az a csomag, a 2 kukacoskodót meg nem is nézem, volt, hogy a menüben is felejtődött nálam, amúgy is könnyen lehet, hogy csak útban lett volna.
    És ez a 300 ft azt jelentette nekik, hogy inkább bevállalják azt miatta, hogy ezen döntésük milyen fényt vet rájuk az érintett farmok tulajdonosainál.
    Kétszer léptem már le innen, de amikor ezt láttam, kapásból felötlött bennem, hogy talán ez a jó fél év elég is volt.
    Ez szolgáltatásnak nagyon gyér.
    Remélem a központ felé jelzik azt is, hogy a viselkedésük nem tetsző számunkra és ezen változtatnak.
     
    genka53 és aida2330 kedveli ezt.
  16. csibike01

    csibike01 Fórum-zöldfülű

    sziasto tudna nekem valaki segiteni hogy miért tólti ilyen lassan be a játékot és a mezők kózótt is iszonyu lassan tudo átjutni egy szóval nagyon lassu a játé mit tudtok tanácsolni kószi jó éjt mindenkinek
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jeleztük a problémát, s több ország moderátora is jelezte rajtunk kívül, hogy ha már megjelent a hírben, tegyék elérhetővé a vásárlást.
    A döntés nem a mi kezünkben van, hanem a Központ kezében.
    Mi leírjuk az észrevételeket, a felvetett problémát, s a Központtól kapott választ továbbítjuk a Fórumon a kérdező felé, s ez mellett a hiba miatt okozott kellemetlenségért elnézést tudunk még kérni. Persze, megértem, hogy csalódott vagy, hogy bár egy ideig megjelent a hírekben az ajánlat, de nem volt lehetőséged megvásárolni, de az ilyen egyedi ajánlatok nem érhetőek el mindenkinél.
    Ennél többet mi nem tudunk tenni moderátorként. De van lehetőséged Neked is, másnak is a Support felé jelezni a nem tetszésedet, illetve kifejtheted véleményedet a Panaszkönyvben is.
    De ahogy írtátok többen is, ez a Topik nem csevegő topik, arra megvannak a megfelelő helyek.
    Megértésedet köszönöm!
     
    genka53 és aida2330 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Neked sem tudok mást írni, mint amit a többi Játékosnak az elmúlt napokban:
    A napok óta tartó lassú játék, belépési probléma minden országot érint, nem csak nálunk van a probléma, a Központban dolgoznak rajta, mi érdemben nem tudunk segíteni a hiba elhárításában.
    Amiket tudok javasolni:
    - nem tudom, kikapcsoltad-e már az új tűzijáték effektust a beállításoknál, ha még nem, akkor próbáld meg, néhány Játékosnál segített a gyorsabb játék elérésben, itt találsz hozzá információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...tásoknál-történő-kezelése.24251/#post-1358131
    - ha böngészőn játszol, próbálj meg másik böngészőt használni, vagy válts kliensre
    - ha kliensen játszol próbáld ki böngészőkben
    - próbálj böngészőben inkognitó módban belépni (ezt csak akkor ajánljuk, ha korlátlan az internet hozzáférésed, mert sok adatforgalmat generál)
    /Az inkognitó mód annyit jelent, hogy a böngésző nem ment le sütiket, előzményeket. Mivel úgy tűnik a sütikezelés a játék gyengéje, ez a mód segítheti a játékodat. Chrome-ban: Böngésző jobb felső sarok, 3 pöttyre katt és kiválasztani az Új inkognitó módot. (Általában mindenhol a 3 pöttyöt vagy vonalat kell keresni a böngi beállítások módosításához.)
    Firefoxban privát módnak, Edge-ben InPrivate ablaknak hívják. A kliensnél ez nem választható./
    - böngészőben minden belépés előtt töröld a Beállításokban a Cookies-t és ürítsd a Gyorsítótáradat.

    Saját tapasztalat alapján Chrome böngészőben gond nélkül be tudtam lépni, s az aratás / vetés is elég flottul ment munkásokkal (Cookiest, Gyorsítótárat mindig ürítem)

    Türelmedet, megértésedet köszönöm!
     
  19. bherczeg

    bherczeg Haladó

    Sziasztok ! Ma meg csináltam a fonalgombolító éjszakában az 1100 kék érmét és meg sem tudom ki váltani a felhő sort ez hogy lehetséges.Kérem szépen nézzétek meg mert nem ezért dolgoztam vele több napon át.bherczeg ID: 11838340
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az utolsó feladat két lépésből áll, melyből egyet teljesítettél eddig, ahogy azt Te is láthatod:
    A befejezéshez még szükséged van 3241 sütivirágra, akkor fogsz még kapni 360 Fogaskerékérmét, amivel ki tudod váltani a felhőt.

    upload_2023-12-6_10-49-58.png
     
    aida2330, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.