Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)
    További szép estét,jó ismerkedést az új Fórumon :)
     
  2. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Mozgó bannert, aláírásképet lehet használni? Köszönöm a választ előre is.
     
    CitizenZero kedveli ezt.
  3. -cabernet-

    -cabernet- Utánpótlás-írogató

  4. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    A felhőpalota a szédült szántódon van kihelyezve.
     
  5. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    közben kaptam segítséget,bár nem modiktól:(nem értem amúgy,amikor egyesével néztem végig nem volt ott.a keresőbe beírva Felhőt,egyből kiadta.de megvan és ez a lényeg.további jó modizást,ahogy elnézem lesz mit
     
  6. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    A bejelentésedet megköszöntem, és segítséget adtam ahhoz, hogy az ilyen jellegű észrevételeket hol jelezheted ezek után.

    Köszönöm az együttműködésedet.
     
  7. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Köszi a segítséget. A régi fórum segítségeddel már előkerült, de nem találom a saját profilt, ahonnét átmásolhatnám. Viszont arra meg nem emlékszem, hogy hol és mikor írtam utoljára a fórumba. Erre tudsz valamit tanácsolni?
     
  8. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Fuf! El lehet rendesen tévedni. De szép lett és kényelmes. Gratula
     
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    A régi fórum felső fejlécén van egy keresés. Ha emlékszel, hogy milyen topikokba írtál, akkor navigálj oda, és keress rá, vagy ha kimégy a régi fórum főoldalára, megkeresed a topikot, és a topik sorában a Válasz oszlopban lévő számra katt, a listából kikeresed a neved, rákatt és már meg is van. :)
     
  10. Boszika57

    Boszika57 Fórum hercege

    Ami volt az előzőben banner, azt hogyan tudom ismét itt használni?,és felrakni??-mert elfelejtettem!! ;)
     
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..igen én is megtaláltam a mutasd birtokod a régi fórumon...lementettem a bannerem egy könyvtárba...és onnét tudom átmásolni az újba?..vagy másképpen kell??
     
  12. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni, hogy hol találom az "Ajándék-csereberés" topikot? :)

    ----

    Közben megtaláltam :)
     
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Ott meg tudod nézni a képed címét (jobb katt kép címének másolása...), és azt tudod berakni az újba.
     
    .Sookie69. kedveli ezt.
  14. .Sookie69.

    .Sookie69. Törekvő

    Szia:)
    A www.kepfeltoltes.hu -ra tedd fel és onnan tudod beilleszteni:):)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Kedves Modi!

    Szeretnék választ kapni ERRE a kérdésemre. Segítségedet köszönöm.
     
  16. Boszika57

    Boszika57 Fórum hercege

    Hát nekem ez a banner beillesztés nem megy, majd máskor próbálkozom!! :(
     
  17. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Szia! :) Csak az avatar nem lehet az új fórumon mozgó - az sem azért mert zavaró lenne, csak egyszerűen az új fórum nem támogatja. A banner nyugodtan úgy izeg-mozog-csillog-villog, ahogy szeretne :)
     
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszi..megpróbálom:)
     
    .Sookie69. kedveli ezt.
  19. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!
    Szeretném kérni Ariana Teaházának megnyitását.Kérhetnék egy kis segítséget hozzá? Köszönettel.
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, a régi fórumra már belépni nem tudsz, de olvasni még tudod.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php
    Fent keresés funkcióval pedig rátudsz keresni magadra és letudod menteni az aláírásod, bannered és avatarod.
     
    PityuGeri kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.