Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Indítókábel
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területeken: főfarm, szédült szántó
      • az alábbiakból: növényekből, fákból
    • Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    • Varázsfa: nem adja.
    • Visszaváltási érték: 29 TP, 20 CSP
    • Szükséges: KIZÁRÓLAG a mini-játékban az új csempék kéréséhez.
    • Az event leírása az alábbi linken olvasható:
    • https://board-hu.farmerama.com/threads/tudományos-rejtélyek-laborja-2000-event-2.22901/

2. Gyapjas1

Gyapjas1 Fórum-zöldfülű

Tök jó lenne ez a Tudományos rejtélyek event ha bármit is tudnék csinálni benne :/
    Elindítom a minijátékot de nem történik semmit. Kattinthatok bárhova, nem tudok semmi húzni sehova.

3. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Nem kell húzni. Kattints rá jobb oldalon a csempékre, majd a nagy ábrán kattints, és ezzel leteszed. Nem kell nyomva tartani az egér gombját.

4. Gyapjas1

Gyapjas1 Fórum-zöldfülű

Köszönöm!
    Valóban én hibáztam, viszont mentségemre szóljon, hogy megtévesztő a "Húzz egy kártyát" felirat.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Nem hibáztál. Én is mindig úgy próbálom csinálni, hogy odahúzom, mert úgy a megszokott. Aztán a fejemhez kapok...

-ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  6. DufekÁdám

DufekÁdám Junior szaki

Sziasztok!
    Kiváltottam csillagért a múzeum rúnát. Nem találom. Hol keressem?
    Köszi

7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A múzeumot a Láda ikon alatt találod, a Váza ikon alatt.
    Itt olvashatsz többet a Raktárak működéséről:

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Abigél18

Abigél18 Járnitanuló

Sziasztok! Miért nem találok a piacon BH-s állatokat! Kattinhatok bárhova nem jön be.

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A piac felületén be kellene kapcsolni, kattintani kéne a bahás épületet, a tiki-házat a felső ikonoknál.

Vagy együtt legyen kijelölve a két - farmos és a szgeti jelű - épület, vagy csak a bahás házikó ikonja is elég, akkor látszanak majd a szigeti árulható dolgok a piacon standokon.

ITT az ismertető, néha érdemes újra átnéznünk. :)

10. Abigél18

Abigél18 Járnitanuló

Köszönöm szépen! Megtaláltam!

11. suba_klara

suba_klara Fórumőrült

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem.. Van 1 csomag, nevezetesen Kerékkerék buli 7. Van benne 235 Ingyenes pörgetés, az a kérdésem ,hogy ezt egyben meg is kapom, ha megveszem a csomagot? mert ugye 99 az max pörgetések száma, a csomag se olcsó.. ezért nem akarom ,hogy a forintom elúszon. Köszönöm előre a választ! :)

12. Othep

Szia.

Az alábbiak esetében, a kapott szabad pörgetések akkor is hozzáíródnak a darabszámhoz, ha elértük a 99-es limitet:
    • gazdakörben teljesített feladatok után járó szabad pörgetések,
    • eventek során jutalmul kapott szabad pörgetések,
    • forintért megvásárolható csomagokban megtalálható szabad pörgetések.
    Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerék.10075/#post-830863

Kuzdern, -ágianyu33- és suba_klara kedveli ezt.
  13. suba_klara

suba_klara Fórumőrült

Szia, nagyon szépen köszönöm! :) További szép estét kívánok! :)

Othep kedveli ezt.
  14. Baby72

Baby72 Fórum elő legendája

15. Othep

Szia.

Nincs vége a játéknak.
    Az alsó "szörnyraktárban" van még egy lerakható elem.
    Azzal az egyik szörnyet még be is tudnád fejezni.

Kuzdern, Baby72 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Baby72

Baby72 Fórum elő legendája

Köszönöm. A 0/15 fennmaradó kártyát néztem, az nem tűnt fel, hogy azt még letehetem.:wuerg:

Othep kedveli ezt.
  17. Othep

Szivesen. :)
    És ha netán úgy rakod ki az összes szörnyecskét, hogy még marad lerakható alkatrész ott oldalt, akkor azokat is le kell majd rakni bárhová...
    A "szörnyraktáraknak" üresnek kell lennie, úgy lesz vége a játéknak és ad pontot.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. bubu591

bubu591 Fórum-zöldfülű

Hello!
    Nem tudom hol kérhetnék segítséget. Tegnap délután óta nem tudok belépni a farmon belül egyik területre sem, mert lassan végig tölti a 100 %-ot, de utána semmi, marad a térképen és nem történik semmi. Még ma reggel is ugyanez a helyzet. Eddig semmi gond nem volt, a gépen gyors szokott lenni. Nem értem az egész problémát. De nagyon elszomorító, mert vettem aratót is, hogy a rémes feladatokat meg tudjam csinálni. A farm nevem bubu591 ID41923229. Ha valakit tud, segítsen nekem, hogy tudjak játszani a farmon. Köszönöm.

19. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem írtad, kliens felületén, vagy web-böngészős módban nyitod a farmodat.

-Ha web-böngészőben játszol, melyik böngészőt használod? (firefox, gooegle chrome, edge vagy mást)
    Milyen operációs rendszer a telepített a gépeden?
    Gondolom, szoktad a gépedet a takarítóprogrammal - ccleaner - átnézetni-elemzést kérni, takarítani napi rendszerességgel.
    Ha ugyanis más feladataid is vannak a géppel, akkor a sütik, elhasználódott net-fájlok sok problémát adhatnak. Az is nehezítheti a játék betöltését, ha állandó jelleggel bekapcsolt a farm, csak egy másik vagy több lap használata mellett nézel vissza akkor, amikor a termelést ellenőrizned kell.
    A net-kapcsolat is ingadozhat: hétvégén terheltebb szokott lenni a hálózat. Van, amikor a kapcsolat észrevétlenül is megáll, majd újra tölt és működik a saját rendszer.
    Ajánljuk hogy ezek kivédéséhez ne a wifi kapcsolódást vegyétek igénybe, hanem a vezetékes kapcsolatot használjátok a router és a gép között.
    -Ha a kliens felületéről játszol, akkor a belépést követően, amikor betöltött a farm kattintsd az f5 billenytűt, hogy tovább tudj haladni.

Tehát:
    -végezz el egy alapos takarítást a gépeden a takarítóprogrammal: ccleaner
    - lépj ki a játékból, a böngészőből, kapcsold le a gépedet,
    - a net-kapcsolat is legyen 1 perc erejéig kikapcsolva,
    - az idő letelte után kapcsold be a router, wifit -> majd a gépet -> és lépj be a farmra
    Remélhetőleg tudsz játszani a farmodon ezeket követően.

Az ellenőrző panelről beléptem a farmodra a megadott adatokkal.
    A saját gépem használatával - web-es felületen ezeket a képeket készítettem:
    bubu591.png bubu591 -ge.png

20. .Macskusz.

.Macskusz. Fórumprofi

Sziasztok!
    Nem kérdés, inkább kérés. A láda nyitogatáskor véletlenül kinyitottam az összes (több ezer) trágyás ládát, ami ugye ment az éterbe, és ezzel más többször jártam meg. A szerszámok nyitogatásakor csak 100-at enged egyszerre, nem lehetne itt is megoldani? Még úgy is sok menne pocsékba, de azért nem az összes, ami több év alatt gyűlt össze. Az ötletek, javaslatok topikba szerettem volna megírni, de nem találtam ilyet, valamikor régen volt. Talán így is eljut oda, ahová szántam.
    Köszi