Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mester1

mester1 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a segítséget, írtam a supportnak. Remélem hamarosan megoldódik a probléma,a szabályzatokat pedig igyekszem betartani.

2. véda2020

véda2020 Utánpótlás-írogató

véda2020 gazda érdeklödik,hogy melyik gazdakörin lehet aranybanánt kapni mert sürgősen szükségem lenne 10 aranybanánra.

3. vörcsi66

vörcsi66 Járnitanuló

Baha Vadaskert 4, Baha füvészkert 2, Egy róka álma

Kemény dió

Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.10.20
  4. bazsu45

bazsu45 Utánpótlás-írogató

Hol lehet árnyfény körtét kapni, a terményes ól kivételéve? Nincs még meg a hozzávaló terményes ólam!

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Sehogy.
    Magadnak kell megtermelni hisz rém dolgok nem vásárolhatóak.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. bazsu45

bazsu45 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!

7. mahal

mahal Junior szaki

árnyfény körte honnan lesz?

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia mahal!
    Az árnyfénykörte a Sőtétlő szentjánosbogár terménye, amely az Árnyfényműhelyben állítható elő.
    Termény:
    Árnyfény körte

Termény pajtaértéke: 2.245

Árnyfényműhely
    Műhelyben nem megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db szentjánosbogártáp, 1 db sötétlő szentjánosbogár
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    KépNévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]ÁrnyfényműhelyTermény: 1 db árnyfény körte
    Érési idő: 03:30 óra
    Tapasztalatpont: 225 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    nem megépíthető2019. januárJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    30 Sötétlő szentjánosbogár,
    900 Süvöl-tök,
    700 Alkonyi árnyvirág,
    600 Denevérvirág,
    500 Izzó gomba
    - Ólválogatásban szerepelt.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. melike.85

melike.85 Fórum-zöldfülű

KÖSZÖNÖM

10. gabortelepes

gabortelepes Fórum-zöldfülű

Egy órája böngészem a lehetőségeket, de nem találtam megoldást...Segítsetek, kérlek! Már 2x300 farmpengőm "elment", próbáltam bővíteni a Házi kedvenc futtatós területet, rnyomtam a területre, feljött, hogy 300 pénzért az enyém, rányomtam, a farmpengőt, levette, a terület nem nyílik meg...

11. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A farmárudában nem csak a hajótöröttek szigetének területbővítése vásárolható meg.
    A házi kedvenc futtatóhoz, és a zuhatagok szigetéhez, is vásárolhatók területek.
    Ahhoz, ha a hajótöröttek partja, területeit szeretnéd vásárolni, lapoznod kell az árudában, a jobb oldali nyilacskával.

jófarmerlány kedveli ezt.
  12. Technics11986

Technics11986 Fórum nagymestere

Sziasztok kérdés mennyire javult ez Inity? Menyire megbizható már?

13. Havasi_Gyopár

Szia Technics11986!
    A programot folyamatosan javítják.
    Bízunk benne, hogy az átállás majdan minél kevesebb zökkenővel fog járni.
    Ha a számítógéped paraméterei megfelelnek a kívánalmaknak, akkor teszteld. Ha még nem adtad meg a géped adatait az adatlapon, akkor tedd meg kérlek, mert abból tudhatják meg a központban, hogy a játékosok milyen eszközökkel játszanak. Ez nagy segítség a számukra. Az adatkérő kérdőívet itt találod. (Ha Google Chrome-ban játszol, akkor a hivatkozás megnyitása után jobb egér, és fordítás magyar nyelvre, kitöltöd, és elküldöd.)
    https://forms.gle/ZyQCdEHonQZJVuJM6
    Itt találod az ismertetőt: https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-nyílt-béta-teszt.20021/
    Ha tesztelés közben a Unityben megakadsz, vagy lefagy, stb., akkor bármikor vissza tudsz térni a Flash verzióra.

Technics11986 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Helló! Nemtalálom a pokoli kutyaólat Jack boltjában

15. Havasi_Gyopár

Szia afranya1945!
    A Pokoli kutyaól Jack boltjában a 3. oldalon középső sorban az 5. tétel:
    upload_2020-10-23_19-45-23.png

16. Zsegom

Zsegom Járnitanuló

Szia,kicsit komplikált a kereső ezért bocs ha rossz helyre írok.2 évig nem játszottam most pár hete visszatértem de ma voltam itt utoljára,miért kell mindent elrontani,nehezíteni,hát Önök tudják,a viszont látásra :(((((((

17. Nikike7709

Nikike7709 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni,ha valaki meg tudná nekem nézni,hogy mi történt a repülős játékban a zsetonommal. Nem váltottam ki az egyik mágiás külön ajándékot és nem tudom,hogy nem volt meg a zsetonom, vagy csak simán elfelejtettem. Előre is köszönöm!Úgy emlékszem,hogy az utolsó zsetonnál dupláztam, elvileg meg kellett lennie. Farmnév Nikike7709 ID: 56201447

vihence kedveli ezt.
  18. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia itt is!

Köszönöm, hogy jöttél a csevegőből a kérdéseddel.

Megnéztem az event logjában a teljesítésedet az Éjféli verseny futamaiban.
    Minden futamot teljesítettél hiánytalanul.
    De! Mindhárom futamban, ahol repülős zsetont lehetett szerezni, nem dupláztad meg a zsetonos ajándékot.
    Összesen 3 ilyen tárgyat kaptál.
    Ezekkel az „Alvilági saga” event ablakában nem tudtad kiváltani a második órás ikont már, amit Te is írtál a csevegőben.

Nem a sütis zsetonos ajándékot dupláztad az 5. futamban, hanem a farmpengős ajándékot.

Nincs még veszve az Alvilági saga event teljesíthetősége.
    Törekedj arra, hogy pontosan, 23 óránként kattintsd le a megszerzett órás ikonokat!
    A mostani süteményes eventben is kapsz a teljesítéssel még sütis zsetonokat, amivel gyarapodhat az órás ikonok száma, sőt a 3. event is hátra van még. Onnan is kaphatsz még órás ikonokat, amivel a boszorkányfőzetek felhasználásával hozzájutsz a sötét kristályok ládáihoz.

Sok sikert kívánok számodra!

vihence, Nikike7709 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Nikike7709

Nikike7709 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a gyors választ!! Akkor rosszat dupláztam sajna. A szemem már nem a régi :p

20. Havasi_Gyopár

Szia Zsegom!
    Nem egészen világos, hogy mire gondolsz? Mi az konkrétan, amit keresel, de nem találsz?
    Ilyen általános megfogalmazással, amit írtál, nem tudunk mit kezdeni, azért vannak a segítségkérő topikok, hogy azokban kérdezni lehet.
    A Fórum felépítése alapvetően nem változott az elmúlt két évben.
    Természetesen azóta fejlődött a játék is, és a Fórum is több olyan új résszel bővült, amelyek mind a játékosok érdekében keletkeztek a teljesebb körű informálódás céljából.
    Ajánlom figyelmedbe az alábbi hivatkozásokat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-enciklopédia.6738/#post-21618
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/

Zsegom kedveli ezt.