Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. borbala70

borbala70 Járnitanuló

Szép napot kedves Tamás .

Van egy kis problémám napok óta bármelyik területemre lépek meg jelenik a pékségnek és a többi alkalmazásnak a táblája és váni kel míg betölt kérlek segíts hogy van e rá lehetőség a ki kapcsolására :)

2. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kollégám elfoglaltsága miatt a válasz tőlem érkezik.

Tudnál képet hozni, milyen "alkalmazások táblája" az, ami látszik?

Azt tudnod kell, hogy a betöltést az összes farmos tevékenységek elvégzése érdekében mindig meg kell várnunk.

Várjuk a képet, a feltöltött linket a további segítség megfogalmazásához!

3. borbala70

borbala70 Járnitanuló

Köszönöm szépen a választ :)

A mesterségek völgye Pékség Lekvárfőző Virágkötő Alkimista Természet gy mestere hol az egyik hol a másik jelenik meg be tölt és csinálom a dolgom , képet nem tudtam csinálni ezért irtam le :)

4. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia ismét!

A kép készítése nem nehéz. :)

Több segítség is van a fórumon ehhez. pl: ITT

Ugye, rendszeresen takarítod a gépedet, használod akár naponta többször is a ccleaner programot, különösen, ha eventek is vannak a játékban?
    Ezt különösen akkor kell szem előtt tartani és kattintani a takarítás ikonját, ha több farm is van a birtokodban.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. borbala70

borbala70 Járnitanuló

Igen takarítom a gépet , De azért köszönöm szépen .

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  6. katolikus

katolikus Fórum-zöldfülű

Szeretnék egy kérdésre választ kapni.Ugye, azt írtátok, hogy a Kliens azért lett létre hozva, hogy a gyengébb géppel rendelkezők is tudjanak farmozni.Eltűntek szomszédaim, akik még akkor voltak, amikor volt választás az Unity és a Kliens között.Ezek szerint az Unity már nem használható?Köszi a választ.

7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A játék Unity alapon fut. Mindenkinél. Ahhoz, hogy futtasd, kell egy böngésző. A nagy böngészők sokat tudnak, ezért erőforrás-igényesek. A kliens egy egyszerű böngésző, amiben csak a farm fut.
    A játékot indíthatod egy böngészőből, a régen megszokott módon. Ehhez a jobb felső sarokban lévő zöld négyzetben lévő X-szel be kell zárnod azt az ablakot, ami a kliens letöltésére biztat. Vagy letöltheted és telepítheted a klienst, ekkor a számítógép asztaláról, egy Szalma Palis ikonnal indíthatod a játékot.
    De akármelyiket is választod, ugyanabban a Unity alatt futó játékban vagy.

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia katolikus!
    A Flash támogatása szűnt meg 2020.december 31. -vel.
    Mi még 2021.január 11-ig tudtunk vele játszani, de párhuzamosan a Unity is futott már tavaly év vége óta.
    Most már csak a Unity van, ami játszható webes verzióként a böngészőben, ezen kívül a letölthető kliensben.
    A webes verziónál az alábbi böngészők a támogatottak: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge.
    Akinek a gépe nem bírja el a böngészős kivitelt, annak szoktuk ajánlani a kliensben való játszást, ami egy saját fejlesztésű leegyszerűsített böngésző, de annál is Unityben játszik a játékos.
    Ha a webes verzióval akarsz játszani, akkor a böngésződben megnyitod a játék weblapját, majd a vasúti sínen ücsörgő állatok fölött jobbra levő zöld gomb X jelét kattintva megnyílik a farm a böngésződben.
    Aki pedig a klienssel akar játszani, az EGYSZER letölti a kliens verziót, és utána már csak mindig a Szalma Palinak az asztalon, vagy a tálcára lehelyezett ikonjára kattintva indítja el a játékot. Lényeges, hogy csak egy példányban legyen jelen a gépünkön a kliens, mert különben nem fog rendesen működni.
    Szomszédok ügyében azt tudom tanácsolni, hogy a szomszédkeresőben nézz körül:
    upload_2021-2-23_15-8-53.png Ne idézz másokat, mert azokat a bejegyzéseket törölnünk kell a szabályzat értelmében (olvasd el az első lapon a nyitó hozzászólást). Nézz körül, akit szimpatikusnak találsz, azt hívd meg szomszédnak. Arra is ott van a leírás, hogy hogyan kell.

jófarmerlány kedveli ezt.
  9. katolikus

katolikus Fórum-zöldfülű

Köszi, ezt mind tudom.Csak az a probléma, hogy én már átváltottam Kliensre, a szomszédaim viszont valamiért nem.Most az Unityn próbálok belépni és nem tudok, pedig régen ment.Köszi mindent, nem a szomszédaimban van a hiba.

10. Havasi_Gyopár

Szia!
    Ugyanazt játsszuk mindnyájan.
    Ha a szomszédjaid nem váltottak, annak több oka lehet, de ezt velük kell (kellene) megbeszélni.
    És ha mindazt tudod, amit előtte leírtam, akkor miért írsz olyant, hogy próbálsz belépni a Unitybe és nem tudsz?!
    Amikor most már csak az van, a böngészőben is, meg a kliens is az.

11. kovácspissti

kovácspissti Junior szaki

Sziasztok!
    Hol találom azokat a gazdaköri feladatsorokat, amik majd a 227-es szint fölött jönnek?
    Köszönöm ha segít valaki :D

12. Havasi_Gyopár

Szia!
    A gazdaköri feladatokat, azaz gazdaköri küldetéseket itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/
    A hivatkozás alatt található oldalakon levő feladatoknál az utolsó oszlopban van a teljesítéshez kívánt szint, aszerint keress, ha csak a 227-es fölöttiek érdekelnek. (De akár az utolsó oldaltól visszafelé is mehetsz.)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Hello! Vásároltam egy farmerarany mixelőt de nem találom!

14. szupermuter51

szupermuter51 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!!A kérdésem az lenne, hogy a szezontrófea VIII , miért nem adja a szezon idején szokásos 500 %-ot, illetve csak a Tp-t adja. A választ előre is köszönöm. szupermuter51 ID24796610

15. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A szezontrófea a 2020. évi szezonok idején adta a + jutalmát.
    Az idei évben már a fejlesztett szezonsereg ad + jutalmat.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Farmnevet és ID számot kérnék az ellenőrzéshez.

17. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

afranya1945 ID 24400208

18. Havasi_Gyopár

Szia!
    A menüdben van, a váza ikon alatt.
    Kérlek, mindig a pontos kifejezést használd, amikor keresel valamit, különben nem találod meg.
    A szűrőbe elégséges ilyenkor beírni a + jelet, és akkor is kiadja, vagy Kis FA mixergép (+), vagy mix szótöredéket, de mixelőt semmi esetre sem, mert olyan nincs a menüdben, mivel nem azt vettél.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  19. kösöntyű

kösöntyű Utánpótlás-írogató

20. kösöntyű

kösöntyű Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ de a gépem megfelel bőven az elvárásoknak és persze, váltottam, hiszen muszáj volt. Megértem, hogy beépített üzenetek, de miért kell 3 percenként olvasni és várni amíg pörget ?