Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ..Sarah9..

..Sarah9.. Járnitanuló

Köszönöm szépen!

Enike** kedveli ezt.
  2. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Kedves Játékosok!

A Központ tájékoztatása alapján a minijáték indításakor tapasztalható hiba elhárult, a minijáték immáron gond nélkül indítható és játszható!
    Kérjük, hogy a farmon egy ki-és belépéssel indítsátok újra a játékot, majd az eventablakba belépve indítsátok az elkészített minijátékot.

Köszönjük a türelmet!

Az erről szóló hivatalos értesítést itt olvashatjátok:

https://board-hu.farmerama.com/threads/pizzaparti-2-2022-június.22518/#post-1268206

3. fontebuona

fontebuona Utánpótlás-írogató

Kis segítség kellene. Hol tudom megnézni az aranybanán készletemet? Belépés után leszedtem a felhőket, majd a Bahára mentem és ott is csak a csillagokat látom. A pajtában az egyebek között sincs és a maja majmok szentélyében is csak a felhasznált banánok mennyiségét látom, valamint ott is a csillagokat.

4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az általad észlelt gond: megjelenítési probléma.

Net ingadozása, illetve a gépen a sok elhasznált internetfájl mennyisége lehet a ludas.
    Ezt egy napi belépést megelőző ccleaneres takarítás megoldhatja. A net pillanatnyi szolgáltatását a hiba idején egy speed testtel lehet ellenőrizni.
    Ha webes böngészővel játszol a farmos játékkal, akkor egy másik böngészőből is érdemes lehet megnézni, ott miben más a látvány.

Ha megjelenítési a gond, akkor egy f5 gombbal a frissítés helyreállíthatja a farmon a látványt. (esetleg egy kilépés, majd visszatérés a játékba)

Amennyiben a javasolt lépések nem hoznak eredményt, kérlek, add meg a farmod azonosító adatait.
    Igyekszünk segíteni az információkkal.

5. fontebuona

Szia!
    Köszönöm a gyors választ. Majd, ha lesz időm rá, végigjátszom az ajánlott lépéseket. Ha nem változik, akkor kérek segítséget.
    A raktár egyebek fülén a kereső összevisszasága is ettől lehet? Már nagyon régi kérés volt, hogy a plusszos tételek külön legyen kereshetők, erre nincs valami válasz, hogy egyszer majd megoldják? A piaci előzmények rendbetétele mikorra várható? Nagyon esetleges, hogy mi szerepel benne, nem megbízható.

6. mamarygen

Szia!

Ígéret van arra, sőt vannak kedvező lépések, de nem tartósan még a raktárban való keresés megoldásához.
    A javítás a központi kollégák munkája, a prioritások szabják meg, milyen a feldolgozás, a tartós javítás tennivalója.
    A pluszos dekorok a keresőben jól elérhetők. Mindössze egy + jel kell a szűrő ablakában, és ha van ilyen dekorunk, akkor az a váza ikon alól előkerül a rendszer segítségével.

7. fontebuona

Köszi, ezt a + jel beírását még sosem hallottam. Kipróbálom :)
    Kipróbáltam, valóban ez működik, de ez logikus is. Igazából arra gondoltam, hogy azon tételek gyűjtése, amit valami pluszt adnak (láda, stb.). Erre sincs még megoldás a közeljövőben? Nagyon macerás így a dekorok kezelése 5 területen.

Utoljára szerkesztett: 23.6.22
  8. Búvész

Búvész Aktív író

Sziasztok! Az elmaradt Turbómalom vásárlás várható mostanában? Köszönöm ha van róla információ!

9. mamarygen

Szia!

Egyelőre nincs még információnk a Turbómalom akció közeledéséről.

Ha lesz, a fórum Központi részlegében írunk erről bejelentést.

Türelmet kérünk addig!

10. §Böbe13§

§Böbe13§ Fórum parancsnoka

Sziasztok!Az eventtel akadt egy kis gondom,világít minden lámpám és minden alakzaton pipa van,de itt még közel sem tartok.
    Mit csináltam rosszul?
    ID:17502368

11. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Nagyon nem jó valami, amiket beadtam, újra kéri stb...

12. mamarygen

Szia!

A jutalmakat igényelni kell.
    Te az összes lámpást meggyújtottad, de nem igényeltél semmit.
    A világító lámpások és a pipa jelek mutatják, mit tudsz ebből választani. De csak 1 alakzat jöhet szóba.

Lesz sajnos így "veszteség", de a legjobb választásod a 8. alakzat lenne. (jobb oldali részben a beváltás gombot vedd igénybe, ha döntöttél, mely alakzat lesz a kívánságod)

szöszi50 kedveli ezt.
  13. §Böbe13§

§Böbe13§ Fórum parancsnoka

Köszönöm szépen!Igy jár az,aki ingajáratban van a valós és a virtuális kertje között,egyikkel sem halad!:(

14. mamarygen

Szia!

Az egyes alakzatokban előfordul az azonos lámpások sorozata is, amit egy mintához már használtál.

Ez nem hiba a játékban.

Mindig csak azokat a lápásokat érdemes kattintani, megvilágítani, amik az általad választott alakzatban szerepelnek. (mellé választhatsz plusz lámpást is, ha szeretnél olyan jutalmat, amit a plusz lámpás adna)

Az alakzat kialakítása után jobb oldalon a beváltás gomb a végső lépés.

Ninett79 kedveli ezt.
  15. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    Igen,köszönöm, de a beváltással sokat kell játszani. Most nagy nehezen sikerült. :)

16. Búvész

Búvész Aktív író

Köszönöm! Szép estét sikeres eventet!

17. Namiamano

Namiamano Fórummogul

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a Tűzijáték mestere (+) dekort csak a "Házikedvencek és bónuszt adók" betakarító szedi le, vagy a normál "Betakarító" traktor is?

A leírásában nem szerepel, bízom benne, hogy Gyepek uraként használható.

Köszi: Nami.

18. marika0507

marika0507 Junior szaki

Kérlrk segíts .van múzeumom,csak nem tudom hova kell rakni,s mit teszek bele?

19. mamarygen

Szia!

"A tüzijáték mestere (+)" dekort a tojásaratóval lehet csak learatni. (5 alkalommal)

(a tárgy megnevezésében rövid az ü betű ... még nem helyesbítette a rendszer a megnevezését)

Namiamano kedveli ezt.
  20. mamarygen

Szia!

Kérlek, tanulmányozd a "Múzeum" ismertetőjét: ITT