Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A paszulysor neve:
    [​IMG]IgluramaTöbb TP a tenyészterepen500%05:0022:00Tematikus
    A tenyésztésre hat, nem az óllak szaporulatára.
    Bővebben itt: #45
     
    SparrowC, Swartsch, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. GN12

    GN12 Haladó

    Sziasztok!
    Ma vettem 30 napos erdészt. Azonban a számláló 28 nap 23.59 óráról indult, a felugró ablak is 29 napot jelzett, hogy vettem. Akkor ez most nem 30 nap ahogy a neve is mondja?

    Gazda: GazdikNóra ID: 52108065

    Előre is köszönöm a segítséget.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.24
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem időzavar van, mert ez a hónap 29 napos. Ennél többet nem tudok neked írni... Majd egy modi elmondja mi van ilyenkor. :)
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    vélhetően a 29 napos február zavar be a "rendszerbe".
    A játék naplója alapján az Erdész segítőid eddig az időpontig lesznek aktívak: 2024-03-27 10:10:13
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, GN12, -gyöngy-581 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  6. Böbi49

    Böbi49 Fórumlakó

    T.Moderátor !

    Szeretném megtudni, hogy február 21.-én mit kaptunk ajándékba Rackótol.
    Figyelmetlen voltam és nem jegyeztem meg.
    Előre is köszönöm a segítséget.

    Üdv: Böbi49 ID:5397193
     
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Böbi!
    Rackó februári ajándéka:

    Szárnyak alatt süvítő szél.[​IMG]3.20:007.6001x2Minden területre (kivéve a teliholdas részek)
    és felhőkre
    2024.február 21..
     
    Sali~*.*, Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Böbi49

    Böbi49 Fórumlakó

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm.
    Üdv: Böbi49
     
  9. Vicus0423

    Vicus0423 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget kérnék a Gyopárvölggyel kapcsolatban. Már 3 x beadtam az arborista jelvényhez a 11.000 értékű terményt, de sajnos nem haladok előre, a jelvénynél pedig úgy mutatja, hogy egyet sem váltottam ki :( Elkeserítő. Esetleg tudnátok segíteni? Előre is köszönöm Gazda: Vicus0423 ID: 31845274
     
    Utoljára szerkesztett: 29.2.24
    SparrowC kedveli ezt.
  10. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Vicus0423!

    Amennyiben az Arborista jelvény - 1. szint-ről van szó, akkor kérlek kövesd az utasításaimat.

    Lépj be a Bölcsesség Ösvényére, válaszd ki az 1-es szintű jelvényt és kattints a + jelre.
    upload_2024-2-29_9-18-58.png

    Utána válaszd ki a faterméseidet, amiket be szeretnél váltani és kattints az átalakítás gombra.
    upload_2024-2-29_9-19-18.png

    A legvégén pedig az Előállítás gombra kattints!

    A képek nem nálad készültek!

    Kérlek jelezz vissza, hogy sikerült vagy sem!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a legyártott jelvényeket felhasználtad a Bölcsesség ösvényén az Alpesi barackfa rúnáinak kiváltásához.
    Legutóbb 27.02.2024 - 12:32:15-kor készítettél egy darab Arborista jelvény - 1. szintű jelvényt, s ezt követően 27.02.2024 - 12:32:26-kor 2 db Arborista jelvény - 1. szint jelvény beadásával kiváltottad az Alpesi barackfa "10%-kal növeli a termés értékét" rúnáját, a kép Nálad készült:
    upload_2024-2-29_9-58-4.png

    Az ismertetőből hozom a képet a rúnák kiváltásához szükséges jelvényekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Északi-erdő.23674/#post-1325326
    upload_2024-2-29_9-53-6.png

    Ha a terület növelésére szeretnéd fordítani a következő jelvényt, akkor majd figyelj rá, hogy ne a Bölcsesség ösvényre menj, miután kiváltottad a jelvényt, hanem a területen kattints a fűcsomóra (piros X-szel jelöltem), ott fogod tudni majd beadni:
    upload_2024-2-29_10-0-15.png

    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  12. Vicus0423

    Vicus0423 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm a választ. Ezek szerint amíg az összes 1 szinten lévő (5 db) rúnát nem teljesítem, addig nem lesz teljesítve a gyártói jelvény 1. A falu főterén lévő feladat is csak akkor lesz teljesített, ha minden rúnát kiváltottam. Jól értelmezem? Bocs, ha egy kicsit fafejűnek tűnök :) (Korral jár :)
     
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Vicus0423!

