Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tudom, hogy mi lehet nálad a probléma, én tudnék vásárolni.
    Bal oldalon a Piros kosár / Kombájn / Felszerelés fülre kattintva éred el a bájitalt. Egyszerre maximum 100 egységet tudsz megvásárolni, vagy attól kevesebbet. Ha van elég csengőpengőd és megfelelő mennyiséget állítasz be, akkor sikerülnie kell.
    Amennyiben továbbra sem sikerül, kérlek hozz farmnevet és farm Id számot, hogy be tudjunk nézni hozzád.
    A kép nem nálad készült.:
    upload_2024-3-15_11-12-28.png

    Köszönöm:)
     
  2. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Nem udom elindtani a frmot 56 százalékig elegy de tovább nem mit tudok vele csinálni hogy elínduln a játék?
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensben vagy böngészőben észlelted a problémát?
    Jelenleg nem tapasztalunk hibát a játék elérésében.
    Mivel nem hoztál Farm nevet és Farm ID-t, így általános dolgokat tudok csak javasolni:
    Mindenképpen javasolt az internet sebesség ellenőrzése, lehet segíthet a WiFi router/modem és a számítógép újraindítása - lassabb internet okozhat ilyen jelenséget, amit írtál (előbb a gépet kapcsold le, aztán a Wifi routert/modemet, majd pár perc pihenő után előbb routert kapcsold vissza, aztán a végén a gépet).
    Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni, illetve minden belépés előtt törölni a "sütiket" (Cookies), és ürítsd a Gyorsítótáradat. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, s utána a kliens újra telepítése.
    Ha ezek közül egyik megoldás sem vezet eredményre, akkor várom az információkat és azonosító adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Köszöm a sgítséget de én nem értek a géphez és most egyedül vagyok
     
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Segítséget kérnék! A farmon megcsináltam a múzeumos gk. de nem találom! Utólag olvastam hogy a 2.-kat csak farm aranyért lehet kiváltani! Akkor én most hova adtam be és mire ha az volt kiírva hogy múzeum a gazdaköribe! Köszi! id: 21356122
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a gazdaköri feladatokban a múzeumhoz fejlesztést tudsz szerezni, nem új múzeumot. A fejlesztéssel a meglévő múzeumod kapacitását tudod megnövelni, tehát, ha fejleszted, több dekort tudsz benne elhelyezni.
    Itt olvashatsz erről bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/múzeum-raktárház-új-típusa-2022-június.22523/#post-1267352
    A megszerzett múzeum fejlesztéseket a jövőben is fel tudod használni.
     
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia!Llehet hogy nem volt minden feladat megcsinálva csak az ezüstök és most azt fejeztem be? Már régen volt mikor megszereztem és a 2.fejlesztése is megvan ! A lényeg most kiváltottam farmaranyért mert a most kapott dekorokat már nem tudtam másképp kihelyezni de a% miatt amit adnak megéri! Köszi hogy foglalkoztál velem!
     
    -ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.
  8. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Szeretném elküldeni a Farm nevét mamugci44 ID11354999 hátha ez segítség lenne a hibakeresésben! Köszi!
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a gépedre én nem tudok innen a távolból ránézni, ahhoz ismerőstől, családtagtól kell segítséget kérned. Benéztem Hozzád Chrome böngészőben, de nem tapasztalok problémát. Gond nélkül bejutottam, minden területre át tudtam lépni, event ablakok is problémamentesen betöltődtek.
    Itt a Főfarmod, ahol beérett az event növényed:
    upload_2024-3-15_20-15-12.png

    Azontúl amit az előző válaszomban írtam, mást nem tudok javasolni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. spora04

    spora04 Járnitanuló

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy rendben van-e az hogy három üdítőt arattam le egy időben a második emeleten és csak egye üdítőt kaptam. Köszönöm a választ. I.D.:33897898Spora04

