Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Az állandó fül mindenkinek üres, mivel limitáltak lettek az eddig állandó termékek is.

A linkre kattintva olvashatjátok a hivatalos értesítőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmáruda-kínálata-változik-2020-június-24-től.19676/

Goldros és Kuzdern kedveli ezt.
  2. Goldros

Goldros Aktív író

^^Ayumi^^ kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Törzsjátékos

Szép napot!

Olyan kérdésem lenne, hogy feljött egy ajánlat, amit meg is vettem, Szuper mammutfa jött vele (nem tudom hogy hívják a csemete formáját ennek a fának, elnézést). Viszont sem a naptárban, se sehol nem találtam, hogy mi volt ez és meddig tart. Ha nem mini-event, akkor mi volt? Egy egyszer ajánlat ? (korábban láttam már ilyet) Azt láttam, hogy farmonként egyszer vehető meg, gondolom ezért nem találom a farmomon, de a fúrumon se akadtam nyomára.
    Elnézést, remélem érthető mi a gond.

Azonosító: Gazda: ^^Ayumi^^ ID: 46821599

4. Othep

Szia.

Igen, ez egy egyedi ajánlat.
    Nem mindenkinél jelenik meg, és 2-3 napnál tovább nem szokott tartani.

^^Ayumi^^ kedveli ezt.
  5. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Törzsjátékos

Rendben, nagyon köszönöm a választ

Othep kedveli ezt.
  6. Eryca964

Eryca964 Utánpótlás-írogató

Sziasztok ! Miért nem lehet látni a farmárudába az állandó termékeket ? Miért nem lehet vásárolni?

7. Othep

Szia.

Csak az oldal tetejéig kellett volna visszaolvasnod a válaszért.

Az állandó fül mindenkinek üres, mivel limitáltak lettek az eddig állandó termékek is.
    Így gyakorlatilag az a fül kiürült.

A linkre kattintva olvashatod a hivatalos értesítőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmáruda-kínálata-változik-2020-június-24-től.19676/

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. nyific

nyific Fórum elő legendája

SziaKékmadár! Köszi a választ.
    A z op.rendszer telepítést, és minden mást informatikus végezte, de valami nem stimmel a Firefox böngészővel, mert a farmon nem mindig működik, ezért próbálok én segíteni neki, de most már hétfőn jön, és mindent töröl, és újra csinálja az egészet...:eek::music:

9. csi48

csi48 Törzsjátékos

erzso51 és Othep kedveli ezt.
  10. Jánosgazda58

Jánosgazda58 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Megtudná nekem mondani valaki, hogy a Bambuszvillám fejlesztésnek mi az alapja. Köszönöm a választ.

11. franyo121

franyo121 Fórum ezredese

Szervusztok!
    Felvilágosítást kérek a "DÓM" talányos tiki-tenyészettel kapcsolatban! Mi fejlődhet ki belőle? Az Enciklopédiában nem találom a vele kapcsolatos tájékoztatót. Előre is köszönöm a segítséget!

12. Othep

Kuzdern kedveli ezt.
  13. Othep

Szia.

A Dóm talányos tiki tenyészet legújabb kedvencünket, az Agámát rejti.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/threads/dóm-talányos-tiki-tenyészet-állandó-gazdaköri-küldetéssel.19647/#post-1105921

Ha valami ennyire új, hogy nem találod az Enciklopédiában, fellelheted az Eventek között, mint akciót. :)

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. .rózsabimbó.

.rózsabimbó. Járnitanuló

Sziasztok
    Egy kis segítséget kérnek mivel tudok több terményt pl kókusz kebelkosárt darabszámát növelni.
    Köszönöm

15. Othep

Szia.

2 db ismertetőt tudok ajánlani:
    Bónuszlexikon
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/

Felhősorok ismertetője
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/

Példaként tudom mondani a Tojásmániás húsvéti nyuszi szállást, mint házikedvencet és a kamrapolcon fellelhető Teljes bevételi bónuszokat, vagy a Műhelybevételi bónuszt.
    Partyeréken is pörgethetsz Terménybónuszt.
    A felhősorok ismertetőjét azért linkeltem be, mert abban is elkezdhetsz gondolkodni, hogy és/vagy a termelési időt is lecsökkented.
    Így egységnyi idő alatt több terményt tudsz előállítani.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Accra24

Accra24 Aktív író

Sziasztok, miért nem aktív az a lehetőség, hogy név szerint válasszak ültetendő növényt? eddig volt egy kereső ablak

17. Othep

Szia.

Ott van az most is.
    Talán csak elállítódott valami a vetőtábládon:

upload_2020-6-28_10-38-56.png

Kuzdern kedveli ezt.
  18. franyo121

franyo121 Fórum ezredese

Szervusztok!
    Valamit nagyon félreértek. A "Profik a magasban - 2020 június" eventet teljesítettem. A "Rozsdás bambuszvillám" kitehetőt megkaptam. A kitehető a táblázat szerint a "Teliholdas területek" kivételével, felhőkre és minden területre kitehető. Mégis a következő üzenetet kapom, mikor a felhőre szeretném tenni : [​IMG]
    Vajon hova tűnhetett, mert a váza ikon alatt ott van?

19. Othep

Szia ismét.

Építsd össze egy üres földterületen a Rozsdás repcsit a fejlesztésekkel és így már felhőre rakhatod.
    (Ki kell pofozni, hogy a felhők fölé szállhasson. ;))

Kuzdern és franyo121 kedveli ezt.
  20. franyo121

franyo121 Fórum ezredese

Köszönöm a segítséget! Nem mertem összeépíteni, mert emlékeim szerint az összeépített kitehetőket nem lehetett felhőre rakni.