Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Technics11986!
    Jelen lillanatban minden egyes Raktárházból - legyen az farmos, vagy szigetes, és akár Vadaskert, Manufaktúra vagy Fűvészkert - mindegyikből hat-hat db szerezhető fajtánként, de, mindegyik féléből egy-egy területre csak 5-5 db helyezhető ki.
    Tehát a hatodikat, legyen az bármely fajta, egy másik, vele földrajzilag megegyező területre lehet csak kirakni.

Swallow és Technics11986 kedveli ezt.
  2. Technics11986

Technics11986 Rutinos

Szia! Nagyon köszönöm a segítséget akkor átvariálom egy kicsit a dolgokat. És mégegyszer köszönöm-:)

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  3. dancsi81

dancsi81 Utánpótlás-írogató

Szia. Szeretném megkérdezni, hogy amikor bizonyos tárgyakat átrendeznék egy farmon belül az ásó jelnél a mozgatási lehetőségre klikkelek, és kijön a jel, és rakodás közben elmegy a jel, és leállít az átrendezéssel, folytatni megint lehet ismételten ideklikk odaklikk. S ez egy területen töbször ismétlődik. Mért van ez? Vagy talán csak nálam jelentkezik ez?
    Vagy így kell, hogy legyen? Előre is megköszönöm a választ

4. Havasi_Gyopár

Szia!
    A beállításoknál [​IMG] a Standard fülön állítsd "be" állásúra az Alternatív építési módot. upload_2021-3-15_20-49-14.png

dancsi81 kedveli ezt.
  5. dancsi81

dancsi81 Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm. Üdv.

6. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Szép estét kívánok és elnézést kérek a zavarásért!
    Sajnos elvesztek a bannereim mert a régin maradtak:(
    Szeretném megkérdezni hogy a mostani ami van az megfelel az előírásoknak?
    Nem szeretnék bajt és inkább megkérdezem. Sajnos lekicsinyíteni nem tudom, de ha nem felel meg akkor természetesen törlöm azonnal. Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!:inlove:

Kuzdern és Imi* kedveli ezt.
  7. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A fórum szabályzat maximum 500px 200px méretű aláírásképet elhelyezését engedi. Az aláírásképed mérete 499px 250px. Sajnos, ez nem felel meg a fórum szabályzatnak, ezért, kérjük távolítsd el vagy módosítsd, esetleg kérj meg hozzáértőt, aki lekicsinyíti az aláírásképedet.

Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, akkor törlöm mindenképpen.
    Keresek kisebbet :)

9. katica063

katica063 Junior szaki

Sziasztok!
    Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy miképp lehetséges az,hogy 1 nap nem tudtam belépni hosszú évek óta s tegnap azt látom:
    belépési sorozatod 2 nap!!! 1800 valamennyi volt!

Gazda: katica063 ID: 46043818

Kérem, nézzetek utána!
    Köszönöm: Katica

10. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Egy nap nem léptél be a játékba, 2021. március 14-én. Ekkor "szakadt" meg a belépési sorozatod. A sorozatszám: 1626 nap volt, nem 1800 körüli.

Március 15-én 1. napi volt a számlálód - akkor vetted át az elmaradt március 14. napi Rackó ajándékot.
    A mai, március 16-i számlálóállás már a 2. napot jelöli, a kép is mutatja: ekkor a március 15-i ajándékot kattintottad le.
    Egy napos "lemaradásban vagy" a valódi napi dátumhoz viszonyítva.

katica.png

11. katica063

katica063 Junior szaki

Köszönöm, ezzel tisztában voltam. S ez már így is marad?

12. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Igen, innen folytatódik a napi ajándékok sorozata.

Ne legyél "elkenődve", elkeseredve emiatt.
    Nincs jelentősége annak, hogy ki mennyi összefüggő napot tud felmutatni a napi ajándék átvételével, a belépési sorozatával.
    A havonkénti belépés egyetlen előnye, ha a 21.napi ajándékot sikerül megszerezni. Mert az év végén egy ajándék felhőre rakható lesz, "hasznot" hoz. De azt is, a hiányát is be lehet pótolni, ha nem sikerül megszerezni. Már kitalálták a farmáruházas kínálatban a megszerezhetőséget.

Van olyan, hogy véletlenül elmarad a farmra lépés. Van, amikor az életünkbe nem tudjuk beilleszteni a játékot.
    Ez is a játék része, nem lesz egyetlen Játékos sem kevesebb azáltal, hogy egy vagy akár több nap kimarad a farmra látogatásból.
    Amikor tudunk, játszunk. Ez a lényeg, úgy gondolom. Nem uralhatja az életünket egy virtuális szórakozás.

Szerintem Te is így gondolod. :)

Othep és rjolka kedveli ezt.
  13. katica063

katica063 Junior szaki

Köszönöm válaszod!-.-

14. véda2020

véda2020 Járnitanuló

14 óra után elinditottam egy 12 órás aratógép kupont majd 15 órakor azt látom,hogy 8 óra valahány perc van hátra.Hogy lehet ez.Köszönettel.Id:56117047 véda2020.

Utoljára szerkesztett: 17.3.21
  15. Havasi_Gyopár

Szia!
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra, akkor farmnév és ID szám megadása kell hozzá.

16. gazdalaura

gazdalaura Utánpótlás-írogató

Szia! Nekem az a gondom hogy napok óta nem tudom learatni a felhőm! Hiába kattintok bárhova csak azok a pamacsak vannak amit nem teljesítettem! Id 3474899. Köszi,de nem tudom mit csinálok rosszul!

17. véda2020

véda2020 Járnitanuló

Rájöttem,hogy 12 óra körül inditottam el és 14 óra után a teliholdas bónuszokat raktam ki. Elnézést kérek.

18. Havasi_Gyopár

Szia!
    A kollégám benézett hozzád, és az ő gépéről belépve rendben van a paszulyod, nézd csak:
    upload_2021-3-17_15-39-39.png
    Először is egy alapos takarítást javaslok, CCleanerrel, vagy a böngésző beállításaiban levő süti törlővel, majd kérlek, lépegess a lenyitott ikonok között, kiválasztva ezt, azt, majd újra az "összes" ikont választva.
    Remélhetően helyreáll a rend.

19. Havasi_Gyopár

Szia!
    Örülök, hogy megoldódott.
    További jó játékot kívánok!

20. JaniKlari

JaniKlari Utánpótlás-írogató

Sziasztok ! Bocsánat, de számomra van egy érthetetlen tábla. A Bahamára belépéskor a fő farm előtt van egy kis sziget, ott van a tábla.Sajnos bár mit csinálok nem tudom megnyitni. Kérdésem az lenne, hogy az mit jelent? Köszönöm szépen a választ előre is.