Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. reghina77

    reghina77 Fórum-zöldfülű

    Kőszi szépen megkaptam
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  2. Lau10

    Lau10 Járnitanuló

    Köszönöm a jó tanácsot.

    Köszönöm a jótanácsot!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.2.24
    genka53 kedveli ezt.
  3. aboga

    aboga Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm
     
    Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszokat, de csak ma tudtam elolvasni. Az alapszezon kitüntetést még most sem találom. Segítenél kérlek?
    Diti54 , ID 26222139
     
    SparrowC kedveli ezt.
  5. anci57o

    anci57o Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Tegnap kész lettem a felhőig a szentjánosbogár fesztivál eventnél és nem kaptam meg a felhőt.
    farmnév anci57o ID.19131241 a farmnévnél az 57 után kicsi o betü van. ezt csak azért irom, mert volt már belőle félreértés.
    Utánanéznétek? Köszönöm.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Diti54!

    Kollégám ellenőrzése alapján az Alap Szezonkitüntetést a Kerge kertbe találod. A jobb felső sarokban nézz körül a Munkások traktor előtt.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  7. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves anci57o!

    Kollégám ellenőrzése alapján nem szerezted meg az eventben a Felhősort.
    A 12. alakzatig jutottál el (a 15-ből) és 13 alakzat kirakására volt szükség a felhősor megszerzéséig.
    A 13. körben gyújtottál meg lámpásokat, de azok nem voltak elengedőek egy újabb alakzat kiváltásához, ezekhez hátizsákod és eventnövényed nem volt elég.
    A 8-as, 11-es és 15-ös alakzat nem volt teljesítve nálad.
    Az eventről itt találsz információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogár-fesztivál-2024-február.24511/#post-1370677

    Megértésedet köszönjük!
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Valentin napi vásárlás hol érhető el és mikortól? Köszönöm!!!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az akció kezdete várhatóan: 2024. február 09 ( péntek ) 10:00 óra
    Az akció vége várhatóan: 2024. február 11 ( vasárnap ) 22:00 óra

    A megvásárolható csomagokról és egyedi dekorokról bővebb információt az alábbi linkeken éred el.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/valentin-napi-retró-jutalmazó-tárgyak-2024-február.24554/#post-1372499
    https://board-hu.farmerama.com/threads/valentin-napi-retró-jutalmazó-tárgyak-2024-február.24554/#post-1372500

    A csomagajánlatoknál meg lehet keresni az egyes dekorok tulajdonságait is, ha a beillesztett linkre kattintva megkeressük az adott eventben megszerezhető kitehetőket.:)

    További jó játékot kívánok!:)
     
    alex0824, Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  10. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!! Megtaláltam! :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  11. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sziasztok!

    Tudom, ezer éves dolog már, de küldtem a feleségemnek 50 farmaranyért arany jegygyűrűt, de ő nem kapott semmilyen értesítést, viszont tőlem levonta az 50-et.
    Hol kell neki megerősítenie, vagy minek kellene érkezni hozzá ilyenkor?
     
    Luminary, alex0824 és SparrowC kedveli ezt.
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves PaySkin!

    Kérlek add meg a fiókod pontos nevét és ID számát, valamint a feleséged fiókjának nevét, hogy segíteni tudjunk.

    Köszönjük a megértésed!
     
    alex0824, Sali~*.* és PaySkin kedveli ezt.
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves PaySkin!

    Kollégám ellenőrzése alapján az Arany Jegygyűrű felkérésed függőben áll, mert a fogadó fél nem fogadta el még.
    Kérlek, a Feleséged lépjen be a farmjára és várjon, amíg nem ugrik fel az Esküvői felkérés ablak, addig ne váltson a területek közt se, csak várjon. Egy kis időt igénybe fog venni, de meg fog érkezni, utána eldöntheti, hogy elfogadja vagy sem.

    Köszönjük a türelmed és megértésed!
     
    Sali~*.*, alex0824 és PaySkin kedveli ezt.
  14. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Szia!

    Köszönöm a segítséget, meglett a felkérés. A leírtaknak megfelelően belépett a feleségem, a főfarmon maradt kb. 30 percig, de semmi sem történt. Ekkor mondtam, menjen át a szédültre és ott 2 perc után feldobta :) (sajnos igent mondott/nyomott, duplán van elvéve a szabadságom).
     
    Othep, Sali~*.*, Luminary és 2 más kedveli ezt.
  15. anci57o

    anci57o Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segitséged. Akkor ez a farmom valószinű kimaradt egy ültetésből a nagy sietségbe, vagy megcsináltam és nem kattintottam rá az alakzatra
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.24
    Luminary és SparrowC kedveli ezt.
  16. yyxcv32

    yyxcv32 Fórum-zöldfülű

    Szevasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, A lekvárfőző gyárban a főzésen kívül mit tudnék "megenni", hogy gyorsabban haladjak, mert visszaforgatni fejlesztésre csak napi 5 terméket enged !A csatnit viszont csak a 4-es szinten tudom gyártani !
    Segítségeteket előre is köszönöm !
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nincs olyan termék, aminek elfogyasztásával a Lekvárfőző műhelyben tudnád gyorsítani a haladásodat.
    Érdemes Alapcsatnid gyártanod 3-as szinten, mert arra szükséged lesz majd a Répás-almás csatni készítéséhez.
    Saját taktikám ez volt: a piacon vásároltam Törzsfőnök lekvárját és abból forgattam naponta 5-t vissza, mert annak 270 pont az alapértéke (és ha a Bölcs tölgyön kiváltottad már a rúnákat, akkor többet is érhet).
    Sok sikert a fejlődésben.
     
  18. yyxcv32

    yyxcv32 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a tippet!
     
    Dolphin és aida2330 kedveli ezt.
  19. niciromann

    niciromann Junior szaki

    szia. ID 52612973 szeretnék belépni a Gyopárvölgybe ,meg van a csillagom is , de nem tudom a Bölcstölgynél kiváltani a runát .
    Kérek egy kis segitséget,
    köszönöm . niciromann
     
  20. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Gyopárvölgy rúnájának feloldásához az előtte lévő rúnákat is el kell kezdeni teljesíteni. Idézet az ismertetőből:

    "Ha szint és a csillagok is rendelkezésre állnak, egy feltételnek még eleget kell tenni:

    ez a feltétel-> a tölgy rúnáinak felfelé haladva kiváltottnak kell lennie!
    "

    Amennyiben ezek a feltételek adottak és mégsem tudod aktiválni a gyopár rúnáját, kérlek jelezz vissza!

    upload_2024-2-9_18-55-17.png
    Bővebben itt tudsz róla olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-1293721

    Köszönöm:)
     
    Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.