Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Elhasználtad az aktuális játék mind az 5 tortalapátját, lecserélted a sütiket a tálcán.
    Ahhoz, hogy ezt a játékot zárni tudjad, ahhoz két sütit le kell tenned, az elsőt mindenképpen a gyertya oldalához!
    Utána a zöld pipára kattintva továbbléphetsz !
    A kollégám ellenőrzése alapján, a kép nálad készült.
    upload_2022-1-24_19-30-17.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  2. kármar

kármar Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    oroszlán67 USER ID:15533537
    A születésnapi eventem lefagyott teljesen tegnap óta,1 kockát letettem,és nem cseréli ki a torta kockát,igaz tegnap a csere lehetőséget kihasználtam,és nem dobott olyan lehetőséget,amit feltudtam volna használni.A lehetőségek csak fekete-fehér és pont A 93.dik résznél tartok,malomba is őrlőm ami kell,de egy helyben állok.Én már itt befejeztem?Köszönöm,ha valaki válaszol.

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Egy frissítést követően most már jó lesz, tudod folytatni a játékot.

4. ErzsiMama

ErzsiMama Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Erzsi19551112 USER ID:51274197 Kaptam egy kódot,amit nem tudok aktiválni.Azt írja ki,hogy nem létezik.Kérem ha tudtok segítsetek Előre is köszönöm

5. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia ErzsiMama!
    Kétféle kód van a játékban.
    Az egyik egyéni, a farmhoz rendelt kód, amit e-mailban kapunk, ha bejelöltük "Üzenet küldése" szöveget a Saját fiókunkban.
    Ezt a kódot * nélkül kell bemásolni a farmos, kódos ablakba!
    Próbáld meg kézzel pontosan, csupa nagy betűvel beírni!
    A másik kód, az a fórumon olvasható, azt onnan kell másolnia, majd beilleszteni a kódos sorba.

6. Gaszton

Gaszton Járnitanuló

Segítségeteket szeretném kérni. Kaptuk a szülinapra a három felhőt. Sajnos a 2. felhőre nem találom az Őszi piknik, a 3. felhőről a Hideg fürdő. Kérlek, ha tudtok segítsetek hol találom őket. Köszönöm.

Gaszton
    ID 11797097

7. lodenkabat

lodenkabat Utánpótlás-írogató

Én is megkaptam a 3 felhősört, összesen 4 db hiányzik belőlük. ???

8. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, újra tekintsd át a farmod tárgykészletét.
    Ha átvetted ezeket a tárgyakat az adott hónapokban, akkor azok biztosan a farmodon vannak.

A felhősorokat is át kellene tekintened. Oda is rakhattad.

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Szisztematikusan, lépésről lépésre vizsgáld át a területeket, a felhőidet, kérlek.

Ha átvetted ezeket a dekorokat az elmúlt évben Rackótól, akkor azok csak bújócskáznak most.

10. boszi52

boszi52 Rutinos

Sziasztok,kaptunk 3 felhősort és nem tudom,hogy ezek meg vannak e az én birtokomba Tavaszi sürgölődés,Pillangó stilus,Szálló levelek,Őszi piknik, Papirrepcsik, Hócsata,Hólabirintus,Toboz és kerszt,Szorgalmas mint a medve ID 17777046

11. |Tamás|

Szia!
    Kérlek nézz körbe alaposan a farmod összes területén, és a nem tematikus felhősorokon.
    Amennyiben megszerezted, akkor ott kell lennie, hisz nem cserélhetted el.

12. Marik33

Marik33 Törekvő

SZervusztok ajándékba kaptam + felhőket de nincs elem amit rá tegyek egy-egy db. kivételével.A Jákékkal kész vagyok Ott már semmit sem kapok tudjátok mi a megoldás?

13. |Tamás|

Szia!

Az elmúlt évben minden hónapban minimum 21 rackó ajándékot kellett átvenni, akkor kaptunk 1-1 dekort. Azokat lehet a felhőre tenni.

14. Marik33

Marik33 Törekvő

Köszönöm

15. boszi52

boszi52 Rutinos

ID 17777046 megint én kérném,hogy legalább ezt a kettőt nézzétek már meg,hogy megvan-e ha igen hol Széálló levelek, Őszi piknik a többit megtaláltam

16. |Tamás|

Szia!
    Kérlek nézz körbe alaposan a farmod összes területén, és a nem tematikus felhősorokon.
    Amennyiben megszerezted, akkor ott kell lennie, hisz nem cserélhetted el.

17. boszi52

boszi52 Rutinos

mit gondolsz a többit,hogy találtam meg,? nem tudom mért nincs minden játékmezőn egy kereső amibe beírná a dekor nevét és egy nyil megmutatná,hogy hol van., annyi dekor van,hogy az ember átsiklik ezeken.Hogy lehet megtudni,hogy melyik a temetikus felhősor,hisz már rávannak téve a felhőre és nem tudom megállapitani,hogy hol nézzem.Régebben megadtam az ID számot és megtudtátok nézni,hogy hol van amit kerestem,nem tudom,hogy most ez mért nem sikerül.

18. |Tamás|

Szia!

Tegyél be mindent a menübe akkor, és a menübe van kereső.
    Ha tudnád, hogy hányszor könyörögtünk már a mezőn lévő kereső után.
    Felhőnél is hasonlót tudsz tenni.

Kapacitás hiánya miatt nem tudjuk mindenkinek egyesével megkeresni a dekorokat. Sajnálom.

19. kakasdomb

kakasdomb Junior szaki

Szia! Miért nem tudom a bölcs tölgyön kiváltani a fákat? Van elég csillagom.

20. |Tamás|

Szia

Az előtte lévő rúna ki van váltva?