Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hevesiricsi

hevesiricsi Utánpótlás-írogató

még egyszer köszönöm meg zavart és bocs nem figyeltem további jó játékot és szép napot icu.

2. rybar49

rybar49 Haladó

köszönöm, hogy válaszoltál
    akkor én így fogok csinálni: az ajánlásod szerint learatom a következő ciklust elmentem a képeket, feljegyzem a növekményt a pajtában és ide teszem Neked. a Te döntésed lesz, reagálsz-e rá. ha igen, akkor szívesen elvégzem a következő ciklus aratását is a javaslatod alapján. nem tudom, jól látom-e de a pitombákat én kihagynám a tesztelésből, mert ott be zavarhat az, hogy a másik 2 területen is azok vannak, ha esetleg bontani kell vmelyik területet event miatt, az bezavarhat az eredménybe, legalább is nehezebbé teszi a számolást. ha a későbbiekben is szükség lenne tesztelni, kísérletezgetni, szívesen megteszem, legalább élvezettel teszek valamit az eddig mostohán kezelt bahán. ne válaszd az egyszerűbb utat, ne zárd le :)

genka53, -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Ok, köszönöm, csak vigyük át majd a témát a Fejlődési taktikába. Itt azt hiszem már maximálisan visszaéltünk a moderátorok jóindulatával. Majd egy eredményt - ha egyáltalán jutunk valamire - visszahozunk.

ladislaw11, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. rybar49

rybar49 Haladó

rendben van, 3 nap múlva ott jelentkezem, remélem megtalálom, nem vagyok egy fórum guru :)

genka53, -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. babi358

babi358 Fórummogul

Sziasztok! Ismét kérdésem lenne, a szezonnál 13 szezon zsetonért vettem, növénybevételi bónuszt. Felírtam szándékosan ,a 4 db -ot most megnéztem a vásárlás után ugyanúgy 4 db van. Hova lett?? ez már a 2. eset ,hogy nem adja meg a rendszer ezt a bónuszt. Jelenleg 6, db- nak kéne lenni.Kérném ,nézzétek meg miért nem kapom meg? ID:13085312

6. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ez egy egy órás, azonnal induló +1 bónusz. Nem azonos a rekeszekbe tehető +100%-os 24 órás Növénybevételi bónusszal.

7. babi358

babi358 Fórummogul

köszi !!! ahhoz képest ,hogy 13 szezonzsetonba kerül nem sokat ér ,mivel 9 zseton volt ,akkor már nem hajtok a szezonra, nem éri meg.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  8. nemzsu

nemzsu Fórum ezredese

Sziasztok!

"A hableány" nevű gazdakör a hivatalos információ szerint a 3. szinttől érhető el.
    Tapasztalataim szerint a 26. szinten még nem látható, de a 32. szinten már igen. Ennél pontosabb tesztet nem tudtam elvégezni.
    Vagy a graal hibás, vagy a játékban nem megfelelő szintre tette a fejlesztő.

https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-12#post-1268273

Köszönöm, ha összehangoljátok a hivatalost az éles játékkal, vagy ha a játékban van a hiba, akkor jelzitek a központnak!

9. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönjük a jelzést.
    Utánajárunk a dolognak!

10. siposanyu

siposanyu Junior szaki

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem: hogy a majáknál kiváltottam a lajhár szobor 3 és 4 fejlesztését, de nem találom mire kell ráhúznom :( Kérlek segítsetek ! Köszönöm szépen ! ID 42124107

11. Swallow

Szia!

A lajhártojásból lesz vulkánbungaló, arra kell rárakni a lajhárszobor fejlesztéseket.

Minden információt megtalálsz az alábbi linkre kattintva:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bagoly-és-egyéb-tojások-házi-kedvencek.2108/page-2#post-835024

siposanyu kedveli ezt.
  12. Swallow

Szia ismét!

A graal táblázatban szerepelt hibás adat.
    A javítás megtörtént.
    Köszönjük a jelzést!

13. siposanyu

siposanyu Junior szaki

14. Swallow

Szia ismét!

A vulkánbungalót a főfarmodon megtalálod.
    Fent középtájon a tanyaház előtt.
    upload_2022-8-17_14-56-42.png

siposanyu kedveli ezt.
  15. siposanyu

siposanyu Junior szaki

ÓÓÓÓ , nagyon köszönöm a gyors választ ! épp csak a szemem szúrta ki :)
    További szép napot kívánok !

Swallow kedveli ezt.
  16. Búvész

Búvész Aktív író

Sziasztok! Megcsináltam a szezont a 39-es szintig a fát megkaptam de a rozmárólat nem! Azt csak a prémium tagok kapják meg ? Köszönöm szépen a tájékoztatást előre is! Szép napot sikeres tenyésztést mindenkinek!

17. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Igen, a rozmármedence a plusz jutalom szezonbérlettel lehet csak a játékosé.

Ebben a táblázatban tudod követni a nyereményt.

18. Búvész

Búvész Aktív író

Köszönöm szépen!

19. THRUD77

THRUD77 Fórum-zöldfülű

sziasztok

email cimet szeretnék változtatni hogy lehet meg oldani ?

Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

Sali~*.* Mindentudó orákulum

Szia!
    Kérlek olvasd el ezt: Az adatok megváltoztatása
    Sok sikert kívánok.:)

salix, Sali~*.*.* és Kuzdern kedveli ezt.