Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kész van az összes manufaktúrás és Baha manufaktúrás feladatod? Ellenőrizd, mert elvileg 7-7 manufaktúra van játékban, és a hozzájuk tartozó gazdakörikből - elvileg - pontosan annyi terv szerezhető, amennyi kell. Nincs különbség a tervekben a farmos és a Bahás manufaktúrák közt.
     
  2. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Szia Toma! Köszönöm a választ,most jöttem rá,hogy a baha manufaktúra nincs kész.:)
     
    Dolphin és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. bogika1956

    bogika1956 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni? Valahol egyszer leírták hogy lehet a 99 sima pörit elpörgetni, ez nagyon nagy segítség lenne.:):)
     
  4. dudute2

    dudute2 Rutinos

    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni a szezonnal van a gondom .alapfejlesztésem meg volt már rátettem eddig a többit is és véletlenül kitöröltem és most ezt a mostani fejlesztést nem tudom rátenni nincsen sehol kitüntatésem nincsen a pajtában sem nem találom sehol sem .Hátha ti többet tudtok mondani mit tehetek most . Elöre is köszönöm ID14999302 nézetek utánna ha lehet
     
  5. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Köszönöm a választ:inlove:
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Luminary és Swartsch kedveli ezt.
  7. bogika1956

    bogika1956 Fórumlakó

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem szerint a Váza ikon alatt megtalálod a dekorok között. A keresőbe a Szezonkitüntetés 5 - öt írd be! Kihelyezés után már rá tudod tenni a hatodik fejlesztést is.
    Sok sikert!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  9. dudute2

    dudute2 Rutinos

    szia nagyon szépen köszönöm de igy meglett és rátudtam tenni is .köszönöm a segítségedet.
     
    Luminary kedveli ezt.
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja