Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. atis752

atis752 Törekvő

Sziasztok!

Csere eventen felajánlottam az orrszarvúlak 2.szintű ólamat,oroszlánbarlang 2.szintért cserébe,Az orrszarvút elvitte,de az oroszlánt nem kaptam meg.Hogy lehet ez?

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia atis752!
    A csere felületén történt ez? Avagy egy levélváltás után egy konkrét farmmal?
    Javaslom egy ki-belépést, mert az is megoldhatja a problémát.

atis752 kedveli ezt.
  3. atis752

atis752 Törekvő

Köszönöm,a ki-belépés megoldotta.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. muru69

muru69 Járnitanuló

szisztok most vettem egy leárazás csomagot azt szeretném kérdezni hogy a piccolo titokzatos ládákat hol találom meg?

5. Technics11986

Technics11986 Fórummogul

6. Havasi_Gyopár

Szia muru69!
    A menüben, a váza ikon alatt találod a Piccolo ládákat. Beírod a szűrőbe, hogy piccolo és kiadja:
    upload_2020-9-21_21-57-18.png

7. muru69

muru69 Járnitanuló

köszönöm megtaláltam

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. a1a4

a1a4 Junior szaki

9. anikoszat76

anikoszat76 Junior szaki

Szia!
    Szeretném megkérdezni a szeptember 21 én belépés ajándékot mert akkor fagyott le a gépem és nem szeretném véletlenül feltenni a felhőre. Előre is köszönöm.

10. Havasi_Gyopár

Szia anikoszat76!
    Rackó 2020.szeptember 21.-i napi dekorációs ajándéka a Bűvös nyuszi volt:
    Bűvös nyuszi[​IMG]3.22:0032001x1Felhőkre és minden
    területre, a teliholdas
    területeket kivéve.
    2020.
    szeptember
    -

anikoszat76 és erikank61 kedveli ezt.
  11. erikank61

erikank61 Járnitanuló

sziasztok ,megtudná mondani valaki hol találom meg azt hogy melyik piacon vagyok nálam nem mutatja sehol hiába keresem

12. jófarmerlány

jófarmerlány Fórum félistene

Szia !
    Itt olvashatod, a piaccal kapcsolatos kérdésedre a választ.:)
    "Van egy egészen egyszerűen használható Excel táblázat ahova ha beírjátok a farmotok ID-számát, kidobja hányas piacon vagytok."
    >>LINK<<
    A sárga mezőbe gépeljétek be az ID-számotokat majd nyomjatok egy entert. A zöld mezőben megjelenik piacotok száma."

Van még egy módszer :
    A piacot meg tudod nézi a piacon: menj a fatermésekhez, ott az arany levélhez. Az ajánlatok legutolsó oldalán 1 db-os tételek vannak, magas áron, az árak két tizedesre végződnek, ez a két tizedes mutatja a piacunk számát. Ha például 6500,25 az ár, akkor a 25-ös piacon vagy.

Utoljára szerkesztett: 22.9.20
  13. erikank61

erikank61 Járnitanuló

jófarmerlány nagyon köszönöm a segitségedet azt mutizza hogy a 03 piac az enyém nagyon rendes vagy köszönöm

14. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórumelemző

Szia! Vettem egy luxus kosarat, de a termény növelőt nem találom. Tudtommal vásárláskor azonnal aktiválódik. De sajna itt nem történt meg. ID 9805208

15. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A betakarítás növelő nem aktiválódik vásárláskor. A kamrapolcra kerül, és akkor indíthatod el, amikor szükségesnek tartod.

16. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórumelemző

Köszönöm!

17. Klárcsi48

Klárcsi48 Járnitanuló

Üdv. Azt hittem ma a havi munkásokat lehet megvásárolni, -lehet nem figyeltem- de elég régen volt ilyen lehetőség, kérdezem mikor várható? ha nem lesz most akkor sajnos ez az event részemről kimarad, mert elfogytak a kuponjaim.

18. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Havi rendszerességgel visszatérő akció.
    jellemzően a hónap utolsó és a következő hónap első napjaiban kerül megrendezésre.
    Ez alapján még pár napot várni kell rá.
    Régebben én is jártam így. A megoldást az jelentette, hogy 2 hónapnyit vásároltam meg egyszer. Így mindig van/marad idő.
    Csak figyelni kell, hogy minden havi akciókor, vásároljunk egy újabb hónapnyit.
    A problémát az jelenti hogy a munkások 30 napra szólnak. Így minden 31 napos hónapban van 1 nap csúszás. Ami idővel összeadódva már jelentős, és akkor pár napra munkások nélkül maradunk, ha nincs kuponunk.

De 2020. szeptember 24. (csütörtök) 11:00 óráig Munkás akció van, ahol féláron vásárolhatunk farmaranyért munkásokat, a havi előfizetés érkezéséig.

19. Klárcsi48

Klárcsi48 Járnitanuló

Köszönöm szépen a válaszod. Tudom.hogy havonta lehet vásárolni, de már annyi kuponom volt, hogy 2 hónapja nem vettem, és úgylátszik most hóvégén nem figyeltem.

20. szendrei62

szendrei62 Utánpótlás-írogató

hogyan tudok uj bankkártyát regisztrálni?