Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Időről időre szokott érkezni facsemete vásárlási akció a farmra és a Bahamákra, melyben farmaranyért vásárolhatjuk a csemetéket.
    A szerencsén múlik, hogy mi fejlődik ki belőlük.
    A kifejlett fa aztán úgy viselkedik, mint bármely más fa.

Legutóbb januárban érkezett hozzánk ilyen akció, a hivatalos közleményeket kell figyelni, hogy megtudjuk, mikor érkeznek.
    De eleinte ritkaságnak számítanak, aztán rendszeresen megszerezhetővé válnak eventeken, fás válogatásokon, cserenapokon, szezoneseményen.

2. véda2020

véda2020 Járnitanuló

Érdeklödnék,hogy miért kell ki-be lépnem ahhoz,hogy megtudjam mennyi vizcsepp jön a fák aratásából? Aratás után bemegyek az oduba és semmi változás majd ki-belépést követően ott az x számu viszcsepp.Köszönettel.

3. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ismert a hiba, de nem várható már a javítása ennél az eventnél.

Amennyiben bekapcsolod a beállításokon belül a "betakarítás animációjának bekapcsolása" beállítást, akkor megfog jelenni egy jobboldali sáv, ami az adott betakarításkor felreppent felreppenőket mutatja számodra. Ezáltal nyomon tudod követni, hogy mennyi vízcsepp reppent fel számodra:
    animarata.png

Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. véda2020

véda2020 Járnitanuló

Köszönöm a választ.

ChocoBounty, dancsi81 és Othep kedveli ezt.
  5. fater28

fater28 Járnitanuló

Sziasztok segitséget kérek a moderátoroktol 2 napja csak 25 ig tudom a babot leszedni.Nem enged tovább.Köszöbnöm fater28 nagyon nem jo ez az ujj ötlet hogy ilyen rossz a játék

6. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Megkérlek, hogy írd le érthetőbben és pontosabban a problémádat. Mert jelen helyzetben nem tudok neked segíteni!

7. siklodiroza1968

siklodiroza1968 Utánpótlás-írogató

sziasztok megszeretném kérdezni a szabadságos üzem módot hol kell beállitani

8. Swallow

9. farmeres53

farmeres53 Fórum hercege

Szia! Légy szíves nézd meg hova tünt a cspém! Több 10 millacspémnek kellene lenni és most tettem ki szalamandrát és napelemet elméletileg el is vitték! Most csak a ládákból kiszedett cspém van! id 21356122

10. versmarti

versmarti Utánpótlás-írogató

Szia! Elkezdtem nyitogatni a ládákat ,de érte kapott szerencse pörgetéseket nem kaptam meg.(vagy esetleg mást sem?)

11. Swallow

Szia!

A magtárban (a piros kosárban) vettél magas csengőpengő értékű növényeket. Azért fogyatkozott meg a csengőpengő készleted. Mint például: csicseriborsó, piros levelű bazsalikom, hajdinapalánta

12. farmeres53

farmeres53 Fórum hercege

Minden nap megveszem ezeket és azért is vettem észre mert kiírta kong az erszényem és rosszul írtam több 100 milláról van szó, mást nem vásároltam . a piros kosarat viszont mindennap végig

13. Swallow

Összeszámoltad már, hogy ez napi szinten mennyi csengőpengőbe kerül?
    Mint azt az előbb írtam, a magtárban való vásárlásoddal faragtad le a csengőpengő készletedet.
    Javaslom, keresd fel a játék supportját, hogy a teljes napi csengőpengő forgalmadról információt kaphass.

Havasi_Gyopár és farmeres53 kedveli ezt.
  14. Swallow

Szia!

Milyen ládákat nyitottál és mennyit? Pontosabban fogalmazz kérlek!
    A játékban jelenleg party és normál pörgetés létezik. "Szerencse" pörgetés nincs!
    Farmnevet és ID számot kérek az ellenőrzéshez.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. farmeres53

farmeres53 Fórum hercege

igen napi szinen 50-60 milla ha a bahamán is veszek valamit

16. versmarti

Nem tudom melyik ládákat nyitottam ki , abc szerint nyitogatom. Volt olyan láda amelyből sok volt ,egyéb nyeremények mellett 98 normál pörgetést adott. ID: 11221342

17. Swallow

Az ellenőrzés alapján 18:59 óra és 19:52 óra között 43 féle ládát bontottál, mely 1900 db volt összességében.
    Minden kibontott elem a pajtájába került a megfelelő helyekre.
    Egyébként a normál pörgetésből 99 darabot gyűjt a rendszer, a többi elvész.
    Az alább linken olvashatsz is róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerék.10075/

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. versmarti

Nem ma kezdtem a játékot , tudom csak 99 normál pörgetésem lehet. De azért az te sem mondod komolyan, hogy 1900láda kinyitásából
    csak 64 normál pörgetést adjon

19. Swallow

Amikor nyitogattad a ládákat, akkor 3 olyan ládatípust nyitottál ki ami tartalmazhatott normál pörgetést.
    Mégpedig:
    Kerekkerekes ládából 19 db-t nyitottál - kaptál 38 db normál pörgetés
    Csemegés ládából 3 db-t nyitottál - kaptál 3 db normál pörgetés
    Felszereléses láda 44 db-t nyitottál - kaptál 18 db normál pörgetés

Tehát az 1900 db láda nyitásakor 66 láda volt ami normál pörgetést adott.
    Az alábbi linken jó magad is tanulmányozhatod az adott ládák tartalmait:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/

-ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. Technics11986

Technics11986 Rutinos

Szerbusztok egy csepp segítséget kérek szépen! Az esöerdöben kiváltotam egy vadaskertet. És az esöerdöben szeretem volna elhelyezni de egyfolytában csak légkalapácsol az ürge vadul csodálkozom,hogy nem furja át a monitort-:) Őt vadaskert raktárházam már kinn van. Van erre valami korlát ha jól emlékszem vagy hogy van ez? Köszönöm.