Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a Fényvirág eventnövény melyik eventbe kell? Hol olvashatok róla? Sehol nem olvastam róla semmit. Köszönöm a válaszokat!
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igen, géppel is, kézzel is minden fa kap Kacsa Kata szuper- vagy turbótrágyát.
    Tényleg figyeld meg legközelebb, hogy mi történik, ha ugyanezt a műveletet végzed, és jelezd, ha nem működik megfelelően. :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Sziasztok. Miért nem lehet belépni ? Ki irja , hogy erösitsem meg , nem vagyok robot, bejelöltem, és nem tudok belépni mégse. Kérek segitséget, köszönöm. Üdvözlettel: zsóka56 ID: 1214578
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tudnak a belépési problémáról a Központban.
    Javítása folyamatban.
    Közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-a-játékkal.24714/
     
  6. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Most láttam, már irták, hogy nem lehet belépni. A szuper trágyás aratásról megint lemaradtam, tiszta pocsékolás megint. :mad::cry:
     
  7. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Köszönöm szépen a választ! Szép estét kívánok!

    Köszönöm szépen a válaszod!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.3.24
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok! :)

    Sajnos ismétlődött a tegnapi furcsaság, géppel raktam ki a KK-t és nem adott a rendszer mindegyiknek.

    [​IMG]

    A játékom Chrome alatt fut.
    ID: 40951777
    Gazda neve: -gyöngy-581

    PS: Megnéztem és a turbót sem kapta meg minden fa. kézzel pótoltam a hiányokat​
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.24
    Swartsch kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérjük, próbáld meg, hogy törlöd a fákat a Füvészkertből és visszarakod. - Ez lehet megoldja a hibát.
    Ha ez nem, töröld az egész Füvészkertet és aztán rakd vissza...
    Ha egyik megoldással sem jársz sikerrel, akkor jelentjük a hibát.
     
    Swartsch és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, megcsinálom, törlöm a füvészeket.
    Ugye nem lesz baj, ha megvárom a fák beérését?
    Sajnálnám a rászórt extrákat kárba veszni.
    Közben átmentem a bahára és ott is hiányosan rakta be az esőerdőbe. A kúszó ehináciáknál pótolnom kellett mindkét füvész esetében..
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Természetesen nem probléma, ha kivárod a beérést. :)
     
    Swartsch és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Végre beértek a fáim :)
    Töröltem a füvészeket utána újrapakoltam. Géppel kapták meg az extrákat, területet váltottam, a biztonság kedvéért kiléptem, majd be, minden a helyén van, nem jelentkezett újra a hiány. Egyébként érdekes, hogy az extrákat nem vonta le a rendszer, csak a füvészben mégis megjelent. A területet ott hagyva, viszont eltűntek.

    Köszönöm a segítséget és azt is, hogy foglalkoztatok a problémámmal.

    További szép napot és jó munkát kívánok Neked is és a munkatásaidnak is.
    Üdv: Gyöngy
     
    Luminary, Swartsch és Othep kedveli ezt.
  13. Solo74

    Solo74 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Remélem a megfelelő helyre jelzem a problémámat. Solo74 a farmnevem, és pár perce az aktuális event második játékával végeztem, amikor megjelent a következő felirat:

    Figyelem, Solo74 gazda!
    Sajnáljuk,
    az általad használni kívánt fiókot letiltottuk.
    A tiltás automatikusan feloldódik, amikor a visszaszámlálás (hátralévő órák száma) véget ér.
    Ha úgy érzed, az eljárás nem indokolt, kérjük, fordulj az ügyfélszolgálathoz.

    Azóta nem tudok újra belépni. Érdeklődnék, hogy mi ilyenkor a teendő? A kezdetektől játszom, havi szinten többször is költök a játékra, és semmi játékszabályzat által tiltott dolgot nem tettem. Most viszont csak bámulhatom az igencsak dühítő képernyőképet. Várom a választ, amit előre is köszönök.
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnék szépen egy ID számot és kis türelmedet, a kérdést elvittem megvizsgálásra!
    Köszönöm!
     
  15. Ria0406

    Ria0406 Fórum-zöldfülű

    Kedves Admin újra Solo74 vagyok, ezúttal a "kis"farmomról. Nem tudok ID számot írni, mivel nem tudok belépni a hibás farmra, és őszintén szólva, soha nem írtam fel sehova az ID számom.
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémával kapcsolatban várjuk a Központ válaszát.
    Addig türelmedet kérjük!
     
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Bot-programot használtál a "A nagy hajsza - 2024. március" event során, ezért kaptad a kitiltást.
    A rendszer automatikusan érzékeli a bot-programokat.
    A központ nem törli a kitiltásodat.
     
  18. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia gyöngy! Nálam mind a összes füvésznél a gép be szórta.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. Ria0406

    Ria0406 Fórum-zöldfülű


    Sziasztok!
    Megintcsak Solo74 vagyok a kisfarmomról. Hát köszönöm a választ, sajnos a problémámon nem segít! De elvileg tudom, hogy miért is történt. Bár, őszintén szólva ez egyáltalán nem igaz!
    Fogalmam nincs róla, hogy mit is csináltam!
    Azt se tudom, mi az a Bot-program!
    Utána olvastam, a Google ezt dobta ki: Egy bot (más néven: számítógépes bot, internetes bot, szoftveres bot, web bot), egy olyan szoftver, amely automatizált feladatokat hajt végre meghatározott algoritmus szerint, interneten keresztül.

    Azt se tudtam, hogy melyik volt a "A nagy hajsza - 2024. március" event, kiderült az éppen aktuális. Amiben mint említettem, éppen a második játékot teljesítettem az időalapú tárgykeresésnél, mindkettőt a maximális 158 ponttal.
    Ennek több oka is van, először is, hogy azt a három aktuális feladatot (Konyha-Tiki sziget-Töfi péksége) szeretem a legjobban, és azért termeltem le emlékeim szerint 77 játékra valót, hogy jó eredményt érjek el. A siker érdekében előtte az event csevegőjében található Helytárat is igénybe vettem, mindhárom képpel végeztem két-két átismélést. ( Örök hálám Wolf[Black]-nek érte, nagy segítség a munkája). Na ezek a képek egy-egy fülön a Böngészőmben megnyitva is maradtak.
    Okozhatta esetleg ez a problémát? Mert más ötletem nincs, és azt se tudom, hogyan lehetne kideríteni hol lehet még esetleg gond a gépemmel? Chrome-t használok, illetve Wndows 11 van feltelepítve, eddig nem volt bajom. Most lefutattam egy tisztítást, de több ötletem nincs.
     
  20. paloooo

    paloooo Rutinos

    Üdv...
    Kérdésem lenne a gyors vetési módot illetően, a gyopárvölgyben nem funkcionál az északi erdőben a fák ültetésénél. Egyes fákat lehet, némelyiket nem engedi, csak egyesével ültetni.
    Ez most hiba vagy alapból így kell működnie?
    Köszönöm