Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dalmária

dalmária Járnitanuló

Igen! A kérdésem emmiatt tettem fel. Nem -e véletlen ?! köszönöm

2. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nem véletlen. Így helyes ahogyan le van írva.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  3. h040057

h040057 Járnitanuló

Azt tudom, hogy minél hosszabb érésidejű egy növény, annál nagyobb valószínűséggel ad felröpit. Kérdésem: számít-e a tp mennyiség is?

4. Swallow

Szia!

A TP mennyisége nem számít. Mindnél hosszabb egy növény érésideje, annál több felröppenőre lehet számítani.

5. h040057

h040057 Járnitanuló

Köszönöm a gyors választ.
    Ez esetben nem sok értelme van a tp-növelőknek, mivel egyébként elenyésző jelentőségű az a tp, amit adnak.

6. Marik33

Marik33 Törekvő

Szervusztok segitcséget kérnék nem tudok el indulni a fő farmon szeretném kezdeni de malomban a sáfrány magot nem találom hogy tutok hozzá.Köszönöm

Nem jót írtam az ezüst kulcsot nem tudom ki váltani tudom a virág ikonnál van ehhez nem tudom hogy jutok hozzá

Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.7.21
  7. Arwen69

Arwen69 Fórumprofi

8. Swallow

Szia!

Az event kezdő felülete:
    - Látható, hogy 3 helyen tudnánk indítani a beadásokat. (Start) Hiszen rendelkezünk 1 db Ezüstkulccsal ehhez.
    Ezek a megjelölt helyek a 3 ösvény kezdőpontjai.
    Tehát magunk döntünk, melyik ösvényt választjuk elsőnek, felhasználva hozzá a kapott ezüstkulcsunkat.
    1. ? kapcsoló: Képes útmutató "beszédes" ábrákkal az eventablakban a megoldás tartalmi elemeihez.
    2. Szöveges útmutató a játéktér egy-egy feladatához rendelve, a kiválasztás és a Kivilágítás = beszállítás feltételeihez, a megoldáshoz.
    3. A haladáshoz felhasználandó kellékek, hozzávalók:
    - a 3 ösvényen használható letermelt eventnövény és a gyűjtött felröppenő mennyiségei.
    4. Eventbolt elérési kapcsolója: Fények ösvénye bolt kínálata. Fizetési eszköz: eventes csillagos érme.

A bolt kínálatának listája alább kerül ismertetésre.
    5. Kosárvásárláshoz közvetlen kapcsoló.
    6. A játéktér rajzolata, kiemelve A) - B) - C) jellel a közös határvonalon megszerezhető két fáklya összekapcsolt helyszíne.

- Minden esetben pulzáló fényt látunk a teljesíthető feladatoknál.

9. Marik33

Marik33 Törekvő

Bocsánat össze vissza írok a kulcsot nem tudom pajtában van csak hogy jutok hozzá.

10. Swallow

Szia!

Az event indulását követő első belépéskor kapunk 1 db Ezüstkulcsot és 5 Fényelixírt.

11. Marik33

Marik33 Törekvő

Meg találtam köszönöm nézzétek el nekem idös vagyok.

12. linda0422

linda0422 Utánpótlás-írogató

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogyha a rekeszbe teszek terméket akkor mennyi a max óra elérhetősége,amire persze még pinkie pie sütije is rámehet ami szintén növeli...Előre is köszönöm a válaszotokat. :)

13. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Nem biztos, hogy jól értem a kérdésedet...
    A Pinkie süti 30%-kal hosszabbítja meg a hatóidőt, de legfeljebb 200 órával. Így pl. egy répás-almás csatnit 5 óra 24 perccel hosszabbíthatsz, 2 db-ot 10:48-cel, stb. De a 200 órás limit miatt 37 db-nál többet nem érdemes betenni. Elvileg bármennyit betehetsz egy termékből a rekeszbe.
    Viszont arra kell figyelni, hogy ha törlöd a bónuszokat, akkor csak annyit kapsz vissza, amennyit még nem használtál el; és ebbe a Pinkie negatívan játszik bele. Mondjuk 2 db csatni hatóideje pinkie-zve 46:48. Ha törlöd mondjuk 25 óra elteltével, már nem kapsz vissza egy darabot sem; a hátralévő idő hiába több 18 óránál, abban már benne van a pinkie bónusza is.

14. bodrog

bodrog Járnitanuló

Sziasztok! Hogyan kaphatnék event növényeket? Eddig kaptunk, és ezeket kellett tovább szaporítani. Köszi.bodrog gazda id: 55398532

15. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az event leírásban részletesen le van írva.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fények-ösvénye-2-event-2021-július.21359/#post-1210938

Menj be az eventablakba, add be a kulcsot (a pajtában az egyéb fülön találod) oda, amelyik területtel szeretnél kezdeni.

Utána futás a malomba, esemény fülre, és ott már tudsz keverni vetőmagot.​

16. rózsabimbó

rózsabimbó Utánpótlás-írogató

Szia! szeretném megkérdezni,hogy amíg az 5 óra el nem telik nem kapunk fénymagot?
    Ugyanis a farmos területen letermeltem a szükséges beadandót,és most nem tudok tovább menni mert nincs fénymag amit tudnék keverni.
    Köszönöm ha válaszoltok!

17. Havasi_Gyopár

Szia!
    Sajnos, nem tudunk mást tenni, mint várni, hogy a rendszer megadja az 5 db fényelixírt, a tovább haladáshoz, az 5 óra elteltével.
    Ezt tartalmazza az event leírása is.

18. rózsabimbó

rózsabimbó Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen,akkor megvárjuk amíg megérkezik.

19. Havasi_Gyopár

Szia!
    Remélem nem értettelek félre, a második adag fényelixírről beszélünk ugye? Azt várjuk már, igaz?
    Mert az elsőt meg lehet szerezni az által, hogy valaki belép az event ablakán, beadja az ezüst kulcsot úgy, hogy kiválasztja az induló területet. És utána már mehet a malomba, az események fülre, ahol keverheti már az induló vetőmagokat.

20. linda0422

linda0422 Utánpótlás-írogató

Igen,nagyon jól értetted a kérdésemet :) köszönöm a választ :) további szép napot :)

-BombadilToma- kedveli ezt.