Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Fórumlakó

Köszönöm szépen, ezeken túl vagyok, Unytivel játszom, WIN10-n az Edgén!!! Így éhesek maradnak a vendégeim!!! :) Mert a helyzet változatlan

2. elsolking

elsolking Fórumlakó

Szia! második napja járok úgy, hogy Ara Croft megrendelésél csak a felső sort lehet teljesíteni, az alsó kettőt hiába akarom. csak nálam van így? mitől lehet?
    köszi

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Beléptem hozzád, minden gond nélkül tudok játszani az eventtel ("csempét") felvettem, de nem raktam le, mert nem szeretnék helyetted dönteni.

Kérlek végezz el egy alapos géptakarítást, vagy próbáld meg másik böngészővel.

4. |Tamás|

Szia!

Név? User ID?

5. elsolking

elsolking Fórumlakó

elsolking 30405316

6. |Tamás|

Beléptem hozzád, ez fogadott, és minden gond nélkül be tudtam adni a jobb alsó rendelést.

elsolking.png

Kérlek végezz el egy alapos géptakarítást, vagy próbáld meg másik böngészőből.

7. elsolking

elsolking Fórumlakó

akkor bocs, és köszönöm

8. -mamazsu-

-mamazsu- Járnitanuló

Üdv. Gazdák
    Miért nem tudok esküvői csokrot csinálni? Rákattintok a zöld nyilra és eltünik :-(

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Készíteni szeretnéd? Vagy a felhasználását, a beforgatását tervezed?

Megnézted egy másik böngészőből belépve, mi ott a tapasztalatod?

Ha igen, akkor írj, mely böngésző jelent problémát a termékkel kapcsolatban. (Képet is hozhatsz illusztrációként-köszi)

Nem árt, ha megadod a farmnevedet és az ID-számot, hogy megnézhessük, mi az akadály.

10. kende2021

kende2021 Fórum-zöldfülű

Érdeklödnék,hogy miért van csak 4 csillagom amikor a 14-es szinten vagyok.Úgy tudtam hogy szintenként 1-et kapok.Köszönettel egy friss kezdő.

11. mamarygen

Szia!

Üdvözlünk a játékban, sok szép élményt, kellemes szórakozást és sok-sok "farmos munkát" kívánunk a siker érdekében! :)

Az erdei tisztásról, a Bölcs tölgyről készült egy ismertető: (kattints a zöld színű szövegre)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/

Ebben is szerepel, hogy csillagokat csak a 14. szinttől tudunk gyűjteni.

Rozi472 kedveli ezt.
  12. kende2021

kende2021 Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ.Nekem elég .hogycsak a 14-es szinttől jár igy viszont nem kell mindent elovasnom.Lusta trehány disznó vagyok.

13. mamarygen

Ne minősítsd magad így, kérlek szépen!

Mindannyian úgy kezdtük, hogy tanácstalanságunk miatt kérdeztünk, olvastunk.
    Ebben az online játékban a játékszabályok, elemek leírásai, használatuk a fő irányt jelölik.
    Nem kis munka a leírások készítése, a tájékoztatás teljeskörű megalkotása.
    Játékosoknak készül játékosoktól, mert a moderátorok is játsszák a játékot.
    Az Enciklopédia a magyar játékosok számára a legnagyobb segítség itt a fórumon.
    Hidd el, belejössz a játékba, ha játszol, kapálsz a farmon, olvasol a fórumon. :)

14. -mamazsu-

-mamazsu- Járnitanuló

Itt vagyok bocsánat a késői válaszért, de az igazi kertemben dolgoztam :)
    Készíteni szeretnék mert a héten kaptam egy gazdakörit és oda szeretném beadni.
    íkliensen holtalálható az ID?
    Különben -mamazsu- ID2225113

15. mamarygen

Szia ismét!

Nem baj, hogy más dolog miatt kiléptél innen.
    A választ később is megtalálod. :)

A kliens felületén a Beállítások menüben látható a farmnév és az ID-szám.

Beléptem a farmodra, hogy megnézzem, mi lehet a gondod.

Ezt láttam, a kép segít, hogy megtegyed a következő lépést.
    Szükséges a csokor készítéséhez egy előző szintről még előállítanod az esküvői váza kelléket.

mamazsu.png

Ha továbbra is gond adódna, akkor feltétlenül az F5 frissítést tedd meg! (Akár többször kattints.)

Kipróbálhatod web-es felületről is egy kísérlet erejéig, mit látsz onnan, arról a felületről, valamelyik böngészőből.

16. -mamazsu-

-mamazsu- Járnitanuló

Köszönöm a választ. Most már megnyilt és nem tünt el az egész

17. vicaaaaa

vicaaaaa Utánpótlás-írogató

Szia id 31587906 nevem vicaaaaa Van egy olyan kérdésem, hogy miért nem tudom megnézni meddig tart a prémium tagság mikor vonják le a pénzt, nem mindíg van mit levonni, ezért nagy segítség lenne, ha mutatná. Régen megtudtam nézni, ami jó volt köszi a segítséget, szép napot nektek

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az arra jogosult kollégám megnézte, és az ellenőrző panel adatai alapján a jelenlegi prémium tagságod kezdete: 2021-05-12 08:00:10.
    Ez tart 30 napig.
    De te is meg tudod nézni, ha bemész a bankba, mintha venni akarnál valamit, katt az ÜZLET -re: upload_2021-6-10_15-21-15.png és ha weben vagy, akkor direktben bevisz a banki oldalra, ha meg kliensben, akkor odanavigál az alapértelmezett böngésződben a farmos banki oldalra: upload_2021-6-10_15-23-6.png

itt katt az "Állapot és felmondás" szövegre, és a kijövő ablakban látható, hogy meddig érvényes a tagság - (ez most az én farmomon készült, nem a tied, mert azt csak te láthatod, de arra jó a kép, hogy lásd, mit hol kell keresni):
    upload_2021-6-10_15-27-15.png

Remélem megtalálsz mindent, amit szeretnél megnézni.

vicaaaaa kedveli ezt.
  19. fagi1956

fagi1956 Fórum-zöldfülű

sziasztok!
    hol tudok tápot venni?

20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU