Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    A Központ tájékoztatása alapján lefutott egy szkript, amelynek az volt a célja, hogy azokon a farmokon is megjelenjenek az általunk is jól ismert kedves figurák, akiknél eddig nem jelent meg.

    A probléma valószínűleg az lehetett, hogy az utolsó karakter-etetős event során ezen játékosok kikapcsolták az eventablakban a figurák megjelenítését, és náluk így ért véget az adott event!

    Kérjük, lépjetek ki a játékból, majd kis várakozás után ismételten belépve keressétek a kis állatfigurákat a farmotokon.

    Jó szórakozást, kellemes időtöltést kívánunk hozzá, türelmeteket pedig köszönjük!

    A Farmerama magyar csapata
     
    Dolphin, fcsilla, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  2. marika0507

    marika0507 Junior szaki

    Tisztelettel kérdezem. Miért van hogy az event ideje alatt lefagy a játék, vagy éppen az nem elérhető.
     
  3. krimhildus

    krimhildus Járnitanuló

    Segítséget szeretnék kérni! A tojásos eventet befejeztem, de ültetek tovább az"5" állomás adta további jutalmakért! Hiába vetek, az "5"- ös lakat nem nyílik meg! Sehol nem találom, hogy mennyi tojást, vagy esetleg malomterméket kell beadni, hogy farmanyagos ládát kapjak! Üdv. krimhildus
     
  4. mama2260

    mama2260 Fórum-zöldfülű

    Nekem még mindig nincs kis figura. mama2260 ID 17486690
     
  5. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tapasztaltunk az este folyamán belépési illetve lassulási problémát sem böngészőben, sem pedig kliensben.
    Ilyenkor érdemes ellenőrizni az internet hálózatot. Hétvége, ünnepek révén sokan otthon tartózkodtak, nagyobb terhelése volt a hálózatnak. A gép beállításait is tanácsos átnézni, ehhez itt találsz segítséget:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Megértésedet köszönöm.:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Minden információt megtalálsz a Fórum/ Központ / Eventek fül alatt , a mindenkor aktuális event ismertetőben.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyuszikánaán.24737/


    Malomtermék

    Csokitojás
    [​IMG]
    [​IMG]

    Keveréshez szükséges hozzávalók: 100 db Színes tojásfa, 10 db Tejcsoki
    Keverési idő: 15 másodperc
    Keverhető: mindkettő malomban
    Azonnali keverési lehetőség: 1 farmarany / db áron
    Visszaváltási érték: 688 CSP/db

    Amennyiben a + jel szürke marad - annak ellenére, hogy van bekevert csokitojás a pajtában - frissítsd az oldalt F5-tel, vagy lépj ki és ismételt belépéssel aktiválódik a beadás gombja. Nem árthat egy takarítás sem, de általában az oldal frissítése megoldja a problémát. Hangsúlyozom, mindez akkor igaz, ha van kész csokitojás.
    További jó játékot kívánok :)
     
    Othep, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnálom, hogy nem sikerült találkoznod a kis figurákkal, olvasni változatos írásaikat és begyűjteni a csillagos érméket.
    Kérlek ellenőrizd a beállításoknál, hogy nálad engedélyezve van-e az animáció. Ilyenkor a zöld pöttynek a BE álláson kell lenni.
    A tegnapi nap folyamán lefuttatták a javító scriptet, ahogy azt a Hivatalos tájékoztatóban is olvashattad. Ezek után egyéni beállítások okozhatták a játékfigurák hiányát.
    A Hírek felületén összesen 105 csillagos érmét lehetett begyűjteni, remélem azt sikerült átvenned és elköltened éjfélig.
    Megértésedet köszönöm:)
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  8. mama2260

    mama2260 Fórum-zöldfülű

    Szia.
    Köszönöm a válaszod. 91 db-ot sikerült összeszednem a figuráktól, és tovább nem jelentek meg.
    A hirek felületről 61 db sikerült, és tovább ott se kaptam.
    Ugyan ez volt másik kettő farmomon is.
    Majd máskor talán szerencsésebb leszek.
    Szép napot neked.
     
