Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

Sali~*.* Mindentudó orákulum

Köszönöm szépen, a percet néztem, az óra tudom, hogy késik.
    Már jegyzetelek.:(

Sali~*.*.* kedveli ezt.
  2. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Sziasztok, kérdésem, hogy ha MOST van 100% terménybónuszom, tehát még tart, belealtatom a fákat (prém), és csak 4-5 nap múlva veszem elő, akkor hány termést adnak? Az első (esetleg második) érési idő beleesik még a bónusz idejébe. Köszi!

3. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Minden termésbónusz akkor hat, ha aratáskor aktív. És hasonlóan, minden időbónusz akkor, ha ültetéskor (fatelepítéskor vagy ól tápozásánál) aktív.

4. nolina1965

Imádom a rövid, szabatos megfogalmazásaidat! Így most tiszta. Köszönöm.
    Hadd kérdezzem még meg, hogy ha van prémem, de valamiért ki van kapcsolva az automatikus szüret, a fák érése attól még folyamatosan működik, vagy az is leáll és csak aratáskor indul újra?
    Gratulálok a TOP-hoz!

5. -BombadilToma-

Köszönöm.
    Nekem ugyan sohasem volt prémem, így majd kijavít valaki, ha tévedek; úgy tudom, a fák érése független a kapcsoló állapotától. A lényeg, hogy bekapcsolt aratóval ne lépj be az érintett területre. Amikor belépsz, és aktív a faarató, akkor az utolsó aratás óta eltelt időnek (de legfeljebb egy hétnek) megfelelő termést takarítja be. Használhatod úgy is, hogy naponta aratsz a faaratóval, mert azt az előnyt így is megkapod, hogy a beért fák nem állnak, nincs kiesett idő. Én például a 20 órás fákat 24 óránként aratom, ott 4 óra kiesik; de prémmel ez nem gond.

6. nolina1965

Köszi!
    Közben az ugrott be, hogy ezek szerint, ha van egy terület, tele fával, bekapcsolt automata faaratóval, és altatom 1 hétig, majd valami event miatt sikerül 100% stb. terménybónuszt kipörgetnem, akkor ez az egész heti termésre kifejti a hatását?
    Egyébként igaz, ha folyamatos a prém, az legalább heti 1 db plusz érést eredményez 20 órásoknál (5x4 óra+ 2x4 óra). Nekem is azóta van, mióta a fürge malmot beleintegrálták. Úgy már nem annyival több a havi díj, hogy sajnálnám BP-től és kényelmesebb az életem, ill. élvezek még 1-2 dolgot belőle, pl. a fákat is. TP miatt sokszor rakok 12 órásakat, bár csak 1x tudom őket aratni...

7. -BombadilToma-

Alapvetően igen. A kerekes és rekeszes bónuszok tudtommal visszamenőleg is hatnak. Viszont volt legutóbb egy felhő (+1 faterméssel), amit Fätum tesztelt, és az úgy tűnik, nem hat visszamenőleg.

8. varga1234

varga1234 Fórum nagymestere

Mi történt a farmmal?Nem jön be.

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, végezz egy egy alkalmi takarítást, majd azt követően próbálj belépni a farmra.

Ha továbbra is gond lenne, akkor kérem a farmod azonosító adatait az ellenőrzéshez.

Köszönöm az együttműködésedet, a türelmedet!

varga1234 kedveli ezt.
  10. Bocibokréta

Bocibokréta Járnitanuló

Miért múlt el a havas háttér? Még tél van és szép volt.
    Páncél Pannit mikor lehet venni?

11. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Mindig a fejlesztők döntik el, mikor kerül be a játékba a télies grafika és meddig tart. Idén eddig tartott.
    Soha nem tudjuk hetekkel-hónapokkal előre megmondani, mikor lesz egy bizonyos akció. Már volt panni vásárlására lehetőség a múltban és minden valószínűség szerint lesz a jövőben is. Az időpont azonban előre nem meghatározható.

12. méhecske53

méhecske53 Utánpótlás-írogató

Szia! Azt szeretném megkérdezni, hogy véletlenül kitöröltem a varázsfámat, eltűnt nem találom sehol. Újat a Bölcstölgynél tudok venni. Köszönöm

13. Pokimoki72

Pokimoki72 Fórum hercege

Szia.
    Biztosan nem tűnt el szerintem.
    Ugye a dekoroknál kerested és nem a fáknál?

14. méhecske53

méhecske53 Utánpótlás-írogató

Szia, megtaláltam, most tűzesetesebben átnéztem és meglett. Köszönöm

15. GreekYogurt

GreekYogurt Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Pár perce ültettem olasz kölest és adtam neki vizet. Az érési ideje viszont így nem egyezik az érési idő táblázatban foglaltakkal.
    Elképzelhető, hogy a táblázatban szerepel rosszul? Ott ugyanis 16:15 óra a teljes érésidő szemben a valódi 19:15-ös idővel.

16. mamarygen

Szia!

Valóban elírás történt a táblázatos értéknél.

Az olasz köles érési ideje a farmon látható értékkel a helyes: 19:15 óra

NévAnimációKépSzintÉrési időTp
    (1x1-re)
    PajtaértékGazdabolti
    ára/db
    KategóriaMegjegyzés
    Csipkebogyó[​IMG]97.19:0037,25110620egyéb
    Margaréta[​IMG]100.08:001648645virág
    Olasz köles[​IMG]103.19:1539119675gabona

Ezt az érési időt jelentősen lehet csökkenti két termékkel is.
    A piacon beszerezhető a Boldogságszérum és a Csodatinktúra is mely a farmos gabonák érési idejét csökkenti.
    Ezek alkimista termékek, melyeket el lehet készíteni, de vásárolni is lehetséges a piacon.

Érdemes utánajárni, megismerni, milyen segítő termékek állhatnak a rendelkezésre az egyes típusú növényfélék termelési idejének rövidítéséhez.

GreekYogurt kedveli ezt.
  17. bubus87

bubus87 Fórum-zöldfülű

Szép napot !
    Szeretném kérdezni, hogy a TOP nyeremények jóvá lettek már írva?
    Köszönöm !

18. mamarygen

Szia!

Nincs információnk arról, hogy befejeződött-e az ellenőrzés.

Várj türelemmel, kérlek. Mások is így tesznek. Vagy kérdeznek.

Köszönöm.

19. GreekYogurt

GreekYogurt Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen. :)

20. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Sziasztok!

Turbómalomtól lemaradtam volna, vagy még ebben a hónapban nem volt?