    A jelvényekkel tudod kiváltani a rúnákat. Amennyiben legyártasz egy jelvényt, az a tied. Te döntöd el, hogy mire használod el.
    A falu főterén lévő faladatokban le van írva, hogy mi a feltétel a teljesítéshez, amint a feltételeket teljesíted, a feladatért járó jutalmat átveheted.

    Kérlek olvasd át az ismertetőt, mert nagyon sok alapvető kérdéssel nem vagy tisztában, ez segíteni fog:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/

    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézzük!
    A feladat, ha jól értelmezlek Alice megrendelőnél az 5. feladat.
    5Előállítás: 1x Arbosita jelvény - 1. szintFeloldás: A barackfa 5. rúnájátAratás: 25x Alpesi sárgabarack190x AEP
    5x Főkulcs
    Tehát Alice megrendelésénél leokézod az 1 számú Arborista jelvényt és máris mehetsz elkészíteni. Ezzel ez a feladatrész készen van, ha visszamégy a feladathoz, láthatod, hogy ki van pipálva.
    Majd következik a következő feladat, ami a barackfa 5. rúnájának feloldása.
    Ha megrendelői feladatot teljesítesz, soha ne feledd el leokézni a feladatot mielőtt teljesíted.
    Sok sikert, jó játékot kívánok.:)
     
    Swartsch, aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem értem, mit értesz Gyártói jelvény 1. teljesítése alatt, ezt pontosítod, kérlek?
    Ellenőrzésem alapján itt tartasz Alice 5. küldetésében, ami 3 részfeladatból áll: kettő feladat már készen van, azokra megkaptad a zöld pipát. A harmadik feladat akkor lesz készen valóban, ha az Alpesi sárgabaracknak mind az 5 rúnáját kiváltottad, ezekből eddig 3-t váltottál ki, azt csatoltam a korábbi válaszomban. A maradék két rúna kiváltásához még összesen 5 db Arborista jelvény - 1. szintű jelvény elkészítésére lesz szükséged, ehhez termelj barackot, meggyet. A Küldetések nem időhöz kötöttek, Alice türelmesen fog várni a Főtéren :)
    upload_2024-2-29_12-37-57.png

    A Fatuskó tárolód majdnem tele van, ezért nem tudod kivágni a két beérett barackfádat, menj az Átalakítóba, s gyárts belőlük Alapfaanyagot, amiből tudsz Meggyfát készíteni.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  16. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Sziasztok, a munkas aszistens kombo vasarlasanal a jatek mind a 4 dolgot(erdesz, kertesz, termeles es farmmunkas) irja informaciokent viszont vasarlasnal csak 3 dolgot ir, benne van e vegul is a farm munkas is egy honapra?
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, tartalmazza a Farmmunkásokat is, itt találsz a csomagról információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mini-események-akciók-ismertetője.10889/page-3#post-1344850
    Ha a boltban a vásárlás előtt rámész a részletekre, látod a csomag tartalmát:
    upload_2024-2-29_13-50-43.png

    Illetve ha itt a kis i betűre kattintasz, akkor részletes felsorolást látsz a csomag tartalmáról:
    upload_2024-2-29_13-51-54.png
    Mindegyik ábrában szerepel a traktor is, ami a farmos munkások "szimbóluma".
     
    csabi9911, Swartsch, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  18. Ildi49

    Ildi49 Fórum-zöldfülű

    Ildi49 vagyok. Két farmomon megkaptam a kezdő mennyiséget, de ezen nem. Mi az oka?
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak a Segítségkérő topikba, a Panaszláda nem alkalmas hely segítségkérésre. Ha hozol egy Farm ID-t is, akkor megnézem mi történhetett.
    KI/BE lépés megtörtént 14 óra után?
    Várom az adatot az ellenőrzéshez. Köszönöm!
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! Egy érdekes dolgot tapasztaltam a Party pörgetésnél . Elpörgettem 110 party -t , ez idő alatt egyszer sem volt a kerék nyereményei között a 100 illetve a 200 % -os növénybónusz párszor előjött a 6-órás 1 növénybónusz . Kérdésem , kivették ezt a 2 bónuszt a nyeremények közül ? Az utóbbi időben már gyakran gondoltam rá , hogy befejezem a játékot , pedig a kezdetektől játszom . Így szinte esélye sem lesz a játékot befejezni annak aki nem tud költeni rá . Eddig legalább néha néha sikerült kiforgatni !! 241 szinten vagyok !