Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kulákbogi

Kulákbogi Utánpótlás-írogató

Kedves Moderátork!
    Múltkor sajnos lemaradtam egy ajándékkódról, bár rendszeresen figyeltem az enciklopédia ajándék kód oldalát. Idézem:
    "A topic létrejöttének célja az, hogy az érvényben lévő aktuális ajándékkódokat egy könnyen megtalálható helyen hozzuk tudomásotokra.

Amennyiben itt nem látsz új kódot az azt jelenti, hogy nem áll rendelkezésre új ajándékkód."
    Csak halkan jelzem, most is van kód, ezen az oldalon viszont semmi jelzés, vajon mi lehet az oka, a sok kihívás?
    Jó munkát... Bogi

2. Ganéj1

Ganéj1 Törekvő

Piacon lehet trágyát venni, ha van, jelenleg nincs megengedve a magasabb eladási ár max 866kT-s áron
    lehet vele kereskedni, nincs is nagyobb értékű, pedig volna. Mikor lesz feloldva a limitár?

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Kulákbogi!
    A BP által kiadott ajándék kód minden esetben a hivatalos Közleményben jelenik meg, és ott található, sőt visszamenőlegesen is.
    A jelenlegi kódról szóló értesítés is ezek között található.
    Valamit félreérthettél a korábbiakban, mert nem a Help topikban kapunk ezekről tájékoztatást.
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1116755/
    A Fórum megnyitásakor a jobb felső sarokban, az Értesítéseknél is minden esetben tájékoztatást kapunk a megjelenő Közleményekről.
    Kérlek bátran használd ezeket a funkciókat, hiszen ezek csak hasznodra vannak és lehetnek.

upload_2020-7-31_11-28-10.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Kulákbogi

Kulákbogi Utánpótlás-írogató

Köszönöm

5. Méhecske

Méhecske Aktív író

Sziasztok ! Hollot szeretnék tenyészteni a tenyésztelepen. Le van lakatolva az információ szerint a Jack boltjában lehet kiváltani neve: hollóhajlék.Mi a teendő, ha már van 3 hollóhajlék a birtokomban, most kell a negyedik is? Köszönöm a mielőbbi választ.

6. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Méhecske!
    A Hollóhajlék a hollók szaporítására szolgál.
    upload_2020-7-31_15-1-22.png

A Holló tenyésztés jogát szintén Jacknél tudod kiváltani, az első oldal bal alsó sarokban levő jelképnél. Ha élesen látod a képét, és ki van pipálva, akkor mindened megvan a kiváltáshoz. Amint ez megtörténik kissé halványabbá válik a jelkép, mint ahogy ezen a képen is: upload_2020-7-31_15-6-52.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Méhecske

Méhecske Aktív író

Köszönöm szépen a választ,érthető,sajnálom de elkerülte a figyelmemet. Üdv.

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. nixi6565

nixi6565 Utánpótlás-írogató

Szia!
    A prémium tagságom szeretném hosszabbítani, de nem találom a "Prémium kezelése" menüpontot, ahol ezt megtehetem.
    Kérlek segíts, hol keressem.

9. [mendy]

[mendy] Haladó

Sziasztok. Nem kaptam páncél panni ajánlatot. Csak 2db van....egyik a tölgyön másik a farmon. Köszönöm ha utánnanéztek. [mendy]ID:7223261

10. zánkamama

zánkamama Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Ajándékként küldhető a : retélyes zsák, hol olvashatok róla? Köszönöm....

11. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Bankba belépve jobb fent van az állapot és felmondás, ott tudod lemondani. Egyéb esetben amikor közeledik a prémium lejárta, akkor bankba belépve egyből beadja a lehetőséget/figyelmeztetést, hogy le fog járni.
    Viszont ha van mentett bankkártyád amiről vetted a prémiumot, és nem mondtad le, akkor automatikusan fog hosszabbodni.

12. |Tamás|

13. |Tamás|

Szia!

Rendben megjelenik Nálad az ajánlat
    (az óra része fölött hiányzik a szöveg ugyan, de az annyira nem számottevő per pillanat)

mendy.png

[mendy] kedveli ezt.
  14. Piaclady

Piaclady Fórum bárója

Sziasztok! A Vízisís gazdakörinél elakadtam. Segítséget kérek. A gazdaköri feladat 1/1 -be beadtam az 59. soron megszerzett jegyet és kért növényt de hogy kapom meg a magot ami majd 25 db lesz ha végig megyek a soron. Lehet hogy a sorban van valahol?
    Köszönöm előre is a segítséget.

15. [mendy]

[mendy] Haladó

Megtaláltam. Köszönöm szépen:)

16. |Tamás|

Szia!

Az event részletes ismertetőjét itt tudod elolvasni, ebben benne van minden információ az eventtel kapcsolatban
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízisís-látványosság-2020-július.19801/

17. diki79

diki79 Utánpótlás-írogató

köszönöm a segítséget

18. sikezsu

sikezsu Fórum-zöldfülű

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A vízisí gazdakörijéből hiányzik 2 db VIP jegyem a 3-as feladatba és nem tudok rájönni, hogy miért? Előre is köszönöm, ha megnéznétek!
    Farm: sikezsu
    ID: 42762858

19. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégáim ránéztek, mi történhetett.
    3.ezüsthöz adtál be jegyet, majd továbbléptél a következő feladatokhoz.
    A 3/arany feladatba kellene 2 db és az adna vissza 1-et.
    Utána meg tudtad volna csinálni a 3/ gyémántot, és tudnál tovább haladni fennakadás nélkül, így viszont hiányzik a 3/arany és gyémánt. Tovább haladtál és ezért akadtál el.
    Nincs honnan szerezni jegyet.
    Az a baj, hogy nem sorban haladtál, hanem előre megcsináltad a 4. és 5. feladatot egészen, meg a 6. ezüstöt is.

Így sajnos a VIP-jegy darabszáma idő előtt elfogyott, nem maradt a visszamenőleges feladathoz mit beszállítani.

A lényeg az, hogy legyen mindkét magból, amit felszaporíthass és így valamivel kevesebb ajándékot kapsz...

sikezsu kedveli ezt.
  20. sikezsu

sikezsu Fórum-zöldfülű

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Sajnos figyelmetlen voltam!

Othep kedveli ezt.