  9. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Április elseje volt:)
     
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szomorúan tapasztalom most ,hogy olvasgatok, hogy nekem elvesztek a csillagos érméim úgy tűnik. Sajnos nem olvastam semmit a gyűjtéssel kapcsolatban, azt hittem csak április elseje kapcsán jöttek a kis figurák. Eventnél, játék infonál nem olvastam semmit. Sajnálom, hogy bizony elég titkos játék volt. Igazság szerint most sem tudom, hogy hol lehetett volna beváltani és mire.
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, április elsejéhez kapcsolódott, nem volt róla senkinek információja, mindenki (még mi is a moderátorok) a nap folyamán tapasztalta ki ezt az egy napos eseményt, a Játékban a Hírek menüből. Nem tudtunk róla előre semmit, akik játszottak tegnap, azok hozták az információkat, leginkább a Különleges akciók csevegője topikban.
    Volt egy bolti felület, ami szintén a Hírek menüből volt elérhető, illetve a Főfarmon található "eventbejáratból", ahol a megszerzett érméket különböző dolgokra el lehetett költeni.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Végtelenül megértő vagyok, köszönöm a választ, de nekem nem vicces, ha nem kapok információt. Én is beszedtem a több, mint 100 érmét, de estefelé abbahagytam a farmozást, így elvesztek . Köszönöm ezt a szuper viccesnek tűnő, másoknak szórakoztató játékot.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnálom, hogy nem olvastad sem a fórumon, sem a Játékban nem bukkantál rá erre a boltra. Április 1. a tréfálkozás napja, minden évben szokott vmivel készülni erre a napra a Központ, amit nem tudunk előre, ez nekünk is meglepetés, hogy éppen mi lesz az adott évi dolog.
    Nem érdemes rajta bosszankodni, ez egy játék.
     
    tyutyika2005, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Ne haragudj, de tegnap korán reggel Luminary moderátor, a 08:21-kor írt hsz-edre, kérdésedre, 08:38-kor adott válaszában leírta neked, hogy mire vannak a csillagos érmék, és hogy hol tudod beváltani őket!
    "A csillagos érméket a Szezonos hirdető tábla alatt a " Legeslegbámulatosabb bolt"-ban tudod ellenőrizni és elkölteni. Elérhető továbbá a Szédült szántóról és a Bahama ültetvényről."
    A válasz itt olvasható amit kaptál:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-25#post-1380090

     
  15. csendi1

    csendi1 Fórumlakó

    ID: 11736293 Sziasztok! Segitséget kérnék a nyuszikánaán eventhez. Van 2 db csokitojásom, de a farmanyagos ládánál a + jel szürke, nem tudom beadni. Az event felhősorral már kész van.
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Miután legyártottad a malomterméket frissíts egyet, s kizöldül a + jel. :)
     
    alex0824 és aida2330 kedveli ezt.
  17. csendi1

    csendi1 Fórumlakó

    És tényleg!:) köszönöm!
     
    alex0824, aida2330 és Ninett79 kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Dolphin!
    Az ember a saját kárán tanul. Ez megint bebizonyosodott nekem, már nyugodtabb is vagyok. :D
    Megtaláltam a két farmot, a 33 szintű az enyém, alatta a pici szerintem már nem aktív. Nem hinném, hogy ez kezelhető, csak gondoltam megosztom veled. :)
    [​IMG]
    Szép estét!
     
    GA-BI-O-Farm és aida2330 kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mint a másik topikban írtam, kérlek a Supportot keresd fel az ügyben, ott tudnak a névazonossági kérdésben segíteni Neked. Kérlek, a fórumra több topikba ne hozd már az esetet, itt nem tudunk Neked segíteni. Nem véletlenül írtam, hogy a Supportot keresd.
    Megértésedet köszönöm!
     
  20. margot1964

    margot1964 Járnitanuló

    Szia!
    Szeretném megkérdezni, hány csillaga van a Bölcs Tölgynek ha mindent kiváltottunk?
    Köszönöm