Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia.

    Köszönöm a helyes adatokat.
    Kollégám ellenőrzése alapján mindössze annyi történt, hogy a Nyári napok felhősorok közül másik, nem tematikus sorra tetted fel ezt a dekort.
    Egymás alatt-fölött vannak.
    Írd be a felhősor keresőjébe, hogy nyári napok
    Úgy másfél nap múlva le is tudod majd szedni a dekort a téves felhőről.
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  2. pacsimacsi

    pacsimacsi Törekvő

    Kedves moderátor!
    Ezeket én is tudom és tisztában vagyok vele, tudom értelmezni és el is olvastam. Ergo: megértettem, de: annyit azért elvártam volna, hogy utána néznek ennek a hibának mert sárkánykontyvirág volt ültetve és most is az van. A "+" alkalomból még 3 alkalom van hátra. Kérem ennek függvényében utánézni a hibának.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Akkor nem voltam elég érthető:
    Nincs minek utánanézni.
    A Mágikus minipárbaj (+) dekor 5 aratáskor ad 200 sárkánykontyvirágot (5x200 db), azaz 1000 db-ot a Pajtába és nem az elvetett növényre hat.
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. piros53

    piros53 Törzsjátékos

    köszönöm szépen
     
    Othep kedveli ezt.
  5. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Szervusztok!
    Sajnos, most vettem észre, hogy a Rackó előző havi ajándéka az én hibámból ezen a farmon nincs. Utólag meg tudom szerezni a Szárnyak alatt süvítő szél nevű dekort?
    Köszönöm a választ!
     
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves vénsárkány48!

    Jelenleg nincs lehetőség megszerezni, viszont a Farmárudában most is vannak előző évi Rackó dekorok, amik Farmpengőért kiválthatóak, így jó eséllyel meg fognak jelenni a mostani dekorok is a Farmárudában idővel.

    Köszönöm a megértésed!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen! Azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy érdemes-e a többi ajándékra figyelni. Ezek szerint még esetleg sikerülhet megszerezni, tehát érdemes. Köszönöm!
     
    aida2330, SparrowC és Dolphin kedveli ezt.
  8. piros53

    piros53 Törzsjátékos

    Szia kedves Othep

    tegnap segítettél és megfogadva tanácsod


    ma reggel át tudtam tenni a maci squash dekort de a nyári felhőből mindkettő
    tematikus mert most meg a másikra is ezt a macit kéri
    nem tudom hol lehet de te talán megtalálod
    aranyhal2012
    id:1567580
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.24
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Maci Squash dekorból kettőt lehetett kiváltani az eventboltból, a 2021. nyarán megrendezetett "Nyári napok - hétvégi küldetések event - 2021. június/július" során:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-event-2021-június-július.21273/#post-1204790

    Ellenőrzésem alapján az eventboltból mindkettőt kiváltottad, de az egyiket elcserélted 2021-08-17 04:35:20-kor egy "Anakondalak 4. szint: rózsaszín" ólra, ezért rendelkezel jelenleg csak az egyik dekorral. Próbálj meg esetleg következő csere napon szerezni egy másikat, hátha van olyan, aki megválna tőle.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és aida2330 kedveli ezt.
  10. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Szeretném kérdezni hogy tudom a fénylő gyapjút szaporitani ebben kérem a segítséget!! Köszönöm!!
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Fénylő gyapjút a Zombijuh terményes ólja, a Zombirkanyíró állomás adja.
    Az ól megépíthető a városban, a Műhelyben.
    Mivel ez egy teliholdas terményes ól, így majd a Teliholdas területekre tudod kirakni.
    Részleteket itt találsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-6#post-891974
     
  12. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen a segítséget!!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. piros53

    piros53 Törzsjátékos

    köszönöm szépen
     
    Luminary kedveli ezt.
  14. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Megvettem a szezonbérletet, és most nézem, h lórilakot ad.... egy kicsit furcsállom, hogy nem a legújabb állatot kapjuk ( eddig ez volt a trend.... ) , mert a lórit volt alkalom megszerezni, megvenni.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    és miben tudunk Neked segíteni itt a Segítségkérő topikban?
    A Lórilak is viszonylag új ól még, 2023. decemberben került játékba. A nyereményeket a Központban határozzák meg, most úgy döntöttek ebben a Szezonban is ezt lehet megszerezni. Ha megszerzed ezt is, s nincs rá szükséged, ha majd cserélhető lesz, csere napon fel tudod tenni a léghajóra, biztos lesznek olyanok, akik szeretnének ilyen ólat szerezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Zsuzsikan, Luminary és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem a Ritmus és tánc dekor hiányzik a szülinapi felhőkről, de azt nem találom a farmpengős kínálatban.
    Volt már ezelőtt? Vagy a későbbiekben várható?
    Bosszantó, hogy csak az az egy kellene és nem tudom megszerezni.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Ritmus és tánc dekor 2022. II. félévében volt megszerezhető Rackótól, jelenleg a Farmárudában 2021. II. félévi és 2022. I. félévi dekorok vásárolhatóak meg. Vélhetően a következő frissítéskor már elérhetőek lesznek a 2022. II. félévi dekorok is, de, hogy ez pontosan mikor várható, nem tudjuk megmondani, a Központ döntése, hogy mikor frissül a kínálat, s mikor milyen dekorokat tesz bele a kínálatba.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch, Luminary és még 1 ember kedveli ezt.
  18. zene53

    zene53 Junior szaki

    Mi történt a felhősorral? Már tegnap is bajom volt vele, ma próbáltam a "Nyolckaru" miatt aktiválni de nem megy.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak segítségkérő topikba, mert ez nem panaszládába való bejegyzés.
    Ha megszerezted a felhősort, akkor az ott is van a paszulyodon. Az összes felhősort kiválasztva kezd el beírni a nevét (Nyolckarú szörnyszitter), s elő fog bújni. Akik korábban kértek keresést, a 3. oldalon találtuk meg Náluk.
    Ha így sem találod, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, mert ezek nélkül nem tudok ellenőrzést végezni Nálad.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  20. krisztabanya

    krisztabanya Fórum nagymestere

    Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy a Piccoló láda által megnyert nyeremények, figurák a TP-on kívül mit adnak. Meg tudom ezt valahol nézni?