    Spora04 Bocsánat az első emeleten
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.3.24
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    először is áthoztalak a Panaszládából segítségkérő topikba, az ilyen kérdéseknek itt a helye.
    Másrészt, ha vmit kifelejtesz a bejegyzésedből, akkor ne újat írj, hanem használd a bejegyzésed alján található Szerkesztés gombot - most a két bejegyzésedet összevontam.
    Köszönöm, ha a jövőben figyelsz erre.
    S akkor térjünk a kérdésedre:
    - Limonádét (1. emeleten) eddig 6 alkalommal gyűjtöttél be (2024-03-14 15:06:04, 2024-03-14 20:13:38, 2024-03-15 03:26:32, 2024-03-15 08:47:16, 2024-03-15 14:50:35, 2024-03-15 20:46:35)
    - Szénsavas üdítőt (1. emeleten) is 6 alkalommal gyűjtöttél be eddig (2024-03-14 15:06:19, 2024-03-14 20:13:48, 2024-03-15 03:26:41, 2024-03-15 03:26:41, 2024-03-15 14:50:43, 2024-03-15 20:46:55)
    - Narancslevet (2. emeleten) eddig 5-ször arattál (2024-03-14 16:23:19, 2024-03-14 21:24:14, 2024-03-15 07:09:10, 2024-03-15 12:10:02, 2024-03-15 17:20:05).
    Ezek mind jóváírásra is kerültek Nálad - a kép Nálad készült az imént:
    upload_2024-3-15_21-30-4.png
    A 2. szinten később kezdted az aratásokat, egy szűk óra múlva tudod ott aratni a 6. darabot a Narancsléből.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, vihence, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  12. szeva123

    szeva123 Junior szaki

    Segítség!
    Tegnapról mára becsukódtak az ajtóim az Oroszlán barlangjában. Azt mutatja, hogy csak egy ajtót nyitottam ki eddig, pedig már a teljes első kört végigcsináltam, már három négyzetet is felhasználtam, már három jelet kért az ajtónyitáshoz.
    Gazda: szeva123 ID: 33821484
    A segítséget előre is köszönöm.
     
  13. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Sziasztok!
    Mondjátok meg kérlek, hogy a Piccoloból nyert multitaszking zseni mire jó! Mit ad, ha leszedem?
    Köszönöm
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A multitaszking zseniről ezen a linken tájékozódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-láda-rejtelmei.20603/
    Multitaszking zseni (+)>>KATT<<
    Multitaszking zseni
    [​IMG]
    Érési idő: 23:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 60% TP bónusz 2 órán keresztül
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (a teliholdas területeket kivéve)
    Learatható: 40-szer
     
    Swartsch, vihence és Kuzdern kedveli ezt.
  15. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    Segitséget kérnék a gyopárvölggyel kapcsolatban. Ha vásároltam termelési előfizetést, akkor külön még meg kell vásárolni a kertész előfizetést és a másikat is ami a fás területre hat? köszönöm a választ ID: 1865723
     
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Igen, mivel a termelés segítő az előállító helyeken nyit ki egy rekeszt, ezáltal +1 termelési helyed lesz az alapokon kívül. További +1 helyet nyithatsz a Főkulcs segítségével.
    A kertész és erdész segítőkkel viszont az ültetés/trágyázás/aratás műveletet tudod elvégezni.
    Érdemes a segítő páros előfizetést aktiválni, ilyenkor 24 óránként + ajándék gyűjthető be a segítőktől a kertben és az erdőben is. Ez csak akkor van így, ha nem farmarannyal vásárolod a segítőket.
    Itt tudsz olvasni róla.
    Sikeres haladást kívánok:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.24
    Swartsch, Kuzdern, Othep és 2 más kedveli ezt.
  17. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Nagyon köszönom a segítséget!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Központnak továbbítottuk a problémád.
    Válaszuk megérkezéséig szíves türelmedet kérjük.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Megjött a Központ válasza: néhány játékosnál jelentkezik a megjelenítési hiba a kijelzőnél, de az ajtók rendben vannak.
    A beadandók nem vesznek el, az ajándékokat a játékos megkapja, tud haladni problémamentesen.
    Folytasd nyugodtan az eventet.
    A második kör 2. ajtójánál tartasz a Játék naplója alapján.
    A kijelzőt hagyd figyelmen kívül.
     
  20. Norbi005

    Norbi005 Járnitanuló

    Sziasztok,
    A mostani eventben az első kört szinte végig csináltam, utolsó szinten vagyok. A felvétel indul kitehetőt nem kaptam meg, utána lévő szinten a papagájtollfát igen.
    Hogy van ez? Köszönöm.