Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Megtennéd, hogy leírod a farmod azonosító adatait? (farmnév és ID-szám)

Csak ezek ismeretében tudunk, tudok ellenőrzést végezni.

Köszönöm, ha ezt nem felejted el megírni!

2. afranya1945

afranya1945 Fórum ismerője

Elnézést, írom.ID24400208 afranya1945

Köszönöm,megkaptam

Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.4.22
  3. mamarygen

Az ellenőrző panel információja ezt az időpontot mutatja:

Kezdő rostmályva mennyisége 5 db, 2022-04-28-n 15:54:19 órakor megérkezett a farmodra!

4. elsolking

elsolking Fórummogul

Szia!
    Légyszi nézzél rá a farmomra. elsolking 30405316
    Vagy nem értek valamit, és csak dobálom befelé a dolgokat, de nem látom, hogy az ébresztési random ajándékokon kívül kaptam volna valamit.
    köszönöm

5. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kolléganőm megnézte nálad a játék aktuális állását:

elsolking.png

Kérjük, használd a "Befejezés" - gombokat, amik nyíllal lettek jelölve. A ludat próbából befejezte helyetted a kolléga, rendben fel is ugrott a szint teljesítéséért járó ajándékos ablak:
    elsolking részlet.png

Kérjük tehát, hogy amikor úgy látod, teljesítetted az állatonként kért feladat minden elemét, akkor használd a "Befejezés" gombokat, hogy megkapd a megérdemelt ajándékokat.

6. gamandor

gamandor Junior szaki

Sziasztok !
    Én is segítséget szeretnék kérni. Megvettem a 449 Ft-os felhősort és nem találom.
    ID: 4543891
    Előre is köszönöm a segítséget !

7. Enike**

Szia!

Kolléganőm ellenőrzése alapján ma, 2022-04-29-én 10:09:22 órakor vásároltál:
    Vidéki gazdálkodás felhősor csomagot egyéni ajánlatban a hírek felületéről.
    vidéki fsorcsomag tartalma.png

A két felhősort fel is töltötted dekorokkal.

zsani_apja kedveli ezt.
  8. gamandor

gamandor Junior szaki

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !

Enike** kedveli ezt.
  9. elsolking

elsolking Fórummogul

Köszönöm, de hogy tudom elővarázsolni a Befejezést, mert nekem csak Felébresztés gombom van?

10. Enike**

Szia!

Akkor azóta valamit mégiscsak csináltál, hiszen amikor a kolléganő ellenőrizte, mind a 4 állatnál 1.szinten jártál, és ott voltak a befejezés gombok.
    Nem tudom, hogy most hol jársz a feladatokban, de végezd el az állatok felébresztését. És csak azt a feladatot csináld, és annyiszor meg az adott állatnál, ami feladatot az adott szinten a pöttyök színével és számával kér a barna részben. Ellenőrizni tudod, hogy melyik állathoz mi hiányzik a sárga részben.

példa:
    Lúd

Piros négyzettel jelöltem, amit kér a feladat. Kékkel látod, hogy hogyan lett teljesítve. Tehát csak azt a részt kell megcsinálni, ami adott állatnál színessel be van pöttyözve, annyiszor, ahány pötty szerepel nála. A lúdnál 2 metszés (metszőolló feladat) van, és 1 betakarítás (paradicsom feladat). Ha ez megvan, akkor megvan a lúd 1.szintű feladata. Felébreszteni 2 szupertáppal, vagy gyümölcsös zsák malomtermékkel lehet.

11. elsolking

elsolking Fórummogul

Megvannak, köszönöm szépen!

Enike** kedveli ezt.
  12. afranya1945

afranya1945 Fórum ismerője

Helló! Nem tudom mit csináltam rosszul, de nem találom a befejezés gombot! ID24400208 afranya1945

13. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia !
    Először a Felébresztés szövegre kell kattintanod és utána a Befejzés szöveggel tudsz újra indítani 1-1 műveletet az állatkákkal!
    [​IMG][​IMG]

14. Hrózsa

Hrózsa Fórum ismerője

Ne haragudj, de nem tudtam tegnap válaszolni. Ma is előállt a +2 terméshozam. Megnéztem az ikont, hasonlít a Jack ajándéka figurához. Átnéztem a felhőket, de nem láttam. Feleslegesen nem szerettelek volna Téged és másik modit sem terhelni, de most már nagyon kiváncsi vagyok honnan jön a +2 terméshozam. Ha lesz időd, légy szíves nézd meg. Köszönöm szépen előre is. ID 8922744

15. mamarygen

Szia!

Hidd el, nem terhelsz az ilyen ellenőrzéssel.

Köszönöm az azonosítóidat.
    Valóban nem felhő adománya ez a +2 db termés.

Jack ajándéka (+) dekor adja.
    A világítótorony területén van kihelyezve, aktiválod is.

2022. április 24-én 19:20:14 órától van ilyen különleges dekorod, ez "Piccolo" titokzatos ládából fejlődött ki.

Vigyázz rá, akkor használd, akkor aktiváld, amikor szükséges!
    Érdemes lehet a világítótoronynál szem előtti helyre átraknod, ahol az indítása nem esetleges. (más területre ne helyezd át!)

Jó játékot kívánok a továbbiakban is.

16. Hrózsa

Hrózsa Fórum ismerője

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! Vigyázni fogok az aratásnál.

mamarygen kedveli ezt.
  17. farmersanyi1

farmersanyi1 Utánpótlás-írogató

Szia ! Szeretném megkérdezni,hogy a Az utolsó kő kitehetőre ráteszem a mind a két fejlesztést akkor a szintlépő ládát már nem adja? Csak a a bónusz láda III-at, vagy mind kettőt. Előre is köszönöm a segítséget. farmersanyi1

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Csak az egyiket adja.
    Amelyik fejlesztést felteszed az alapra.
    Sajnos választanod kell.

farmersanyi1 kedveli ezt.
  19. Marik33

Marik33 Törekvő

Jó reggelt bajban vagyok véletlenül levettem a kacsakata LX fámat szeretném vissza tenni és nem találom.néztem a fáknál virág ikonnál és nincs kérlek mondjátok meg hol van vagy végleg el veszett köszönöm szépen. marik33 ID14174638

20. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A fák között keresd. Egész biztosan nem veszett el. Írd be a keresőbe a nevét (már a kezdő KAC betűsorra ki kell adnia).