Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A központ továbbra is egyértelműen jelezte: a szűrőrendszer a játékban 100%-os módon műkődik, és továbbra is bot programot használtál. Az említett oldal használatáért nem jár kitiltás, nem számít bot programnak.
    A kitiltást nem oldják fel, a lejárata előtt.

    Sajnálom, de ez ügyben mi nem tudunk többet segíteni.
     
  2. Ria0406

    Ria0406 Fórum-zöldfülű

    Én értem, és elfogadom, bár továbbra se érzem jogosnak, mert tudom, hogy csak tudtomon kívül szeghettem szabályt, akarattal semmiképpen nem. Főleg mert nem is tudom, hogyan kell!
    Azt reméltem, hogy bárki, hozzáértő számítógépes guru ha erre jár, esetleg segítséget tud nyújtani, mit tegyek, hogy a jövőben ne okozzak ilyen galibát.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztam a kérdésedet ide.
    Pontosan melyik fával volt problémád? Ellenőrizted, hogy abból a fából több mint 1 db-bal rendelkezel?
    Kérlek, az ellenőrzéshez add meg Farm nevedet és Farm ID-dat, ezek nélkül sajnos nem tudunk érdemben segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Olyan kérdésem lenne hogy prémium gazda lettem és kaptam háromféle ajándékot és nem tudom hol találom és hogy használhatom fel Instafa édes csere növény szinkronizáló köszönöm a segítséget
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  6. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Üdvözletem!
    Olvastam a holnap 14ó-tól megvásárolható "Húsvéti Bónusz csomagok" leírását. A kis csomag leírásában l6 db szupertáp van és 100 db farmarany. A csomagok részletezésénél csak 10 db szupertáp és a farmarany nem szerepel, de ahogy nézem a részletezések nem egyeznek az összsesített táblázattal egyik csomagnál sem. Vagy valamit keverek, vagy nem jól értelmezem?

    Böbi49 ID: 5397193
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    három csomagot lehet megvásárolni, egymást követően, tehát ha megveszed a Kis húsvéti ajánlat csomagot, csak azt követően lesz elérhető a számodra a Közepes húsvéti ajánlat csomag.
    Minden csomag megvásárlása után két bónusz csomagból választhatunk, azt Te döntöd el, hogy melyiket kéred a vásárlást követően.
    Tehát miután megvetted a Kis húsvéti ajánlat csomagot, utána a Kis húsvéti ajánlatok bónuszcsomag 1 és Kis húsvéti ajánlatok bónuszcsomag 2 közül az egyiket tudod kiválasztani, ezt ajándékba kapod.
    Összesen 3 db csomagot tudsz megvenni, és a 6 bónusz csomagból 3-t tudsz kiválasztani ajándékba.
    Remélem tudtam segíteni letisztázni a problémádat. Ha maradt még nyitott kérdésed, írj újra.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  8. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    OK köszönöm a kimerítő válaszod már értem, hogy a bónusz csomagot plussz kapom.
    üdv: Böbi49
     
    Dolphin kedveli ezt.